8 priežastys, kodėl reikia vestuvių planuotojos

„Svajojame apie vestuves Italijoje, bet neįsivaizduojame, kaip reiktų viską pradėti…” Daugelis Jūsų laiškų prasideda noru žinoti, kaip suplanuoti vestuves Italijoje ir nuo ko pradėti. Pagrindinį darbą Jūs atlikote – parašėte man. Dabar pabandysiu įrodyti jums, kokia iš manęs nauda bus Jums:

1

Nusipelnėte, jog Jūsų vestuvių dieną viskas būtų pagal jūsų norus. Kas jeigu ne vestuvių planuotoja, pažįstanti Italijos ypatumus ir turinti platų tiekėjų tinklą skirtinguose Italijos regionuose, galės išpildyti visus Jūsų pageidavimus.

2

Visi sako, kad sunku, per brangu ar neįmanoma sutilpti į nustatytą biudžetą Italijoje. Gerai pažįstant šalį ir turint patirties galima pasiūlyti labai gerų alternatyvų, net ir pačiose prabangiausiose vietose.

3

Mažiau režisūros, siekiate atsipalaidavimo ir naujų emocijų sau ir svečiams. Mažiau formalumo! Nors vestuvės puošni šventė su planu, norite laužyti nusistovėjusias tradicijas ir improvizuoti. Teko organizuoti daug privačių ir uždarų švenčių. Kas įvyko Italijoje, lieka Italijoje.

4

Nenorite valandų valandas praleisti ieškant paslaugų tiekėjų ir dvejoti dėl jų kompetencijos, kitoje šalyje, kuri turi savas tradicijas! Gyvenu ir alsuoju Italija daugiau nei dešimt metų. Puikiai šneku italų ir anglų kalbomis. Nuolat keliauju, todėl gerai pažįstu ne tik kultūrą, tradicijas, bet ir teisinę bazę. Dirbu be tarpininkų, todėl galiu gauti geriausias kainas. Esu lietuvė, gerai pažindama abi puses galiu rasti geriausius sprendimus, kurių svetimos šalies nepažįstantis žmogus niekada neatrastų.

5

Abu esate dirbantys ir nenorite, jog vestuvių planavimas keltų papildomų rūpesčių. Vestuvių planuotoja seka vestuvių planavimo eigą ir reikiamu metu Jus informuoja, kad niekas nebūtų pamiršta. Jums paliekama tik maloniausi organizavimo klausimai. Biurokratinius ir logistinius rūpesčius svetimoje šalyje, kurios kultūros ir verslo tradicijų nepažįstate tvarkau pati.

6

Norite, jog vestuvių planavimas Jums keltų džiaugsmą, o ne stresą.  Dirbu su žmonėmis, su kuriais sieja ne tik draugystė, bet ir ilgalaikis bendradarbiavimas, todėl itališkų nesusipratimų ir kuriozų tikimybę sumažinau iki minimumo, o nuolaidų ir noro įsiteikti mano klientams padvigubinau. Visi atrinkti kolegos yra italai, išskirtinai savo sričių profesionalai.

7

Daugiau estetikos, susijusios su įkvėpiančia šalies autentika! Daugiau svajonių! Atsipalaiduokite ir svajokite, nes mano darbas ir tikslas „pakrauti” jūsų diena nepamirštamomis emocijomis, nepriklausomai nuo to, ar norite romantiškų vestuvių dviems, ar visai jūsų draugų ir giminių svitai.

8

Italijoje nuo didelio vietovių pasirinkimo, gali ir galva apsvaigti. Tikrai rasime vietą, kuri atitiks jūsų norus ir galimybes. Mano siūlomos vestuvių vietos Italijoje https://vestuvesitalijoje.lt/vestuviu-vietos, jeigu neradote, susisiekime. Papasakokite savo vestuvių viziją ir rasiu jums tobulai tinkančią vietą.

@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.