FAKTAS, KAD:

italijoje VISKAS Įmanoma, SVARBU

Ką rinksitės Jūs?

Kartu sukursime unikalų renginį, pagal Jūsų asmenybę, stilių ir norus. Tai gali būti civilinė, bažnytinė ar simbolinė santuoka, romantiškos vestuvės dviese, jauki šeimos šventė, linksmas vakarėlis ar prabangi puota prestižinėse Italijos vietose su draugais iš viso pasaulio. 

Jums

    padėSIU:

PASVAJOTI DAUGIAU

Įgyvendinant Jūsų norus. Pažįstu italų ir lietuvių kultūras, bei jų skirtumus, todėl sukursiu įkvepiančia itališką autentiką, pagal Jūsų svajones.

TURĖTI AIŠKIĄ ŠVENTĖS VIZIJĄ

Bet laužant nusistovėjusias tradicijas ir improvizuojant, be formalumų, tačiau būsite tikri, kad norai sutaps su galimybėmis tilpti į nustatytą biudžetą.

PLANUOTI BE STRESO

Vestuvių planavimas nekels streso ir nežinomybės, nereikės ieškoti ir tikrinti paslaugų tiekėjų kompetencijos šalyje, kurios nepažįstate.

Jūsų

      VESTUVIŲ
PLANAVIMAS

Aš ir mano komanda pasirūpinsime Jūsų vestuvių planavimu Italijoje. Atsipalaiduokite ir leiskite pildyti Jūsų svajones! 

Tai

        VESTUVĖS DVIESE

Naujausia tendencija - Vestuvių paslaugų paketai Dviese, jums belieka susikrauti lagaminą į Italiją!

Sužadėtuvės

Subalansuota vyrams. Padedame pasipiršti su idėja, atsižvelgiant į individualius poreikius, priklausomai nuo Italijos vietovės ir kliento galimybių.

Fotosesija

Organizuojame fotosesijas ikoniškose Italijos vietose Jūsų svarbioms gyvenimo progoms įamžinti. 

Kitos šventės

Planuojame privačius ir įmonių renginius: gimtadienius, vakarėlius ar teminius seminarus. Pasirūpiname nakvyne, šventės vieta, transportu ir itališka renginio programa. 

PRIVATŪS RENGINIAI ITALIJOJE

DIDELIS AČIŪ UŽ 
 KURIĄ PRISIMINSIME VISĄ 

likusį gyvenimą.

šventę

— KRISTINA IR SHANE, KAPRI SALA

DŽIAUGIAMĖS, KAD RINKOMĖS             

vestuves Italijoje ir Tave.

—  ASTA IR IGNAS, ROMA

AMORE IR FANTAZIJA

MANO PATIRTIS, 
Italija

la dolce vita

Jums kuriu emocijas ir naujus pojūčius per nepriekaištingą italų darbą ir svetingumą, aukščiausios klasės aptarnavimą ir kokybišką maistą, nuostabią gamtą ir istorines vietas, italų eleganciją ir rafinuotumą, bei kartu tą paprastą, neįpareigojantį, stilingą natūralumą, bei Jums dirbančius profesionalus ir visą dėmesį, skirtą tik Jums.

Vestuves Italijoje planuoju nuo 2014 metų. Darbo patirtis pasaulinėje verslo konsultacijų kompanijoje ir kelionės po pasaulį leidžia laisvai bendrauti su klientais ir perprasti jų norus. 

PAPILDOMA INFORMACIJA

KREIPKITĖS

Apie ką svajojate Jūs, kai įmanoma viskas? Susisiekite su manimi jums patogiu būdu dėl konsultacijos ir Jūsų norus paversiu realybe. 

PATARIMAI

Kaip sukurti SAVO svajonių vestuves?

Vestuvės užsienyje: kodėl ItAlijA GERIAUSIA?

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?

LA GRANDE BELLEZZA

VESTUVIŲ
ITALIJOJE

vietos