Atsiliepimai

Įspūdingo grožio vestuvės prie Gardos ežero

,

kategorijos + Paieška

Kokia buvo jūsų vestuvių vizija ir kodėl pasirinkote Italiją?

Dar iki vestuvių lankydavausi įvairiose Italijos vietoje. Ši šalis man tapo gražiausia Europoje savo turtingumu. Kas kartą ji atskleidžia kažką naujo, palieka nepaprastai gražius patyrimus, o maisto kokybė, geras oras, stilius ir gamtos grožis tradiciškai ir be išimties džiugindavo gomurį, akis ir sielą. Tyliai širdyje visada svajojau ypatingiausią savo gyvenimo dieną praleisti Italijoje, bet, prisipažinsiu, nedrįsau egoistiškai savo svajonės “prikišti” savo mylimąjam, nes žinojau, kad jo vestuvių vizija buvo Nidoje. Kartą vakare prasitariau apie savo vestuvių fantazijas ir vyro reakcija labai stipriai sujaudino mane. Jis rimtu tonu kreipėsi į mane klausimu: – Daiva, o kada Tu tikiesi įgyvendinti savo svajonę, jei ne dabar!? Štai taip be jokių ilgų diskusijų mes priėmėme sprendimą įgyvendinti svajones Italijoje 🙂

Kokie įspūdžiai iš Gardos ežero? Kaip išsirinkote vestuvių vieta?

Po ilgų vestuvių vietos paieškų Italijoje, kurias mums aktyviai siūlė vestuvių planuotoja Dovilė, išsirinkome Gardos ežerą. Prie šio ežero, Šiaurės Italijoje, kartą jau esu buvusi anksčiau ir tuomet netekau žado, kokia turtinga ir pasakiškai graži yra gamta. Dovilės pasiūlymas atitiko mūsų lūkesčius. Ten mūsų laukė ne tik žydras ežero vanduo, bet ir aplink jį išdidūs Alpių kalnai. Egzotika, kurios mes nematome kasdienybėje.

Su kokiais sunkumais susiduriama vestuves planuojant per atstumą, su vestuvių planuotoja bendraujant tik per internetą?

Šiais laikais nuotoliniu būdu studijuojame, kuriame milijoninius projektus, bendraujame ir kartais net, leiskite pajuokauti, švenčiame kartu su artimaisiais per Skype ? Aš matau net naudą, planuojant vestuves per atstumą – mažiau streso! Neini pats aiškintis sąlygų, sutaupai labai daug laiko, sveikatos ir benzino ?

Papasakokite apie savo vestuvių dieną.

Susituokusi supratau, kad ne svetimos vestuvės yra geriausios kaip mėgsta sakyti liaudis ? Oj ne! Aš su baltu pavydu dabar žiūriu į jaunus žmones, kurių dar laukia vestuvės ? Mūsų vestuvės buvo gražiausia diena gyvenime. Visiškai nesijaudinome, viskas buvo puikiai sustyguota, mes tiesiog kvėpavome begaline laime ir grožiu. Komanda, kuri prisidėjo prie mūsų vestuvių buvo lyg šeima. Ačiū dar kartą vestuvių organizatorei Dovilei!

Daiva ir Daniil

https://vimeo.com/231395228
https://vimeo.com/180647126

ITALIŠKOS

ISTORIJOS

Geidžiamiausios vestuvių vietos 

Jaunųjų Interviu

Itališkas meniu

VESTUVĖS DVIESE

PATARIMAI

Kaip sukurti SAVO svajonių vestuves?

Vestuvės užsienyje: kodėl ItAlijA GERIAUSIA?

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?