Vietos

Erasmus laikų meilė = vestuvės Urbino mieste

kategorijos + Paieška

Urbino – sunkiai pasiekiamas miestas, į kurį veda vingiuotas SS423 kelias, kuriuo važiuojant nenustembi, kodėl italas Valentino Rossi, žymiausias visų laikų Motociklų sporto pasaulio čempionas, gimė čia. Taip pat ir žymiausias madonų tapytojas Raffaello Sanzio gimė čia. Šis dar mažai atrastas miestas – tikras perliukas, pritraukia italų architektūros, istorijos ir meno mylėtojus iš viso pasaulio. Urbino yra svarbiausias itališko Renesanso centrų, dėl savo įstabios architektūros 1998 m. įtrauktas ir į UNESCO paveldo sąrašą. Į šį miestą traukia ne tik turistai, bet ir daugelis studentų, norėdami studijuoti viename seniausių pasaulio Universitetų „Carlo Bo“. Į šį miestą pirmą kartą Orinta su Domantu atkeliavo pagal Erasmus mainų programą. Čia gimė jų meilė, todėl savo vestuvėms Italijoje, jie pasirinko būtent šį miestą, kurio kiekvienas kampelis jiems yra savas.

“Federikas Urbino mieste pastatė rūmus, gražiausius visoje Italijoje; ir viskas, kas buvo aplink, juos aprūpino, todėl atrodė, kad tai ne rūmai, o visas miestas pastatytas rūmų pavidalu.”

Baldassare Castiglione

Nuo Belvedere Fortezza Albornoz atsiveria įspūdinga panorama į Urbino miestą

Italai labai džiaugiasi ir didžiuojasi, kad užsieniečiai tokią ypatingą savo gyvenimo dieną – vestuvėms, renkasi būtent jų šalį ištarti lemtingajam TAIP. O išgirdę jaunųjų meilės istoriją, gimusią tarp Urbino pilies mūro sienų ir susijusią būtent su jų miestu, maloniai paprašė Orintos ir Domanto poros duoti interviu vietiniam laikraščiui ir net televizijai apie jų pasirinkimą ir istoriją. Kaip gražu mokėti džiaugtis už kitus!

Fotografas Dovydas Lopetaitis www.dlopetaitis.lt

ITALIŠKOS

ISTORIJOS

Geidžiamiausios vestuvių vietos 

Jaunųjų Interviu

Itališkas meniu

VESTUVĖS DVIESE

PATARIMAI

Kaip sukurti SAVO svajonių vestuves?

Vestuvės užsienyje: kodėl ItAlijA GERIAUSIA?

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?