Patarimai

Vestuvės užsienyje: kodėl Italija geriausias pasirinkimas?

zavingos vestuves italijoje, stilingas vakarelis italijoje

kategorijos + Paieška

Italija yra šalis, kuri pirmoji ateina į galvą, kai išgirstate, ką nors kalbant apie vestuves ne Lietuvoje, o kažkur užsienyje. Jeigu matėte filmą „Valgyk. Melskis. Mylėk“, tikriausiai prisiminsite, kad būtent į Italiją Džiulija Roberts vyko trokšdama patirti malonumą gyventi ir išmokti mėgautis kiekviena akimirka. Tikrieji svajotojai taip pat žino, kad ši bato aulo formos šalis yra tituluojama meilės šalimi. O kas yra meilės ir malonumo pats tobuliausias rezultatas? Vestuvės! Jei būtent to ir trokštate – meilės ir malonumo – vestuvės Italijoje yra geriausias pasirinkimas.

Italijos, kaip šalies, įvaizdis vestuvėms yra tobulas

Visą Italiją supa žydriausios jūros. Čia kalnai, upės ir ežerai, kiparisų ir alyvuogių giraitės. Išskirtinė architektūra ir meno kūriniai, bažnyčių įvairovė. Gurmaniškas maistas ir „made in Italy“ kokybė patenkinanti įmantriausius skonius ir norus. Italijoje kokį regioną ar miestą išsirinksite, matysite grožį ir tūkstančius metų istorijos, kultūros ir tradicijų, o kartu jausite žmonių šilumą, nesuvaidintas emocijas ir aistrą gyvenimui. Norisi būti to dalimi.

Itališkas stilius „mažiau yra daugiau“

Italijoje nereikės dirbtinomis dekoracijomis kurti emocijų ir vaizdo, kur bepažvelgsite jus sups natūralus grožis, netgi be jokių papildomų investicijų! O norint susikurti pasaką, čia nėra nieko neįmanomo. Neveltui, Italiją vestuvėms renkasi pasaulio žvaigždės ir milijonieriai. Aptarnavimo kultūra yra aukščiausio lygio, todėl Italija visada pirmauja kelionių ir atostogų viršūnėse, o pagal besituokiančių užsieniečių skaičių pasaulyje – pirmoje vietoje.

Cosa nostra – mūsų šeima

Visi žino, kad Italijoje šeimos samprata labai stipri. Net jausmai žmonių, kurie jums padės įgyvendinti jūsų vestuvių svajones, šilti ir nesuvaidinti. Viduramžių gatvelėse verda gyvenimas ir tvyro aistra. Aplodismentai ir sveikinimai, jus lydės visur, kur beeitumėte. Nuoširdumas toks atviras ir natūralus svetimų žmonių jums linkinčių visa, ko geriausio. Ir taip pat siurprizai, kuriuos italai labai mėgsta daryti įsimylėjeliams, pasirinkusiems vieną svarbiausių gyvenimo dienų atšvęsti Italijoje!

emocijos, vestuves, vestuves kitaip, naturalios vestuves

Auguri agli Sposi!

Nuotraukos vertos žurnalo viršelio

Ši šalis kaip magnetas traukia dėl savo stiliaus ir fotogeniškumo. Nėra paslaptis, kad jūsų nuotraukos nenusileis Vogue žurnalo puslapiams. Dėl šių priežasčių Italija yra daugelio jaunųjų svajonė. Senoviniai itališko stiliaus sodai su fontanais, įspūdingi jūros kraštovaizdžiai, fotosesijos prie istorinių paminklų, aristokratų rezidencijose, vynuogynuose ar alyvmedžių giraitėse, galite rinktis, tai ką norite. Galbūt svajojate apie fotosesiją jachtoje atviroje jūroje, važiuoti senovine Alfa Romeo Amalfi pakrantės keliais, pralėkti su raudonuoju Ferrari ar ikoniškuoju Fiat500. Nepamirškime stilingosios Vespa iš filmo “Vacanze romane”. Viskas ir dar daugiau itališkame peizaže.

Gero maisto rojus

„Italai gyvena, ne tam kad valgytų, o kad skaniai valgytų.“ – pasakė anonimas ir su juo niekas niekada nesiginčijo. Daugelis užsieniečių vestuvėms renkasi Italiją būtent dėl jos ypatingos virtuvės, gurmaniško maisto ir patiekalų kokybės. Jei prieš vestuves, kai kurie jaunieji ar jų tėveliai pergyvena, kad porcijos bus per mažos, tai šventės pabaigoje sako, kad neaišku, kaip viskas tilpo! Atsileiskite diržus ir nusiteikite puotai! Tegul vestuvės būną šviesi, svajinga ir skani šventė, o aptarnavimas, kaip iš James Bond filmų!

Saulėtos vestuvės visus metus

Populiariausi mėnesiai vestuvėms Italijoje yra nuo balandžio iki spalio pabaigos. Svajojantiems apie vestuvių šventę lauke geriausi mėnesiai balandis-birželis ir rugsėjis-spalis, kai malonus klimatas ir ne per karšta. Taip pat Italijoje daug skirtingų regionų, kurių klimatas skiriasi, bet labiausiai tikėtina, kad jūsų vestuves lydės saulė, geras oras ir žydras dangus! Italija įvairi, todėl yra daug galimybių ir nestandartinių idėjų, kur gali būti surengta vestuvių šventė. Dėl šių priežaščių, bei gamtos ir architektūros įvairovės, vestuvės organizuojamos visus metus.

La dolce vita dvasia

Šiuo metu vyrauja tendencija – susikurti vestuves „sau”, ieškant autentiškų patirčių ir emocijų, pasineriant į avantiūras. Esant kitoje šalyje mažiau formalumo, visi gali jaustis laisviau – niekas čia jūsų nepažįsta. Etiketo ir puošnumo Italijoje tikrai netrūksta, bet būnant čia lengviau laužyti tradicijas, daugiau vietos lieka norams, fantazijai ir improvizacijoms. Nėra tikslo visko surežisuoti, jaunieji atsikrato vestuvinio streso (nes už viską atsakinga planuotoja) Nebėra rėmų turėti tobulą dieną su tobulais žmonėmis, o grįžtama prie žmogiškumo ir atsipalaidavimo, naujų įspūdžių ragavimo ir nuotykių.

 

Galbūt esate svajotojas, kuris Italiją įsimylėjo iš knygų ar filmų. Tuomet neabejotinai vestuvės Italijoje yra jūsų norų sąraše. Tikėtina ir tai, kad jūs – praktiškas ir racionalus žmogus, kuris, ilgai galvoja priimdamas sprendimą. Nesvarbu, kokie norai jus čia atves, vistiek vieną kartą gyvenime norite pasijusti, kaip filme ir įgyvendinti slaptas savo svajones.

ITALIŠKOS

ISTORIJOS

Geidžiamiausios vestuvių vietos 

Jaunųjų Interviu

Itališkas meniu

VESTUVĖS DVIESE

PATARIMAI

Kaip sukurti SAVO svajonių vestuves?

Vestuvės užsienyje: kodėl ItAlijA GERIAUSIA?

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?