Vestuvės Dviese – populiari tendencija

vestuves uzsientje dviese, vestuves prie juros, vestuves ant juros kranto, vestuves graikijoje

Kyla įvairiausių rūpesčių organizuojant vestuves savo šalyje. Neaišku, ką kviesti, kur švęsti, kokius tiekėjus pasirinkti, kokią programą padaryti, kad draugai nenuobodžiautų ir giminėms patiktų. Galiausiai jūs norite pajausti, kad tai jūsų diena ir tiesiog pildyti savo norus. Juk, esate pagrindiniai herojai, o šios ypatingos dienos atsiminimai, susiję su jūsų meilės istorija, lydės visą gyvenimą. Civilinei ceremonijai Italijoje galima pasiruošti per mėnesį, o bažnytinei santuokai per keturis. Santuoka galios Lietuvoje. Kurią ceremoniją pasirinksite, palikite vestuvių planavimo rūpesčius man.

Siūlau itališką laimės sampratą “dolce far niente”, atsipalaiduoti ir pajusti, kaip saldu nieko neveikti.

Visi jūsų norai bus išpildyti, viskas apgalvota ir viskuo pasirūpinta, jums tereikės gaudyti naujas emocijas ir ištarti TAIP. Galėsite rinktis nakvynes pilyse ar rūmuose, ragauti gourmet vakarienes ir degustuoti vynus vyndarių namuose; surengti privačią fotosesiją išskirtinėse vietose. Viską organizuoju su itališku atspalviu ir siurprizais, suteikiant galimybę susipažinti su vietiniais, atrinkdama, tai kas geriausia pasirinktame regione, gražiausiose Italijos vietose: Venecijoje, mieste ant vandens, amžinojoje Romoje arba imperatoriškame Tivolyje, rojaus žemėje saloje – Kapri ir Amalfi pakrantėje. Jeigu turite ypatingų svajonių, ieškau vietų, pagal jūsų norus, o jei norite tik susikrauti lagaminą ir atvykti, tai turiu jums paruošus:

Vestuvių paketai Dviese „viskas įskaičiuota“

 

kapri sala, medaus menuo italijoje, medaus menuo uzsienyje, salos

„Tikslios vestuvių vizijos neturėjome, tiesiog norėjome šventės sau – savo santykių įprasminimo. Norėjome garantuotai puikios šventinės nuotaikos, be jokio streso, gero oro ir skanaus maisto. Šiuos mūsų norus galėjo išpildyti tik Italija. „

Ernesta ir Tadas

„Itin aiškios vestuvių dienos vizijos neturėjome, tačiau tikrai žinojome, kad tą dieną norime būti tik dviese. Taip pat svarbus faktorius buvo tai, kad šventei ruoštis norėjome lengvai, nesirūpinant dėl daugybės smulkmenų. O vestuvės Italijoje, kur gamta, miesteliai gražūs ir jaukūs, maistas skanus, puikiai atitiko mūsų poreikius.”

Artūras ir Sandra

„Mūsų vestuvių vizija buvo tuoktis dviese su artimiausiais draugais, mūsų liudininkais. Mažiau žmonių, mažiau rūpeščių ir kalbų 🙂 Juk priesaiką duodame viens kitam Dievo akivaizdoje, ne nuo žmonių skaičiaus priklausys mūsų gyvenimas.”

Renata ir Robertas

„Senokai žinojome, kad vestuvių norėsime užsienyje ir jos bus jaukios, skirtos tiks mums. Kai pradėjome domėtis galimybėmis, buvo svarbu, kad santuoka būtų oficiali, o šalis nekeltų papildomų, sunkiau įgyvendinamų reikalavimų ir viską būtų galima sutvarkyti nuotoliniu būdu. Aišku, ne ką mažiau svarbi buvo ir aplinka: ieškojome gražių vaizdų, gero oro ir vietos, kurioje būtų smagu praleisti kelias dienas ir taip pradėti mūsų medaus mėnesį. Italija puikiai atitiko šią viziją, o Dovilė atsakė į visus kilusius klausimus, todėl supratome, kad tai yra būtent ta vieta, kurios ieškome.”

Marija ir Ignas

Ciao, aš Dovilė

Ciao, aš DovilėEsu vestuvių planuotoja, įsimylėjusi Italiją, ir noriu jums perduoti tai, ką ji turi geriausio.

susisiekime

@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.