Patarimai

Geidžiamiausios vestuvių vietos Italijoje

kategorijos + Paieška

Toli nusidriekiantys vynuogynai, tarp kiparisų ir alyvmedžių giraičių skendinti Toskana. Penkiasdešimt žydros jūros atspalvių Kapri saloje, kur kuriamos Dolce&Gabbana reklamos. Pasaulio centras ir kultūriniais objektais turtinga amžinoji Roma. Šviežios citrinos ir uolų skardžiai su pasakiškais jūros vaizdais Amalfi pakrantėje. Gondolierių dainos aidinčios Venecijos kanaluose. Kalnai ir prabangios vilos prie Komo ežero. Saulės nutviekstos gatvės, iki ryto galintys užsitęsti aperityvai, pietūs sukant ant šakutės spaghetti al dente, o jūros gėrybės pavakariams. Pro viešbučio langus girdisi motorolerių pypsėjimas, ant suoliuko susikabinę sėdi įsimylėję senoliai, o jausmus aistringai besiaiškina paaugliai. Būtent tokiomis spalvomis tapomas Italijos paveikslas garsiausiuose filmuose, geriausiose knygose ir smagiausiose žmonių patirtyse. Jei dar neteko būti, bent viena ausimi esate tai girdėję, tiesa? O jeigu buvote, galvojate kaip vėl sugrįžti. Perspėju, Italija užkrečia, kartą paragavęs, negali sustot.

Todėl, ką rinksitės jūs, kai įmanoma viskas?

2015 metų duomenys apie užsieniečių vestuves Italijoje

Kurie regionai populiariausi vestuvėms Italijoje?

Florencijos savivaldybės “Destination wedding in Italy” 2015 metų tyrimas rašo, kad Italijoje, iš viso įvyko apie 7000 užsieniečių iš viso pasaulio vestuvių, kuriose vidutiniškai dalyvavo 47 svečiai. Tyrimo duomenis, rodo, kad populiariausi regionai išsidėstė taip:

1. Toskanos regionas

Toskana yra nenugalima lyderė, beveik pusė užsieniečių rengiamų vestuvių Italijoje vyksta čia. Ji vilioja savo idiliška ramybe, prašmatniai natūraliu rustic vestuvių stiliumi ir aukšta paslaugų “made in Italy” kokybe. Tarp vingiuotų keliukų, kiparisų alėjų ir vynuogynų išsibarstę privačios vilos ir rezidencijos leidžia švęsti vestuves jaukiai artimųjų apsuptyje, su geru vynu ir nuostabiu kraštovaizdžiu, toli nuo svetimų akių.

2. Lombardijos regionas

Įspūdingo grožio Šiaurės Italijos Komo ir Gardos ežerai tituluojami gražiausiais pasaulyje. Kalnų vaizdai, žydras ežeras, saulės spinduliai, žaidžiantys ant vandens, ir prabangios vilos kuria nežemišką realybę. Po teritoriją išsibarstę maži ir jaukūs miesteliai, su siauromis senamiesčio gatvelėmis ir senoviniais mūrais, vilioja lėtinti gyvenimo ritmą ir grožėtis viskuo aplink. Šios vietos idealiai tinka išrankiems Jauniesiems ieškantiems prabangos ir gamtos grožio.

3. Kampanijos regionas

Įspūdingoji Amalfi pakrantė ir Kapri sala, ten kur visada šviečia saulė, girdisi itališkos dainos ir visi jums šypsosi. Kalnų ir jūros magiški vaizdai, susilieja su begaliniu žydru dangumi. Vingiuojantys kalnuose keliukai, apsupti citrinmedžių, statūs šlaitai ir ant jų prabangios vilos su vaizdais į žydros jūros begalybę vilioja visus. Vietos, kurios labiau primena rojų, negu žemę. Kraštovaizdis, kuris nepasiduoda jokioms tendencijoms. Šios vietos yra labiausiai mėgiamos lietuvių.

4. Veneto regionas

Stebuklingoji ir abejingų nepaliekanti Venecija suteikia privilegijuotą galimybę žavėtis architektūros kūriniais, vandeniui teliūškuojant aplink. Venecija – pretenzingiems jaunavedžiams ieškantiems tobulos vietos. Rafinuota prabanga, kaukių mistika, romantika tvyranti ore ir užburiantis šio miesto grožis gali tapti nepamirštamu vestuvių fonu. Jus ir jūsų svečius sups unikalūs vaizdai, kurie nepasikartos kitoje pasaulio vietoje, tik magiškoje Venecijoje.

5. Lacijaus regionas

Kur veda visi keliai – į amžinąjį Romos miestą. Amžinasis miestas laukia tikinčiųjų amžina meile, juk pati ROMA yra AMOR! Pajuskite šio miesto didingą grožį ir galybę, tokią svarbią jums gyvenimo dieną. Įsiamžinkite prie la dolce vita simbolio Trevi fontano, antikinės Romos forumo, Navona aikštėje ar prie Koliziejaus. O romantiškai šventės vakaro pabaigai rinkitės alla romana meniu su vaizdu į naktinės Romos panoramą ir šio miesto Grande Bellezza. Miesto urban stiliaus vestuvės amžinajame mieste, skamba neblogai?

Šventės vieta: viešbutis ar privati vila?

Tyrimas rodo, kad dažniausiai jaunieji savo vestuvių šventei Italijoje dažniausiai renkasi viešbučius. Italija šioje srityje nepralenkiama, nes liukso klasės 5* viešbučiai yra įspūdingo grožio ir itališko dizaino. Viešbučių tinklai Belmond, Cipriani, Baglioni, NH įsikūrę gražiausiose vietose priverčia svajoti. O kada, jei ne per vestuves norisi visko, kas geriausia? Juk prisiminimai ir nauji ispūdžiai, bei patirtys liks amžinai. Itin populiarios atskiros vilos ar rezidencijos, kurias galime išsinuomoti savo naudojimui ir švęsti niekieno nevaržomiems. Didelis pasirinkimas yra visuose Italijos regionuose, daugiausia Toskanoje. Italijoje, taip pat daug mažų boutique stiliaus viešbučių. Užsisakę visą privačiai gausite ne tik patalpas, bet ir visas reikalingas patarnavimo paslaugas: pusryčius ir valymo paslaugas, bei veikiančią registratūrą ir barą.

Italijoje planuoti vestuves paprasta, čia didelis vietovių pasirinkimas. O kas svarbiausia, kad ir kokį regioną ar miestą išsirinksite, matysite grožį, tūkstančius metų istorijos ir kultūros! Tikrai rasime vietą, kuri atitiks jūsų norus ir galimybes. Italija tokia įspūdinga, kad čia nieko daug papildomai nereikia, tiesiog atsipalaiduoti ir gerti visas emocijas į save. Tiesiog užsimerkite ir bandykite įsivaizduoti vietą, kur norėtumėte ištarti savąjį TAIP. Pagal šią jūsų viziją ir žiūrėsime, ką rinktis jūrą, ežerus, kalnus, miestą, miestelį, senovę, kultūrą, tradicijas, gamtą, o gal viską kartu? Leiskite jums padėti išsirinkti Jūsų svajonių vietą!

ITALIŠKOS

ISTORIJOS

Geidžiamiausios vestuvių vietos 

Jaunųjų Interviu

Itališkas meniu

VESTUVĖS DVIESE

PATARIMAI

Kaip sukurti SAVO svajonių vestuves?

Vestuvės užsienyje: kodėl ItAlijA GERIAUSIA?

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?