fuga d'amore

VESTUVĖS DVIESE

Jūsų vestuvių diena, kai galite būti savimi ir nereikia niekam nieko įrodyti ar pasirodyti prieš kažką, o visą dėmesį skirti tik savo mylimajam ir pildyti abiejų svajones iš širdies gelmių, apie ką tada pasvajojate Jūs?

nauja tendencija

VESTUVĖS DVIESE

Tai yra Jūsų dviejų meilės diena, todėl ieškote emocijų, kurios yra artimos jūsų porai ir asmenybėms. Labiausiai norite susikurti vestuves „sau”, pasijausti šios dienos pagrindiniais herojais ir tiesiog išpildyti savo norus, o ne primetamas nusistovėjusias tradicijas. 

Siūlau laimės sampratą “dolce far niente” , pagal italus: Atsipalaiduokite ir leiskite pildyti Jūsų svajones!

VESTUVIŲ PASLAUGŲ PAKETAI DVIEMS

Romantiška.
ITALIŠKA.
BE STRESO.

Paruošti paslaugų paketai Dviese apima pagrindinius planavimo rūpesčius: savivaldybės arba bažnyčios datos rezervaciją, liudininkų suradimą, visų išvardintų paslaugų tiekėjų užsakymą ir mano buvimą su Jumis vestuvių dieną. Vestuvių dienos eiga koreguojama, pagal jūsų norus. 

jeigu

         JŪS
 NORITE:

NETURĖTI PLANAVIMO RŪPESČIŲ

Visu planavimu pasirūpinsiu aš, apie viską Jus informuodama. Jums reikės nekantriai laukti vestuvių dienos ir susikrauti lagaminą. 

TURĖTI UNIKALIŲ PATIRČIŲ

Gerai pažįstu skirtingus Italijos regionus ir miestus, todėl galiu pasiūlyti išskirtines, tik tai vietai būdingas patirtis, atitinkančias Jūsų norus.

TILPTI Į NUSTATYTĄ BIUDŽETĄ

Užtikrinsiu, kad Jūsų norai sutaptų su galimybėmis telpant į nustatytą biudžetą, bet kartu išpildant svajones.

VESTUVIŲ PLANAVIMAS  LENGVAI — VESTUVIŲ DIENA BUVO PASAKIŠKA.

vyko

—  KAROLINA IR VILIUS, KAPRI SALA

KIEKVIENA PORA-

unikali

Rinkitės vestuvių paslaugų paketus Dviese ir juos personalizuokite ikoniškiausiose Italijos vietose: amžinojoje Romoje, saulėtoje Amalfi pakrantėje, prie alla moda Komo ežero, prabangioje Kapri saloje ar kitoje, Jūsų norimoje vietoje. 

TIKROJI PRABANGA
UNIKALI PATIRTIS SUTEIKIANTI VISAM GYVENIMUI.

tai

emocijas

— DOVILĖ, VESTUVIŲ PLANUOTOJA

Mes gyvename vieną kartą...

Užsimerkite ir tiesiog svajokite, kaip girdėsite italų Auguri sveikinimus ir aplodismentus, skirtus Jums. Gal plauksite jachta? Ar išsirinksite viešbutį su kvapą gniaužiančiu vaizdu, apie kurį seniai svajojote? Išbandysite Michelin restoraną, o gal pasidarysite fotosesiją ankstų rytą, kai Venecijos ar Romos aikštės dar tuščios?

SUPLANUOSIU VISKĄ, KAIP JŪS NORITE, IR PRIVERSIU SVAJOTI DAUGIAU.

Nepamirškite, kad svajonės ir liks tik svajonėmis, jei jų neįgyvendinsime ir nepaversime realybe.

PASLAUGos, PRITAIKYTos JŪSŲ NORAMS:

Civilinė ar Bažnytinė

Lietuvoje galiojanti santuoka ir visos biurokratijos sutvarkymas Italijoje.

Programa

Vestuvių dienos programa su itališkais atspalviais ir siurprizais, suteikiant galimybę susipažinti su vietiniais, atrenkant, tai kas geriausia Jūsų pasirinktoje Italijos vietoje. 

Dienos koordinavimas

Visą dieną būsiu kartu su jumis ir Jums nereikės nerimauti dėl užsakytų paslaugų ar tiekėjų.

PASIŪLYMAI

Vestuvių paslaugų paketai su pagrindinėmis paslaugomis prasideda nuo 3999€. Galutinė kaina priklauso nuo regiono ir papildomų išskirtinių paslaugų renkantis tiekėjus. 

Visais atvejais kuriami paslaugų paketai yra modifikuojami pagal Jūsų norus ir pageidavimus, kad Jūs visą dėmesį galėtumėte skirti vienas kitam.

AR JŪS PASIRUOŠĘ?

SUKURKIME

Svajonių dieną

Tokią, kuri bus skirta tik Jums ir yra apie Jus. Tai, ką atsiminsite visą gyvenimą ir norėsite pasakoti savo vaikams ir anūkams.