Atsiliepimai

Jaunieji atvirai apie vestuvių planavimą su Dovile

,

kategorijos + Paieška

Itališkai euforijai klimpstant į lietuviško lietaus realybę norime pasidalinti mūsų įspūdžiais iš šios šalies, bei gražiausios dienos gyvenime kartu su Dovile šalia. Atsiliepimą rašysiu ir apie Dovilę. Jis bus žmonėms, kurie mąsto ir dvejoja, kur norėtų save matyti tokią svarbią dieną. Jeigu nenorite tradicinių vestuvių, o vos prisiminimus šypsotis iki ausų bei girdėti “Auguri” iš besišypsančių italų praeivių, būti apsupti nuostabios architektūros, gamtos, bei gero oro, Italija yra jums. Tačiau Italija didelė šalis, o patys italai nėra patys paprasčiausi žmonės, jeigu norite sutarti, ką nors konkretaus. Čia norėčiau ir papasakoti mūsų patirtį su Dovile, labai sąžiningai.

Nuo pirmo susitikimo, Dovilė mus užkrėtė savo meile ir susižavėjimu šia nuostabia šalimi. Italija yra tokia tradiciškai populiari šalis vestuvėms ne dėl to, kad tai yra madinga. Italija tiesiog turi pasiūlyti praktiškai viską įsimylėjaliams, kurie nori nepamirštamos gyvenimo dienos. Susitikimo metu patikėjome Italijos grožiu, bei savo sprendimo teisingumu. Po to su Dovile bendravome tik laiškais bei skype. Ir “fast forward” vestuvių dieną viskas buvo tobula. Dabar pasakysiu kodėl ir patardami poroms, kurios renkasi planuotoją šventei svečioje šalyje. Pirmiausia bendrauti internetu nėra lengva. Laiškais kartais galima neteisingai interpretuoti, todėl būtina nuo pradžių tiksliai išsiaiškinti, kas galima ir ko negalima daryti, pradėjus dirbti su žmogumi.

Dovilė siūlo pilną paslaugų paketą, visko ko jums reikės, nes taip gali užtikrinti šventės kokybę. Sutikome su Dovilės sąlygomis pasirinkti fotografą iš siūlomo sąrašo, kuris ir taip buvo per ilgas. Jeigu pasirenkate planuotoją, turite ja pilnai pasitikėti. Mes išsiaiškinome taisykles, nusistatėme biudžetą ir daugiau viskas buvo tik “reikia, nereikia”. Nusistatėme kryptį ir ėjome jos link. Ir net Italijos valdžiai iškrėtus išdaigų mūsų planams, viskas gavosi dar geriau negu galėjome tikėtis, nes Dovile pasitikėjome 100%. Dėl to esame labai laimingi šiandien ir dėl to vestuvių diena buvo tokia šventė. Mes pasikliovėme žmogumi, kuris yra profesionalas, nenukirtinėjome kampų ir darėme arba gerai, arba visai nieko.

Vestuves planuoti Italijoje lengva!

Pats planavimas buvo paprastas, nes Dovilė visada duoda iš ko pasirinkti. Praktiškai bet koks noras yra kelių biudžeto kategorijų, todėl gale visko tobulai tilpome į sumą, kurią sutarėme pirmo susitikimo metu. Prieš šventę ne vienas svečias turėjo individualių norų ir jie visi buvo išpildyti. Rekomenduoto restorano maistas nuostabus, muzika idealiai kokios norėjome, net geresnė. Vietų vaizdai viršijo bet kokius lūkesčius ir niekur nelaukėme, ir neklaidžiojome nė minutės, nes viskas veikė kaip šveicariškas laikrodis. “Nemanėme, kad viskas Italijoje gali būti taip sklandu. Bet gali. Ir Dovilė mums suorganizavo tobulą šventę. Patys darėme, tai ką norėjome.” Tuo pačiu ir patariame, jeigu planuojate planuotis vestuves patys, tai nesirinkite planuotojo. Jeigu planuoju operuotis, neaiškinu gydytojui, kaip reiktų pjauti. Jeigu nuvežu taisyti automobilį, neaiškinu mechanikui, kaip atsukti varžtą. Taip ir mes neaiškinome Dovilei, kaip dirbti, nuoširdžiai priėmėme jos pasiūlymus bei mėgavomės suteikiamomis paslaugomis. Jeigu laiškais nesusikalbėdavome, susiskambindavome ir viskas iškart aišku.

Smagu, kad prieš, per ir po, Dovilė išliko rūpestinga. Visi jautėmės, kaip po visa matančia akimi, jeigu kas atsitiks. Tai jautė ir svečiai, kurie prašė tavęs rekomendacijų ir liko patenkinti. Mes likome labai patenkinti, kad padarei nuoširdžiai daugiau, negu yra sutartyje. Tiesiog smagu, kad yra zmoniu mylinciu savo darba ir savo meile dalinanciu kitiems. Telieka tik džiaugtis ir mokytis. Kai atsisukame į praeitį, žaviuosi tavo sugebėjimais viską derinti laiškais. Turint omeny, kiek darbo atlieki vienu metu ir kiek norų turi išpildyti. Tikiuosi, kad dar bus ne viena proga susitikti ir pabendrauti ne tik apie vestuves. Ir visi svečiai su kuriais bendravome buvo visiškai nuoširdžiai sužavėti šalimi ir organizacija.

Po šventės mūsų svečiams nutiko problemų, Dovilė padėjo ir viskas išsisprendė. Tai žmogus, kuris tikrai rūpinasi, kuris siekia kokybės ir kuris išmano savo darbą. Jeigu pasirinksite Dovilę, prašau, pasitikėkite ja, kaip pasitikėjome mes. Ir apie jūsų vestuvių dieną, greičiausiai kalbės anūkai ir proanūkiai. Nes tokio grožio metai nepaslėps. Esame be galo laimingi pasirinkę Italiją su Dovile šalia. Jeigu ir jūs netyčia norite tokiais būti, manau, kad randatės tinkamame puslapyje 🙂 Ciao!

Laura ir Eitviltas

ITALIŠKOS

ISTORIJOS

Geidžiamiausios vestuvių vietos 

Jaunųjų Interviu

Itališkas meniu

VESTUVĖS DVIESE

PATARIMAI

Kaip sukurti SAVO svajonių vestuves?

Vestuvės užsienyje: kodėl ItAlijA GERIAUSIA?

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?