TOSKANA

Idilė po Toskanos saule

Po Toskanos saule maži, ant kalvų įsitaisę miesteliai, kiparisų alėjos ir jose lekiantis ikoniškasis Fiat500, vingiuoja keliukais pro nusidriekusius vyuogynus, vedantis į Chianti ir pas draugą Brunello ragauti geriausio itališko raudonojo vyno. Unesco saugomi Val D’Orcia saulėgrąžų laukai. Alyvmedžių giraitės ir jų žaliasis auksas pilamas ant šviežios bruschetta, o šalia pjaustomas prosciutto. Montepulčianas - Renensanso perlas, o lopšys - Florencija. Leonardo da Vinči ir Mikelandželo gimtinė. Rustic stiliaus natūralios dekoracijos, kvepiančios baziliku ir rozmarinu. Geriausia "Made in Italy" kokybė. Jaukios privačios vilos ir rezidencijos dvelkia ramybe, toli nuo miesto triukšmo. Tokia Toskanos idilė, skendinti žaliuojančiame kraštovaizdyje, skirta jūsų vestuvių šventei Italijoje.

FACCIAMO ALLA ROMANA?

Tik TOSKANoje

Privačios vilos norintiems švęsti su draugais iki paryčių.

Mediči villa. Atokiame Borgo, apsupta alyvmedžių, pastatyta viena iš Mediči šeimos vilų, kur galima ir civilinė santuokos ceremonija ir pati vestuvių šventė.

alyvuogių rustic stiliaus dekoras.

San Galgano. Mitais ir legendomis, apaugusi magiška abatija be stogo, vidury Toskanos laukų Civilinei santuokai. 

Prosciutto. Pjaunamas ranka.

TU GALI 
VISĄ PASAULĮ, JEI MAN 
           ITALIJĄ.

turėti

paliksi

—  GIUSEPPE VERDI

Meilė po Toskanos saulėtu dangum!

Skaityti

Erasmus studijos Italijoje padovanojo meilę!

Skaityti

Skaityti

Idiliška vieta ir toskaniška vila  vestuvių vakarėliui

Skaityti

ĮSIMYLĖKITE

ITALIJOJE

Vienas kitą iš naujo

Mano kuriamos vestuvės nėra tik vestuvės Italijos fone, tai daugiau Jus persmelkianti lavina itališko gyvenimo būdo emocijų. Ar esate pasirengę pamilti Italiją?