Patarimai

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?

vestuviu kaina, vestuviu biudzetas uzsienyje

kategorijos + Paieška

Klausimu: “Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?“ prasideda daugiau nei pusė visų jūsų užklausų. Nors šis klausimas yra paprastas, tačiau atsakyti į jį trumpai, neįsivaizduojant, apie ką svajojate – sudėtinga. Juk kaina priklauso tik nuo Jūsų vestuvių vizijos ir biudžeto galimybių. Italija, kaip šalis, gali pasiūlyti viską, bet svarbu, ką rinksitės Jūs? Čia kraštovaizdis skiriasi nuo regiono, bet visur aukštos kokybės maistas. Šventinės vietos pasirinkimas platus: viduramžių pilys, autentiškos rezidencijos, jaukios ir prabangios vilos, terasos su jūros begalybės panoramomis, ar tarp alyvuogių giraičių ir kiparisų takų. O gal rinksitės ežerą ir kalnus ar norėsite pasinerti į miesto šurmulį ir vaizdingą architektūrą? Ką bepasirinktumėte, mano tikslas planuoti vestuves visiems, kas myli Italiją ir drįstu teigti, kad galimybės išpildyti jaunųjų vestuvių norus Italijoje yra begalinės.

Civilinė santuoka

Italijoje tikra civilinė santuoka sudaroma pasirinkto miesto savivaldybėje. Dažniausiai Italijos miestų savivaldybės yra įsikūrusios reto grožio istoriniuose pastatuose. Daugelis jų turi atskiras įspūdingų freskų ceremonijų sales ar vidinius kiemelius lauke. Už papildomą mokestį leidžiama tuoktis istorinėse vilose-muziejuose, žaliuojančiuose fontanų parkuose ar tiesiog gamtoje su vaizdais į jūrą. Civilinės santuokos kaina priklauso nuo Italijos regiono, bei laiko ir dienos kada vyksta ceremonija: savaitgaliais ir nedarbo valandomis kainuoja dvigubai brangiau. Orientacinės civilinės santuokos kainos 300-5000eur. Kaip pavyzdys, Romoje – 1600 eurų, Venecijoje – nuo 600 eurų, Amalfi pakrantėje – nuo 650 eurų, Kapri saloje tarp 800 – 1500 eurų, prie Gardos ežero nuo 600 eurų, prie Komo ežero – tarp 800 – 1800 eurų, Toskanoje 600 – 3000 eurų. Pastaruoju metu pastebiu tendenciją, kad jaunieji vis daugiau investuoja būtent į civilinės ceremonijos vietą, išsirinkdami svajonių vietą.

Bažnytinė santuoka

Italijoje įmanoma ir bažnytinė santuoka. Dokumentus Jums tvarkys jūsų parapijos kunigas Lietuvoje. Visų dokumentų parengimas ir pasiruošimas užtrunka apie keturis ar šešis mėnesius. Su kunigais Italijoje bendrauju aš, jums tuo rūpintis nereikia. Aš dažniausiai bažnytines santuokas organizuoju Amalfi pakrantėje, Toskanos regione ir Romoje. Yra galimybė mišioms pasikviesti lietuvį kunigą. Nėra tikslaus kainininko Vestuvių sakramento priėmimo Bažnyčioje, nes kiekviena pora pagal savo galimybes palieka auką bažnyčiai. Dažniausiai visose bažnyčiose reikalavimas yra bent minimali gėlių kompozicija altoriui, nepriklausomai, ar puošite visą bažnyčią ar ne. Vargonų arba pasirinktinai choro muzika irgi užsakoma vestuvių mišių metu. Todėl susumavus, bažnytinė santuoka Italijoje gali kainuoti 1000-1500eur.

 

Svečių apgyvendinimas

Italijoje itin didelis pasirinkimas viešbučių, privačių vilų ar rezidencijų jūsų ir svečių apgyvendinimui. Įspūdingos prabangios vilos ant skardžio su vaizdais į jūrą Amalfi pakrantėje, prie Komo ir Gardos ežero. Vynuogynuose, tarp alyvmedžių giraičių ir kiparisų alėjų, skendinčios rezidencijos Toskanos regione. Boutique stiliaus maži šeimos valdimi viešbutukai visoje Italijoje itin populiarūs. Gal norėtumėte rinktis iš didžiausių ir prabangiausių pasaulinio viešbučių tinklų, kaip Belmond, Cipriani, Rosewood ar NH viešbučių? O gal norite nusikelti į senoves laikus ir gyventi pilyje? Tai irgi įmanoma. Apytikriai galima skaičiuoti 150-250eur už dvivietį kambarį nakčiai 3* viešbutyje ar rezidencijoje su pusryčiais. Norint prabangiau kaina būtų 200-350eur už dvivietį kambarį nakčiai 4* viešbutyje su pusryčiais arba prabangioje rezidencijoje. Vilos kainos su nakvyne ir galimybe rengti renginį labai varijuoja, bet jeigu žiūrėti vidutiniškai 20 svečių, kaina už naktį svyruotų 1800-4000eur.

