KOMO EŽERAS

Stilingo ežero kraštovaizdis

Pasaulio žvaigždžių pamėgtas, įspūdingo grožio Komo ežeras, visai netoli Milano. Alla moda. Tituluojamas, kaip gražiausias pasaulyje, įstrigęs tarp Alpių kalnų. Po teritoriją išsibarstę jaukūs miesteliai, su siauromis senamiesčio gatvelėmis vilioja lėtinti gyvenimo ritmą ir grožėtis viskuo aplink. Bellaggio - ežero gražiausias. Lenno prabangiausioji žvaigždžių karų Vila Balbaniello. Cernobbio ir įspūdingoji Villa D'Este. Vietos, kur prabanga liejasi laisvai, o stilingoji vandens Riva veža. Prabangios vilos, liukso klasės viešbučiai, istorinės rezidencijos ir parkai, bei tobulai sutvarkyti sodai ant ežero kranto, iš kurių veriasi kvapą gniaužiančios panoramos. Vietos, kurios patenkins išrankiausius. 

STILIUS IR KALNAI

Tik PRIE KOMO 

Amalfi katedra. Viena gražiausių katedrų Italijoje, į kurią veda didingi laiptai su 57 laiptukais, ir kur po ceremonijos Jums ploja turistai iš viso pasaulio. 

Įspūdinga, viską aplink nustelbianti katedra, viena gražiausių vidurio Italijos regione.

Fotosesija įspūdingose vietose

Scala Sant'Eustachio. Tik pėstute pasiekiama Šventojo Eustachijaus bazilika, įsikūrusi aukštai Amalfi pakrantės Scala miesto kalnuose, su atsiveriančia įspūdinga panorama į jūra ir kalnus.

Grand Hotel Tremezzo. Oranžinė nėra "nauja juoda", tai žymiausio  Komo ežero viešbučio simbolis.

TU GALI 
VISĄ PASAULĮ, JEI MAN 
           ITALIJĄ.

turėti

paliksi

—  GIUSEPPE VERDI

Meilė ant Komo ežero kranto

Skaityti

Civilinė santuoka Villa Monastero prie Komo ežero

Skaityti

Skaityti

Įspūdingo grožio vestuvės prie Gardos ežero

Skaityti

ĮSIMYLĖKITE

ITALIJOJE

Vienas kitą iš naujo

Mano kuriamos vestuvės nėra tik vestuvės Italijos fone, tai daugiau Jus persmelkianti lavina itališko gyvenimo būdo emocijų. Ar esate pasirengę pamilti Italiją?