Roma

Fellini „dolce vita“ dvasia

Amžinasis Romos miestas, kur atveda visi keliai, tikintiems amžina meile.

Ach, Roma, tu esi AMOR! Motorolerių pypsėjimas, miesto chaosas ir 12cm aukštakulniai smingantys į antikinį sanpietrini grindinį. Koliziejus. Bernini. Il Campidoglio. Panteonas. Barokas. Jūsų fone, kiekviename žingsnyje istorija ir įstabios architektūros kūriniai. Piazza Navona. Ispanijos aikštė. Trastevere. Testaccio. Aventino kalva. 7 kalvos, kur bepažvelgsite, prieš akis iškils didingas grožis ir galybė. Gianicolo ir panoramos, dovanojančios ramybę, nuo turistų šurmulio, bei atveriančios miesto Grande Bellezza. Tai ne filmas, o realybė, kelionė laiku. Artišokai alla romana meniu. Il Gelato. Pizza. Lankomiausias Trevi fontanas, kuriame maudėsi Anita Ekberg, o jai asistavo žavusis Marcello Mastroianni ir pasauliui padovanojo la dolce vita. Pajuskite visa tai, tokią svarbią jums gyvenimo dieną.

 • Diana ir Dmitrij, Roma

  vestuves italijoje, vestuves uzsienyje, ispudinga vestuviu fotosesija, italija, vestuves romoje

  „Norime padėkoti, Dovilei ir jos komandai, už profesionaliai suplanuotas mūsų vestuves Romoje. AČIŪ TAU!!! Tai buvo kosmosas!!! Tiek daug emocijų, juoko ir laimės ašarų. Jei planuojate ir norite šventės sau – rekomenduojam!!! Viskas, ko norėjome ir dar daugiau buvo išpildyta!!!”

  Jaunųjų fotosesija amžinojo Romos miesto fone.

 • Karolina ir Andriejus, Roma

  vestuves romoje, vestuves italijoje, vestuves uzsienyje, prabangios vestuves

  „Dovilės dėka buvo suorganizuotos mūsų svajonių vestuvės. Visą dieną jautėmės tarytum sapne! Profesionalų komanda rūpinosi, kad atrodytumėm ir jaustumėmės gerai. Šypsena nedingo nuo mūsų veidų iki pat vėlyvo vakaro. Roma, mūsų mylimas miestas, padovanojo mums pačias nuostabiausias ir įsimintiniausias akimirkas. Tariam nuoširdžiausią ačiū, už sapno pavertimą tikrove ir jau nekantriai laukiam sugrįžti atgal į Bella Italia! Baci e abbracci!“

 • Gitana ir Andrius, Romos apylinkės

  vestuves pilyje, vestuviu atsiliepimas, vestuves italijoje, pilis, italija

  „Nusprendėme tuoktis dviese – be piršlių, pabrolių, svečių ir ilgo stalo. Sprendimas visiškai pasiteisino dėl dviejų dalykų – Italijos ir Dovilės. Italija davė siurrealistinį pojūtį – pasivaikščiojimas dviese po viduramžių miestelį, beveik nesutinkant praeivių. Gyvenome tūkstančio metų senumo tikroje pilyje su užburiančiu vaizdu pro langą nuo pat kalno viršūnės iki Romos. Vestuvių planuotoja Dovilė davė paprastumo pojūtį – reikėjo tik nusiųsti dokumentus, pasirinkti fotografus ir lookmaker. Visa kita – lengvai, galėjome atsipalaiduoti ir skirti visą dėmesį vienas kitam. Puiki Dovilės komunikacija, greiti atsakymai į visus iškylančius klausimus. Fantastiškos italų fotografų nuotraukos.“

 • Justina ir Mindaugas, Roma

  vestuves, roma, fotosesija, sveikinimai, vestuviu proga, italiskas gyvenimas

  „Dovile, tu sukūrei geriausią mūsų gyvenimo dieną. Mes tuokėmės Vatikano miesto bažnyčioje su lietuviu kunigu. Jis nuostabus žmogus ir per ceremoniją įkvėpė dar labiau gerbti ir mylėti vienas kitą. Pati vestuvių diena pranoko visus mūsų lūkesčius. Ta diena buvo tarsi filmas! Sulaukėme gausybės sveikinimų iš praeivių, žmonės džiaugėsi vestuvių švente kartu su mumis ir mums plojo. Visa neužmirštama diena, tik Dovilės dėka. Ačiū už pagalbą ir šiaip už visą vargą su mumis. Vestuvės mums buvo tikra pasaka, būtent taip kaip svajojome. Labai gražios nuotraukos su mumis ir Romos vaizdais. Viskas tik tavo dėka. Kitaip būtume turėję nuobodų balių Lietuvoj, todėl dėkoju Dievui, kad suradau tavo puslapį ir savo slaptą svajonę įgyvendinau. Ačiū, tau, be galo be krašto!!! Roma mūsų svajonių miestas, visi likome sužavėti!”