prabangios vestuves, italija, vestuviu vakariene, ispudingas vazidas vestuviu vakarienei

Iškilminga vestuvių vakarienė michelin restorane

Vestuvių šventė ir itališkas meniu

Italijoje vestuvių vakarienei galite prašyti visko ir rinktis iš didelės patiekalų įvairovės. Meniu bus sudarytas iš užkandžių it. antipasto, dažniausiai serviruojamas kaip bufetas ir valgoma stovint, dviejų pirmųjų it. primi piatti ir vieno antrojo patiekalo it. il secondo. Į meniu bus įtrauktas vestuvinis tortas, mineralinis vanduo, vynas, kava po vestuvinio torto ir it. limoncello, amaro ar grappa virškinimui. Toks maisto kiekis tiesiog įprastas. Kaina skaičiuojama žmogui restorane prasideda nuo 120 eurų ir gali siekti 350 eurų. Galutinę kainą labiausiai įtakoja žmonių skaičiusi. Papuošimai ir gėlės nėra ta dalis, kuri užima didelę dalį biudžeto. Papuošimams galima investuoti minimaliai, o galimybėms leidžiant, su profesionaliu floristu išgryninsime ir jums pasiūlysime bendrą šventės stilistiką ir originalų dizainą už 3000eur. Muzikos grupė visam vakarui kainuoja 1500-2500eur. Du atlikėjai 700-1000eur.

Šventės vieta: viešbutis ar privati vila?

Tyrimas rodo, kad dažniausiai jaunieji savo vestuvių šventei Italijoje dažniausiai renkasi viešbučius. Italija šioje srityje nepralenkiama, nes liukso klasės 5* viešbučiai yra įspūdingo grožio ir itališko dizaino. Viešbučių tinklai Belmond, Cipriani, Baglioni, NH įsikūrę gražiausiose vietose priverčia svajoti. O kada, jei ne per vestuves norisi visko, kas geriausia? Juk prisiminimai ir nauji ispūdžiai, bei patirtys liks amžinai. Itin populiarios atskiros vilos ar rezidencijos, kurias galime išsinuomoti savo naudojimui ir švęsti niekieno nevaržomiems. Didelis pasirinkimas yra visuose Italijos regionuose, daugiausia Toskanoje. Italijoje, taip pat daug mažų boutique stiliaus viešbučių. Užsisakę visą privačiai gausite ne tik patalpas, bet ir visas reikalingas patarnavimo paslaugas: pusryčius ir valymo paslaugas, bei veikiančią registratūrą ir barą.

Skrydžiai ir svečių logistika

Daugiausia tiesioginių skrydžių iš Lietuvos, Vilniaus ir Kauno, į Italiją siūlo Ryanair. Tiek jaunieji, tiek jų svečiai nori naujų nuotykių ir avantiūrų, todėl nusipirkti lėktuvo bilietus iš anksto į daugelį pagrindinių Italijos miestų yra prieinama visiems. Bilietų kainos labai palankios apie 150-250eur pirmyn atgal, o skrydžiai be persėdimų itin patogūs. Išsirinkę strategiškai gerą vietą sutaupysite svečių logistikai ir nenuvargsite patys, nei jūsų svečiai. Visais kitais jaunųjų ir jų svečių pervežimais iš aerouosto į šventės vietą pasirūpinu aš.

 

Žinau vieną, kai jaunieji susimoka visas išlaidas, pakartoja, kad nesigaili nei vieno išleisto euro, nes gavo daug daug emocijų ir nenorėtų nieko keisti. Poros pačios, pripažįsta, kad tai ką gavo Italijoje, nebūtų gavę už tą pačią kainą Lietuvoje. Daugelis kreipiasi būtent, dėl to, nes nenori mokėti kosminių kainų Lietuvoje, o tiksliau, nejaučia kokybės ir kainos normalaus santykio. Pasitikėkite manimi ir garantuoju, kad rasime vietą, kuri atitiks jūsų svajones ir galimybes. Kiekvienas atvejis skirtingas, jaunųjų priopritetai yra skirtingi, todėl padėsiu jums išsiaiškinti svarbiausia. Tikrai galima galvoti apie vestuves dviese, kurių paslaugų paketas prasideda nuo 3999 eur, vestuvės 10 žmonių prasideda nuo 7999eur, 20 žmonių – nuo 17999. Rašykite ir kartu rasime geriausią Jums patinkantį ir tinkantį sprendimą, nes viskas priklauso nuo jūsų norų ir galimybių.

ITALIŠKOS

ISTORIJOS

Geidžiamiausios vestuvių vietos 

Jaunųjų Interviu

Itališkas meniu

VESTUVĖS DVIESE

PATARIMAI

Kaip sukurti SAVO svajonių vestuves?

Vestuvės užsienyje: kodėl ItAlijA GERIAUSIA?

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?