Atsiliepimai

Civilinė santuoka Pjemonto princesės soduose

,

kategorijos + Paieška

Kodėl savo vestuves nusprendėte švęsti Amalfi pakrantėje, Italijoje? Ar sunku planuoti vestuves per atstumą vietoje, kurioje nesate buvę?

Esame buvę Italijoje ir dar ne kartą, ateityje planuojame lankytis. Mums patinka Italijos kultūra, maistas, aptarnavimas, nuostabi gamta ir žmonės, todėl ir nusprendėme tuoktis čia, nes nenorėjome kelti tradicinių vestuvių Lietuvoje. Norėjome šventės sau, pagal mūsų norus ir kartu paatostogauti su artimaisiais. Amalfio pakrantę išsirinkome dėl atsiliepimų internete ir niekur kitur nepasikartojančių gamtos vaizdų. Ir dėl emocijų, tų tokių itališkų, kurios suvirpina širdį. Jokių didelių sunkumų kaip ir nebuvo, tik vienintelis, kad teko pasitikėti viskuo, kas bus suorganizuota. Mažai galimybių viską susiderinti patiems. Turėjome tikėti, kad viskas bus taip kaip įssivaizduojame, nes planuojant per atstumą kitos išeities nėra. O kaip tikėjomės, kad viskas bus gerai, taip ir viskas buvo puiku.

Papasakokite apie savo vestuvių dieną Amalfi pakrantėje, Ravello mieste.

Diena prasidėjo su neramumais 🙂 Kirpėjas vėlavo 20min, todėl buvau strese, bet kirpėjas ramiai spėjo laiku papuošti visas damas. Dovilė užtikrino, kad yra laiko. Šiose situacijose palinkėčiau, pasitikėti planuotoja, kuri derina laikus ir nepergyventi. Italijoje, laikas bėga kitaip, todėl pasiduokit itališkui tempui, nes viskas bus gerai. Ceremonija vyko sklandžiai, svečiai gyrė muzikantus. Po ceremonijos ėjome į Villa Fraulo terasą itališkam aperityvui su stulbinančiu vaizdu į visą Amalfio pakrantę, gėrėtis šiltu ir saulėtu oru balandį buvo malonumas svečiams. Fotosesija patiko, nes nebuvo ilga, o svarbiausia rezultatas geras. Vėliau išplaukėm su kateriu pasigrožėti Amalfio pakrante. Kapitonas papasakojo miestelio istorijų ir legendų, skambant itališkai muzikai TI AMOOOOOOOOOOOO… Buvo nuostabu, visi svečiai, o taip pat ir mes atsipalaidavome. Po pasiplaukiojimo visi patraukėme į vilą, kurioje buvome apsistoję ir kurioje vyko šventinė vakarienė ir šokiai. Viskas buvo tikrai nepakartojama: papuošimai, ir žvakių šviesa, bei išaukštai matomi naktinio miesto ir jūros vaizdai, itališka muzika fone, aptarnavimas ir tas nuostabiai skanus itališkas maistas. Tai buvo mažos ir sočios ir negirtos lietuviškai-itališkos vestuvės. Visi patenkinti ir laimingi džiaugėsi švente, tol kol nereikėjo išvykti namo ir grįžti į realybę.

Kaip vertinate italų darbą ir jo kokybę? Į ką patartumėte atkreipti dėmesį kitoms poroms, planuojančioms vestuves Italijoje?

Visi lūkesčiai atitiko kainą ir kokybę, kuri buvo aukšta. Vertiname puikiai, nes italai išties įdeda 100% savęs į tai, ką daro, dėl to rekomenduočiau vestuves švęsti Italijoje. Jei nusprendėt daryti Italijoje, tai būtinai išsiaiškinkite logistikos ypatumus. Taip pat klausykit Dovilės. Mūsų vila, kurią išsinuomavome sau ir svečiams buvo labai gražioje vietoje, Scala mieste, iš kurios atsiveria nuostabus vaizdas, pasiekiama tik su asiliukais ir pėstute, o tai iš vienos pusės kėlė daug keblumų dėl susisiekimo, o iš kitos pusės padėjo pajusti tikrą amalfitanišką dvasią. Aukšti kalnai, siauri keliukai, statūs posūkiai, akmenys ant kelio, taipogi avys ir ožkos. Kitas patarimas, jeigu nuomuojate vilą sau, šeimai ir svečiams, tai optimaliausias laikas būtų 3 dienos, mes buvome 6 dienas, trūksta laisvės, o ir susituokus norisi mėgautis vienas kitu, o negalvoti apie programą svečiams sekančią dieną, nors mes esame labai laimingi, kad svečiams viskas patiko ir mūsų vestuvių šventę prisimins dar ilgai.

Žaneta ir Andrius

ITALIŠKOS

ISTORIJOS

Geidžiamiausios vestuvių vietos 

Jaunųjų Interviu

Itališkas meniu

VESTUVĖS DVIESE

PATARIMAI

Kaip sukurti SAVO svajonių vestuves?

Vestuvės užsienyje: kodėl ItAlijA GERIAUSIA?

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?