Atsiliepimai

Kaip susikurti svajonių vestuves Italijoje?

,

prabangios vestuves, vestuves uzsienyje, ispudingos vestuves, vestuves italijoje

kategorijos + Paieška

Su Simu iki vestuvių draugavome 12 metų, bet vis atidėliojome santuoką – neviliojo tradicinės lietuviškos vestuvės. Norėjosi išvykti kažkur toli ir susituokti ant jūros kranto, todėl labai rimtai svarstėme apie tolimuosius kraštus. Buvome pradėję planuoti kelionę ir vestuves už jūrų marių, bet paaiškėjo, kad daugelis pačių artimiausių žmonių negalės taip toli vykti, nes skubiai prireikus sugrįžti būtų perdaug sudėtinga. Taip pat kitur nebuvo galimybės tuoktis bažnyčioje.

“Vieną naktį pakeitėme visus planus: išsirinkome nuostabiausią šalį Europoje, kurioje daug kartų teko būti ir visada patiko. Tai nuostabioji Italija su šilčiausiais ir emocingiausiais žmonėmis.”

Patogu, nes Italija visai netoli, vos keletas valandų skrydžio iš Lietuvos ir galima tikra bažnytinė santuoka. Pradėjus ieškoti informacijos apie vestuves Italijoje, man labai labai pasisekė. Pirmasis internetinis puslapis, kurį atsidariau, buvo vestuvių planuotojos Dovilės, organizuojančios vestuves saulėtoje Italijoje. Susisiekiau su Dovile, patiko jos siūlomos paslaugos. Buvau labai laiminga, kad ji sutiko organizuoti mūsų su Simu vestuves Amalfi pakrantėje. Visas organizavimas ir planavimas vyko labai sklandžiai. Neturėjome jokio streso, jei tik pasidarydavo dėl kažko neramu, Dovilė visada nuramindavo, patardavo ir padėdavo viską greitai išspręsti.

“Tvirtai galiu pasakyti, kad Dovilė tikra profesionalė, viską daro su didele aistra savo darbui, be to, ji nuostabus ir labai šiltas žmogus.”

Pagaliau išaušo lauktas vestuvių rytas saulėtoje Amalfi pakrantėje. Viskas buvo tobula nuo ankstyvo makiažo ir šukuosenos su charizmatiška itale. Jos darbo rezultatai pranoko visų damų lūkesčius, iki vėlyvo vakaro, kuris baigėsi itališkomis dainomis. Be galo šilta ceremonija Amalfi katedroje su lietuviu kunigu, italų šūksniai ir turistų sveikinimai išėjus iš bažnyčios. Užkandžiai ir gėrimai su nuostabiu vaizdu į jūrą. Pasiplaukiojimas jachta link Positano, vėjui pučiant, skambant muzikai ir su šokiais!! Vėliau fotosesija Villa Ruffolo soduose su nuostabiais vaizdais, o vakarienė Ravello miesto įspūdingame Belmond Caruso restorane aukštai kalnuose. Pabaigai fejerverkai ir šokiai skambant fortepijono melodijoms.

“Diena be streso ir nerimo, vien tik pakili nuotaika ir geros emocijos, o aplink kvapą gniaužiantys vaizdai.”

Nuoširdžios mūsų ir artimųjų šypsenos veiduose lydėjo mus mūsų ypatingą dieną. Nenustosiu kartoti: viskas buvo T-O-B-U-L-A. Šią dieną prisiminsim širdyse visą gyvenimą, o mūsų emocijos atsispindi geriausio fotografo ever ir tikro talento Tomo Adomavičiaus darytose nuotraukose. Simas sako, kad jo nuotraukos kalba pačios už save! “Kiekvienoje nuotraukoje yra du žmonės: fotografas ir žiūrovas.” Amerikiečių fotografas Ansel Adams. Tomas yra nuostabus žmogus, su juo buvo labai lengva dirbti. Mes labai džiaugiamės, kad tą ypatingą dieną, būtent jis buvo su mumis. Ačiū tau, Dovile, kad būtent tu organizavai mūsų vestuves! Tu nuostabi! Labai visi džiaugiamės, kad buvai su mumis nuo pat ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro. Žodžiais sunku išreikšti, kaip viskas buvo tobula, tai reikia tiesiog pajausti. O mes jau norim pakartoti!

“Iš visos širdies visiems rekomenduojam rinktis Italiją savo vestuvėms, o Dovilę jų planavimui ir organizavimui. Tikrai nepasigailėsit!”

Aušra ir Simas

ITALIŠKOS

ISTORIJOS

Geidžiamiausios vestuvių vietos 

Jaunųjų Interviu

Itališkas meniu

VESTUVĖS DVIESE

PATARIMAI

Kaip sukurti SAVO svajonių vestuves?

Vestuvės užsienyje: kodėl ItAlijA GERIAUSIA?

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?