Idėjos

Valgyk, Melskis ir Mylėk Romoje!

,

kategorijos + Paieška

Ar pamenate, ypatingos sėkmės sulaukusį filmą „Valgyk, Melskis ir Mylėk“? Pagrindinė veikėja gyvenimo malonumų arba “saldaus nieko neveikimo”, kuriam italai turi net specialų terminą “dolce far niente”, ieškoti vyko į Italiją, būtent į Romą. Čia ji skaniai valgė pizza ir pasta, bendravo su emocingaisiais italais, tyrinėjo architektūrą ir susižavėjusi intensyviai mokėsi italų kalbos, ypatingai žodžio attraversiamo.

Aktorė Julia Roberts puikiai atkartojo italų kūno kalbą ir perteikė itin tikrovę atspindintį itališko gyvenimo paveikslą, kuriame svarbiausia šeima. “Tutto si sfascia, cara mia. L’unica cosa che rimane è la famiglia”. Veiksmas vyko Romos didybėjė, kur veikėja įtraukiama į išskirtinę neatkartojamų autentiškų gastronominių kelionių ir gyvenimiškų malonumų sūkurį.

Aš jums rekomenduoju ne tik pamatyti šį filmą, bet ir pagalvoti, kad būtent čia, Romoje, gali prasidėti Jūsų bendra gyvenimo kelionė, kupina itališkų emocijų, saulės, meilės ir aistros gyvenimui! Nežinau, ar Reda ir Paulius matė šį filmą. Ir tai visiškai nesvarbu, nes galiu garantuoti, kad Romos teikiamus malonumus pajuto visus! Sukurkite savo gyvenimo filmą Romoje ir Jūs!

Fotografė Eglė Sabaliauskaitė www.vzx.lt

ITALIŠKOS

ISTORIJOS

Geidžiamiausios vestuvių vietos 

Jaunųjų Interviu

Itališkas meniu

VESTUVĖS DVIESE

PATARIMAI

Kaip sukurti SAVO svajonių vestuves?

Vestuvės užsienyje: kodėl ItAlijA GERIAUSIA?

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?