Patarimai

Kaip planuoti vestuvių biudžetą?

vestuviu planuotoja dovile, vestuviu planavimas italijoje

kategorijos + Paieška

Ką daryti, jei Jūsų biudžetas turi limitą, bet norite planuoti savo svajonių vestuves Italijoje? Būsiu atvira – visų biudžetas yra limituotas, kiekvieno skirtingai, bet visi klientai siekia, kad “magija” įvyktų ir renginys pavyktų geriausiai su kiekvienam “mažiausiomis” išlaidomis. Kai, Jūs kreipiatės į vestuvių planuotoja, kuri gerai išmano savo darbą ir šalies, kurioje dirba rinką, turite žinoti, jog jos tikslas įgyvendinti vestuves su tokiu biudžetu, koks jis yra. Toks yra mano darbas. Atvirai galiu pasakyti, kad kartais tai būna didelis iššūkis, kai norai perdaug stipriai lenkiasi su galimybėmis, bet ką aš tada darau? Kaip aš dirbu su klientais:

1. Nuoširdus ir atviras bendravimas.

Tai raktas į sėkmingus mūsų – kliento ir planuotojos santykius – nes, mūsų tikslas tas pats sukurti Jūsų svajonių šventę. Todėl nuo pat pradžių aptariame biudžetą ir tai, ką realiai galima su juo pasiekti. Aš kaip vestuvių planuotoja, iškart matau visą bendrą renginio viziją ir vaizdą, dar kol jūs patys iki galo nesupratote savo visų norų. Tai yra mano darbo patirtis ir tai gaunasi automatiškai.

2. Realūs lūkesčiai.

Iškart stengiuosi valdyti Jūsų lūkesčius ir leidžiu Jums žinoti, kas įmanoma pagal turimą biudžetą ir kam gali prireikti papildomų lėšų. Svarbu, kad būtų viskas aišku dėl kompromisų ir kur tuos kompromisus, reikės daryti, jei prireiks.

3. Kūrybingas problemų sprendimas.

Man su dešimties metų patirtimi vestuvių rinkoje lengva pasinerti į kūrybą ir rasti sprendimus, kurie galėtų suteikti išskirtinumo skonį, nuskausminant užsibrėžto biudžeto. Tai būna netradicinių vietų siūlymas, nes gerai pažįstama teritorija, dekoracijų alternatyvų paieška ar vienų tiekėjų keitimas kitais.

4. Išmintingas prioritetų nustatymas.

Aš padedu Jums nusistatyti prioritetus, kad būtent Jūs išsirinktumėte, kas yra jums svarbu. Ar tai pramogos, vieta, maistas, fotografas? Tik kai žinome prioritetus, galime atitinkamai paskirstyti biudžetą.

5. Rekomenduotinos alternatyvos.

Dalinuosi savo patirtimi ir žiniomis apie biudžetui palankius sprendimus ir visas galimas alternatyvas. Yra dalykų, kuriuos galite pasidaryti ir patys, norėdami sutaupyti

6. Lankstumas.

Tai pusiausvyra tarp to, kas yra realistiška ir kas atitinka jūsų pageidavimus. Visada stengiamasi išpildyti Jūsų norus neviršijant biudžeto. Mano tikslas visada viršyti Jūsų lūkesčius, net kai ir biudžetas nėra didelis. Pasakysiu atvirai, kad išpildyti vieną ar kitą Jūsų norą, kartais galvoju ilgai dar prieš užmiegant ir kartais ryte prabundama su sprendimu:)

7. Aš tai mano Komanda.

Mano užmegzti ryšiai ir platus tiekėjų sarašas, leidžia visada teikti kokybiškas paslaugas už priimtiną kainą. Nes kai paslaugas užsakote per planuotoja, nebūnate vienetinis klientas, o būnate tas kuriam  visada bus teikiama pirmenybė.

Pasikartosiu, mano ir komandos tikslas yra “Jūsų svajones paversti realybe.” Tai nėra skambi marketingo frazė, toks išties yra mano ir mano tiekėjų darbas, būtent rasti tą tašką, kur susitinka Jūsų svajonės ir biudžetas. Tai ir yra menas sukurti renginį, kurio metu visi šypsosi. Nepamirškite, kad stebuklai tikrai vyksta Italijoje ir neviršijant biudžeto apribojimų!

ITALIŠKOS

ISTORIJOS

Geidžiamiausios vestuvių vietos 

Jaunųjų Interviu

Itališkas meniu

VESTUVĖS DVIESE

PATARIMAI

Kaip sukurti SAVO svajonių vestuves?

Vestuvės užsienyje: kodėl ItAlijA GERIAUSIA?

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?