 • Vaida ir Adomas, Roma

  vestuves romoje, vestuves amzinajame mieste, vestuves uzsienyje, vestuves rudeni, vestuves ziema

  „Vestuvės buvo būtent tokios, apie kokias svajojome: elegantiškos, jaukios ir stilingos! Likome labai patenkinti rezultatu! Ačiū, Dovilei”

 • Dominyka ir Egidijus, Roma

  vestuves romoje, vestuves dviese, vestuves uzsienyje dviese, vestuve suzsienyje atsiliepimas, koliziejus, roma, italija

  „Idealus amžinos meilės miesto fonas! Nuostabus saulėtas oras, geriausias Romos restoranas, puiki organizacija ir tik formalumu turėjusi likti civilinės santuokos ceremonija virto įsimintiniausia gyvenimo akimirka!”

 • Asta ir Ignas, Roma

  elegantiski jaunieji, vestuves romoje, ispudinga fotosesija, vestuves dviese, jaunuju ivaizdis

  “Ačiū Dovilei, viskas buvo taip paprasta ir lengva, be streso ir įtampos. Planavimas tobulas, puikus oras, nuostabūs vaizdai, ar gali ko daugiau reikėti? Mums labai patiko nuotraukos ir džiaugiamės, kad rinkomės vestuves Italijoje ir Tave:) Dėkui. Viskas super:)“

  Stilinga ir aistringa jaunųjų vestuvių fotosesija amžinosios meilės mieste Romoje.

 • Laura ir Andrius, Roma

  vestuves dviese, vestuves romoje, vestuves uzsienyje, vestuves italijoje, jaunuju fotosesija

  „Labai bijojome savo vieną svarbiausių dienų gyvenime patikėti žmogui, kurio visai nepažįstame. Rezultatu esame patenkinti – viskas, kas žadėta, buvo įgyvendinta. Oras užsakytas, taip pat:) Labai patiko fotografė Valeria, su ja buvo labai lengva dirbti, net ir prie 30 laipsnių karščio. Nerimavome, kad Romoje, kur tūkstančiai turistų, mūsų nuotraukų fone visad bus būrys kiniečių:) Fotosesijos metu jų net nesimatė, o fotografavomės daugelyje skirtingų vietų. Visur buvome nuvežti privačiu minivan, todėl buvo šaunu pamatyti visas Romos grožybes, bei prie jų įsiamžinti, visai nepavargstant. Ačiū, Dovile, kad mūsų šventę Romoje padarėte ypatingą.”

 • Renata ir Vitalijus, Roma

  vestuves romoje, vestuves kitaip, roma, vestuves italijoje

  „Ačiū, ačiū, ačiū!!! Dovile, dėkojame tau labai!!! Mes patys laimingiausi. Ačiū. Mūsų diena praėjo tobulai!!! Mes nenorėjom išvykti iš Italijos!!! Jaučiamės beprotiškai laimingi!!!”

 • Lina ir Donatas, Roma ir Tivoli

  Lina Donatas

  „Susituokti po šešių metų draugystės, kai nebelieka dvejonių ir jaudulio, o viskas apsišlifavę. Žinome viską vienas apie kitą, kada ir kaip jaučiamės geriausiai. Mūsų vizija – vestuvės turėjo būti paprastos, jaukios skirtos tik mums dviems, neturėjome tikslo puikuotis prieš kažką. Netgi, nesinorėjo labai išsiskirti iš minios, neturėjau tikslo būti gražiausia nuotaka, tiesiog norėjome susituokti prieš Dievą. Čia, Italijoje, viskas paprasta, viskas natūralu, nereikia nei dekoracijų, nereikia dirbtines pompastikos, oras, gamta, architektūra, viskas tobula. Nieko nereikia pridėti ar atimti. Tiesiog patiems prisiderinti prie jos.“

  Apie dvigubas vestuves – Civilinę santuoką Tivoli mieste, o bažnytinę Vatikane – pasakoja nuotaka Lina.

@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.