Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?

vestuves toskanoje, prabangios vestuves unikalioje vietoje italijoje, italija

“Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?“ šiuo klausimu prasideda daugiau nei pusė visų mano jaunųjų laiškų ir užklausų facebooke. Šis klausimas yra toks tiesioginis ir paprastas. O atsakyti trumpai į jį yra sudėtinga, nes kaina tiesiogiai priklauso nuo jaunųjų vestuvių vizijos ir galimybių. Kai pradėjau organizuoti vestuves Italijoje, mano tikslas buvo organizuoti visiems, kas myli Italiją ir apie ją svajoja. Norėjau, kad čia tuoktis galėtų visi. Nenorėjau, kad tai būtų tik pasaulio įžymybių ir išrinktųjų privilegija. Italija labai įvairi, todėl žinau, kad galiu pateikti daug įvairių skirtingų pasirinkimo galimybių Jūsų vestuvių šventei.

Civilinė santuoka

Italijoje tikra civilinė santuoka sudaroma pasirinkto miesto savivaldybėje. Dažniausiai Italijos miestų savivaldybės yra įsikūrusios reto grožio istoriniuose pastatuose. Daugelis jų turi atskiras įspūdingų freskų ceremonijų sales ar vidinius kiemelius lauke. Už papildomą mokestį leidžiama tuoktis istorinėse vilose-muziejuose, žaliuojančiuose fontanų parkuose ar tiesiog gamtoje su vaizdais į jūrą. Civilinės santuokos kaina priklauso nuo Italijos regiono, bei laiko ir dienos kada vyksta ceremonija: savaitgaliais ir nedarbo valandomis kainuoja dvigubai brangiau. Orientacinės civilinės santuokos kainos 300-5000eur. Kaip pavyzdys, Romoje – 1400 eurų, Venecijoje – nuo 600 eurų, Amalfi pakrantėje – nuo 650 eurų, Kapri saloje tarp 500 – 1500 eurų, prie Gardos ežero nuo 600 eurų, prie Komo ežero – tarp 800 – 1800 eurų, Toskanoje 600 – 3000 eurų. Pastaruoju metu pastebiu tendenciją, kad jaunieji vis daugiau investuoja būtent į civilinės ceremonijos vietą – išsirenkama svajonių vieta.

Bažnytinė santuoka

Italijoje įmanoma ir bažnytinė santuoka. Dokumentus Jums tvarkys jūsų parapijos kunigas Lietuvoje. Visų dokumentų parengimas ir pasiruošimas užtrunka apie keturis ar šešis mėnesius. Su kunigais Italijoje bendrauju aš, jums tuo rūpintis nereikia ir atvykti prieš vestuves užtenka dvi dienas prieš. Aš dažniausiai bažnytines santuokas organizuoju Amalfi pakrantėje, Toskanos regione ir Romoje. Yra galimybė mišioms pasikviesti lietuvį kunigą. Nėra tikslaus kainininko Vestuvių sakramento priėmimo Bažnyčioje, nes kiekviena pora pagal savo galimybes palieka auką bažnyčiai. Dažniausiai visose bažnyčiose reikalavimas yra bent minimali gėlių kompozicija altoriui, nepriklausomai, ar puošite visą bažnyčią ar ne. Vargonų arba pasirinktinai choro muzika irgi užsakoma vestuvių mišių metu. Todėl susumavus, bažnytinė santuoka Italijoje gali kainuoti 500-1500eur.

 

Svečių apgyvendinimas

Italijoje itin didelis pasirinkimas viešbučių, privačių vilų ar rezidencijų jūsų ir svečių apgyvendinimui. Įspūdingos prabangios vilos ant skardžio su vaizdais į jūrą Amalfi pakrantėje, prie Komo ir Gardos ežero. Vynuogynuose, tarp alyvmedžių giraičių ir kiparisų alėjų, skendinčios rezidencijos Toskanos regione. Boutique stiliaus maži šeimos valdimi viešbutukai visoje Italijoje itin populiarūs. Gal norėtumėte rinktis iš didžiausių ir prabangiausių pasaulinio viešbučių tinklų, kaip Belmond, Cipriani, Rosewwod ar NH viešbučių? O gal norite nusikelti į senoves laikus ir gyventi pilyje? Tai irgi įmanoma. Apytikriai galima skaičiuoti 120-220eur už dvivietį kambarį nakčiai 3* viešbutyje ar rezidencijoje su pusryčiais. Norint prabangiau kaina būtų 150-400eur už dvivietį kambarį nakčiai 4* viešbutyje su pusryčiais arba prabangioje rezidencijoje. Vilos kainos su nakvyne ir galimybe rengti renginį labai varijuoja, bet jeigu žiūrėti vidutiniškai 20 svečių, kaina už naktį svyruotų 1800-4000eur. Didesnėms vestuvėms su nakvyne iki 70 žmonių kaina būtų apie 4000-20tūkst. už naktį. Daugelis, jaunųjų neprašo dovanų, mainais svečiai sumoka už savo nakvynę.

