fuga d'amore

VESTUVIŲ
PLANAVIMAS

Jūsų vestuvių diena, kai galite būti savimi ir nereikia niekam nieko įrodyti ar pasirodyti prieš kažką, o visą dėmesį skirti tik savo mylimajam ir pildyti abiejų svajones iš širdies gelmių, apie ką tada pasvajojate Jūs?

nauja tendencija

VESTUVĖS UŽSIENYJE

Tai yra Jūsų dviejų meilės diena, todėl ieškote emocijų, kurios yra artimos jūsų porai ir asmenybėms. Labiausiai norite susikurti vestuves „sau”, pasijausti šios dienos pagrindiniais herojais ir tiesiog išpildyti savo norus, o ne primetamas nusistovėjusias tradicijas. 

Siūlau laimės sampratą “dolce far niente” , pagal italus: Atsipalaiduokite ir leiskite pildyti Jūsų svajones!

VESTUVIŲ PLANAVIMO PASLAUGOS

Romantiška.
ITALIŠKA.
BE STRESO.

Mano planavimo paslaugos apima visus planavimo rūpesčius: savivaldybės arba bažnyčios datos rezervaciją, visų išvardintų paslaugų tiekėjų užsakymą ir koordinavimą vestuvių dieną ir mano buvimą su Jumis vestuvių dieną. Vestuvių dienos eiga koreguojama, pagal jūsų norus. 

jeigu

         JŪS
 NORITE:

NETURĖTI PLANAVIMO RŪPESČIŲ

Visu planavimu pasirūpinsiu aš, apie viską Jus informuodama. Jums reikės nekantriai laukti vestuvių dienos ir susikrauti lagaminą. 

TURĖTI UNIKALIŲ PATIRČIŲ

Gerai pažįstu skirtingus Italijos regionus ir miestus, todėl galiu pasiūlyti išskirtines, tik tai vietai būdingas patirtis, atitinkančias Jūsų norus.

TILPTI Į NUSTATYTĄ BIUDŽETĄ

Užtikrinsiu, kad Jūsų norai sutaptų su galimybėmis telpant į nustatytą biudžetą, bet kartu išpildant svajones.

VESTUVIŲ PLANAVIMAS  LENGVAI — VESTUVIŲ DIENA BUVO PASAKIŠKA.

vyko

—  KAROLINA IR VILIUS, KAPRI SALA

KIEKVIENA PORA-

unikali

Viską personalizuojame pagal jūsų ir jūsų svečių poreikius ikoniškiausiose Italijos vietose: amžinojoje Romoje, saulėtoje Amalfi pakrantėje, prie alla moda Komo ežero, prabangioje Kapri saloje ar kitoje, Jūsų pasirinktoje vietoje. 

TIKROJI PRABANGA
UNIKALI PATIRTIS SUTEIKIANTI VISAM GYVENIMUI.

tai

emocijas

— DOVILĖ, VESTUVIŲ PLANUOTOJA

Mes gyvename vieną kartą...

Užsimerkite ir tiesiog svajokite, kaip girdėsite italų Auguri sveikinimus ir aplodismentus, skirtus Jums. Gal plauksite jachta? Ar išsirinksite viešbutį su kvapą gniaužiančiu vaizdu, apie kurį seniai svajojote? Išbandysite Michelin restoraną, o gal pasidarysite fotosesiją ankstų rytą, kai Venecijos ar Romos aikštės dar tuščios?

SUPLANUOSIU VISKĄ, KAIP JŪS NORITE, IR PRIVERSIU SVAJOTI DAUGIAU.

Nepamirškite, kad svajonės ir liks tik svajonėmis, jei jų neįgyvendinsime ir nepaversime realybe.

PASLAUGos, PRITAIKYTos JŪSŲ NORAMS:

Civilinė ar Bažnytinė

Lietuvoje galiojanti santuoka ir visos biurokratijos sutvarkymas Italijoje.

Programa

Vestuvių dienos programa su itališkais atspalviais ir siurprizais, suteikiant galimybę susipažinti su vietiniais, atrenkant, tai kas geriausia Jūsų pasirinktoje Italijos vietoje. 

Dienos koordinavimas

Visą dieną būsiu kartu su jumis ir Jums nereikės nerimauti dėl užsakytų paslaugų ar tiekėjų.

KAINA

Vestuvių planavimo paslaugos prasideda nuo 2500€ ir gali siekti 5000€. Galutinė kaina priklauso nuo renginio dydžio, dienų skaičiaus ir kelionės išlaidų, pasirinktoje šventės vietoje. 

Visais atvejais pagrindinė ir papildoma informacija apie teikiamas paslaugas pateikiama sutartyje ir modifikuojami pagal Jūsų poreikius ir situaciją, 

AR JŪS PASIRUOŠĘ?

SUKURKIME

Svajonių dieną

Tokią, kurią atsiminsite visą gyvenimą ir norėsite pasakoti savo vaikams ir anūkams ateityje.
Jums ir apie Jus.