Atsiliepimai

Dvigubos vestuvės Tivoli ir Vatikane

,

kategorijos + Paieška

“Aplankėme daug šalių, bet nėra tikslaus paaiškinimo, kodėl būtent Italija yra mūsų favoritė. Italijoje lankėmės ne kartą, pamatėme daug nuostabių vietų ir kiekviena yra savaip ypatinga. Sunku net nupasakoti jausmus, bet mes visada norime dar kartą sugrįžti į tas pačias vietas. Kiekvieną kartą sakome: čia norėčiau gyventi! Tiesiog jaučiamės kaip namie. Norime pažinti visą Italiją. Ji nuostabi! Todėl niekada neabejojome, kurioje šalyje švęsime savo vestuves.”

Federico Fellini filmas „La Dolce Vita“ į kinematografijos istoriją amžiams įrašytas dėl tiesiog užburiančių vaizdų, o ypač garsiosios scenos Romos centre esančiame Trevi fontane, kuri yra laikoma garsiausia visų laiko kino scena. 

“Susituokti po šešių metų draugystės, kai nebelieka dvejonių jaudulio ir viskas apsišlifavę. Žinome viską vienas apie kitą, kada ir kur jaučiamės geriausiai.”

“Mūsų vizija – vestuvės Italijoje turėjo būti paprastos ir jaukios, skirtos tik mums, neturėjome tikslo puikuotis prieš kažką. Netgi nesinorėjo labai išsiskirti iš minios, neturėjau tikslo būti gražiausia nuotaka, norėjome tiesiog susituokti.”

“Italijoje, viskas paprasta ir natūralu, nereikia nei dekoracijų, nei dirbtinės pompastikos. Oras, gamta, architektūra, viskas – tobula. Nieko nereikia pridėti ar atimti. Tiesiog patiems prisiderinti prie jos. Jeigu tiksliai žinai, ko nori, tai viskas paprasta.”

“Kiekvienas miestas ar miestelis Italijoje gali tapti meilės vieta, o ROMA yra mūsų meilės miestas.”

“Visur gražu, miela ir taip sava: ore sklandantis jazminų kvapas, siauros gatvelės, šeimyniniai restoranėliai, triukšmas aikštėse, motorolerių cypimas, vaizdas iš balkono. Turistų spūstys aikštėse prie paminklų. Romos chaosas ir malonumas iš ryto nubėgti į turgelį šviežių vaisių ar daržovių. Prisimename, kaip patys čia pirmą kartą klaidžiojome, o dabar visos gatvės savos, todėl neįsivaizdavome kito miesto mūsų meilės šventei.”

Civilinė santuoka Tivoli miesto savivaldybėjė

“Kas buvo Italijoje tai žino, kad reikia turėti kantrybės. Dovilė padarė daugiau, nei mes tikėjomės. Mūsų vestuvės buvo dviejų dienų, nes norėjome tuoktis Vatikane. Pradžioje ši idėja atrodė nepatraukli, bet taip reikėjo dėl dokumentų. Pirmą dieną įvyko mūsų civilinė santuoka Tivoli miesto savivaldybėje, vykome i fotosesiją Villa d’Este parke, o po jos šventinė vakarienė.”

Bažnytinė santuoka Vatikane

“Sekančią dieną vyko mūsų bažnytinė santuoka Romoje, vienoje iš Vatikano bažnyčių. Po visko galiu pasakyti, kad viską kartočiau taip kaip buvo. Žinote, kai ilgai visam tam ruošiamės ir kaip greitai viskas praeina, net nepastebi. O čia štai kitas rytas dar kartą pažvelgsite vienas i kitą, turėsite nepamirštamą šventės tęsinį. Patikėkit, tikrai verta.”

ITALIŠKOS

ISTORIJOS

Geidžiamiausios vestuvių vietos 

Jaunųjų Interviu

Itališkas meniu

VESTUVĖS DVIESE

PATARIMAI

Kaip sukurti SAVO svajonių vestuves?

Vestuvės užsienyje: kodėl ItAlijA GERIAUSIA?

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?