prabangios vestuves, italija, vestuviu vakariene, ispudingas vazidas vestuviu vakarienei
Iškilminga vestuvių vakarienė michelin restorane

Vestuvių šventė ir itališkas meniu

Italijoje vestuvių vakarienei galite prašyti visko ir rinktis iš didelės patiekalų įvairovės. Meniu bus sudarytas iš užkandžių it. antipasto, dažniausiai serviruojamas kaip bufetas ir valgoma stovint, dviejų pirmųjų it. primi piatti ir vieno antrojo patiekalo it. il secondo. Į meniu bus įtrauktas vestuvinis tortas, mineralinis vanduo, vynas, kava po vestuvinio torto ir it. limoncello, amaro ar grappa virškinimui. Toks maisto kiekis tiesiog įprastas. Kaina skaičiuojama žmogui restorane prasideda nuo 80 eurų ir gali siekti 250 eurų. Galutinę kainą labiausiai įtakoja žmonių skaičiusi. Papuošimai ir gėlės nėra ta dalis, kuri užima didelę dalį biudžeto. Papuošimams galima investuoti tik 100eur, o galimybėms leidžiant, su profesionaliu floristu išgryninsime ir jums pasiūlysime bendrą šventės stilistiką ir originalų dizainą už 2000eur. Muzikos grupė visam vakarui kainuoja 800-2500eur. Daugiau apie vestuvių šventes Italijoje https://vestuvesitalijoje.lt/vestuviu-sventes-italijoje/

Skrydžiai ir svečių logistika

Daugiausia tiesioginių skrydžių iš Lietuvos, Vilniaus ir Kauno, į Italiją siūlo Ryanair. Tiek jaunieji, tiek jų svečiai nori naujų nuotykių ir avantiūrų, todėl nusipirkti lėktuvo bilietus iš anksto į daugelį pagrindinių Italijos miestų yra prieinama visiems. Bilietų kainos labai palankios dažniausiai neviršija 100-200eur pirmyn atgal, o skrydžiai be persėdimų itin patogūs. Išsirinkę strategiškai gerą vietą sutaupysite svečių logistikai ir nenuvargsite patys, nei jūsų svečiai. Visais kitais jaunųjų ir jų svečių pervežimais iš aerouosto į šventės vietą pasirūpinu aš.

 

Žinau vieną, kai jaunieji susimoka visas išlaidas, pakartoja, kad nesigaili nei vieno išleisto euro, nes gavo daug daug emocijų ir nenorėtų nieko keisti. Poros pačios, pripažįsta, kad tai ką gavo Italijoje, nebūtų gavę už tą pačią kainą Lietuvoje. Daugelis kreipiasi būtent, dėl to, nes nenori mokėti kosminių kainų Lietuvoje, o tiksliau, nejaučia kokybės ir kainos normalaus santykio. Pasitikėkite manimi ir garantuoju, kad rasime vietą, kuri atitiks jūsų svajones ir galimybes. Kiekvienas atvejis skirtingas, jaunųjų priopritetai yra skirtingi, todėl padėsiu jums išsiaiškinti svarbiausia. Tikrai galima galvoti apie vestuves dviese, kurių paslaugų paketas prasideda nuo 3499 eur, vestuvės 10 žmonių prasideda nuo 7999eur, 20 žmonių – nuo 12999. Rašykite info@vestuvesitalijoje.lt ir kartu rasime geriausią Jums patinkantį ir tinkantį sprendimą, nes viskas priklauso nuo jūsų norų ir galimybių.

Susisiekime,

Dovilė
@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.