Vestuvių vakarienė ir itališkas meniu

vestuves toskanoje, prabangios vestuves unikalioje vietoje italijoje, italija

Visi žino, kad Italija yra gero maisto rojus. „Italai gyvena, ne tam kad valgytų, o kad skaniai valgytų.“ – pasakė anonimas ir su juo niekas niekada nesiginčijo. Daugelis užsieniečių vestuvėms renkasi Italiją būtent dėl jos ypatingos virtuvės, gurmaniško maisto ir patiekalų kokybės. Jei prieš vestuves, kai kurie jaunieji ar jų tėveliai pergyvena, kad porcijos bus per mažos, tai šventės pabaigoje sako, kad neaišku, kaip viskas tilpo! Atsileiskite diržus ir nusiteikite puotai! Tegul vestuvės būną linksma ir skani šventė, o aptarnavimas, kaip iš James Bond filmų!

prabangios vestuves italijos pilyje, vestuves pilyje, italija

„No martini, no party“

Italijoje vestuvių vakarienei galite prašyti visko ir rinktis iš didelės patiekalų įvairovės. Meniu bus sudarytas iš užkandžių it. antipasto, dažniausiai serviruojamas kaip bufetas ir valgoma stovint, besisnekučiuojantis su svečiais, grojant muzikai. Po 1-2val. būsite pakviesti prie stalo ir čia padavėjų bus serviruojama du pirmi it. primi piatti ir vienas antrasis patiekalas itil secondo. Į meniu bus įtrauktas vestuvinis tortas, mineralinis vanduo, vynas, kava po vestuvinio torto ir it. limoncello, amaro ar grappa virškinimui. Toks maisto kiekis tiesiog įprastas ir yra nustatyta italų tvarka, sakymai, kad daug nevalgote, kainos, deja, nepakeis. Patikėkite, čia ir aukštos klasės restoranuose valgoma daug ir niekada neišeisite iš restorano alkani.

vestuvinis tortas italijoje, italijoje vestuves

Italijoje vestuvių vakarienės kaina skaičiuojama svečiui už viską ir prasideda nuo 100 eurų, bei gali siekti 400 eurų. 5* ar Michelin aukščiausio lygio restoranuose kaina svečiui 250-400 eurų, prabangiame restorane 200-300 eurų, gerame restorane su vaizdu 100-200 eurų, trattoria – 60-80 eurų. Galutinę kaina labiausiai įtakoja žmonių skaičius ir gėrimai. Po vakarienės atidaromas kokteilių open bar, mokama atskirai. Restoranai ar viešbučiai turi kelias atskiras sales, kur galima švęsti nuošaliau nuo svetimų. Jeigu norėsite privačios vietos tik jums, gali būti taikomas papildomas mokestis. Papuošimai ir gėlės nėra ta dalis, kuri užims didelę dalį jūsų biudžeto. Galimybėms leidžiant, su profesionaliu floristu išgryninsime ir jums pasiūlysime bendrą šventės stilistiką ir originalų dizainą su gėlėmis nuo 2000eur. O 4 atlikėjų gyvos muzikos grupė visam vakarui kainuos nuo 2000-3000eur.

@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.