Atsiliepimai

Interviu: Vasarvidžio vestuvių sapnas Tivoli

,

boho stiliaus vestuves, bohemiskos vestuves, bohemiskos sukneles, bohemiskos sukuosenos

kategorijos + Paieška

Kokia buvo jūsų vestuvių vizija ir kas būtent lėmė Jūsų pasirinkimą vestuves švęsti Tivoli mieste, Italijoje?

Mes norėjome, kad mūsų vestuvės būtų romantiška ir ypatinga diena būtent mums. Tiksliai žinojome, ko nenorime: daug laiko atimančio, stresą keliančio planavimo, spręsti, ką pakviesti, rūpintis detalėmis ir mažmožiais vestuvių dieną. Esame iš skirtingų šalių, mūsų šeimos kalba skirtingomis kalbomis, todėl nuspręsti, kur, kaip ir kokia kalba užimti visus svečius per vestuves, buvo labai keblu. Svajonė visad kirbėjusi galvoje – susituokti tik dviese – pasirodė kaip geriausia alternatyva. Dėl šalies buvo sunkiausia nuspręsti ir labai ilgai ieškojome. Nugalėjo Italija dėl savo grožio, puikaus klimato, nuostabios architektūros, skanaus maisto ir svarbiausia, Dovilė atsakė į mano klausimus greitai ir konkrečiai. Jos tinklalapyje daug vestuvių paketų dviese pasiūlymų įvairiose Italijos vietose. Iš nuotraukų galėjome pamatyti, kaip atrodo tos apylinkės, ir kokių vestuvinių nuotraukų galima tikėtis patiems. Tai mums suteikė pasitikėjimo renkantis ne tik vestuvių vietą, bet ir pačią planuotoją.

Dėl ko labiausiai nerimavote ir kaip galiausiai vertinate italų darbo stilių ir kokybę?

Prieš vestuves buvo labai neramu apskritai, bet tik atvykus į Italiją mus iškart pasitiko Dovilės vairuotojas. Bevažiuodami į Tivoli smagiai pakalbėjome, galima sakyti, apie viską. Žmonės labai šilti ir draugiški, net puikiai nekalbėdami angliškai stengsis visada pakalbinti ir padėti. Toks draugiškas elgesys mus iškart nuramino. Daugiausia nerimo buvo dėl fotosesijos. Tačiau tik pradėjus fotosesiją pamatėme, kad visiškai nebuvo, ko nerimauti. Patyrusi italė fotografė puikiai išmanė savo darbą ir anglų kalba pasakydavo, ką ir kaip daryti. Dabar gauname labai daug komplimentų mūsų vestuvinėms nuotraukoms. Makiažo ir šukuosenos nebuvau pasibandžiusi iš anksčiau. Italė visažistė buvo irgi labai profesionali ir maloni. Ji mane nuramino, pabandėme kelis skirtingus variantus ir galutiniu rezultatu likau labai patenkinta. Italai viską atlieka itin profesionaliai, o kartu yra tikrai labai atsipūtę. Mums tai padėjo atsipalaiduoti ir pakėlė nuotaiką mūsų vestuvių dieną.

 

“Planuojant vestuves užsienyje ir turint vestuvių planuotoją nukrenta daug rūpesčių nuo pečių. Lieka pasirūpinti dokumentais, apranga ir kaip praleisti medaus mėnesį. Tiesiog TO-BU-LA!”

Kas labiausiai įsiminė jūsų vestuvių dieną Italijoje?

Prisiminimai apie vestuvių dieną yra maloniausi. Buvome tik dviese, galėjome pilnai susikoncentruoti tik į mus ir pasinerti į savo ypatingą dieną. Mūsų abiejų lūkesčius pranoko pati civilinės santuokos ceremonijos vieta – Tivoli miesto savivaldybė. Savo svajonėse, visada norėjau susituokti apsupta gražių vaizdų. Tuoktuvės viduje, o ne lauke buvo kompromisas, bet kai įėjome į vidų ir pro plačiai atvertus langus pamatėme vaizdą į Romą tolumoje, buvome sužavėti. Dar dabar, kai pasakojame apie tai savo draugams ir artimiesiems, priverčiame juos aikčioti nuo mūsų liaupsių. Tas vaizdas yra daug geriau, nei kokia jūra!!! Didžiausias svertas pasirenkant Tivoli miestą Italijoje buvo Villa D’Este fontanų parkas dėl mūsų vestuvinės fotosesijos. Parkas yra įspūdingai nuostabus. Vestuvių dienos pabaigoje, vakare leidžiantis saulei, vakarieniavome restorane ant skardžio su vaizdu, apsupti didingos architektūros. Atsiminimai yra daug daugiau nei nuostabūs!

Ką patartumėte kitoms jaunųjų poroms, galvojančioms apie vestuves Italijoje, Tivoli miese?

Mes labai rekomenduojame Tivoli miestelį, visų pirma dėl jo jaukumo. Jis nedidelis ir viskas pasiekiama pėstute per keletą minučių. Turi autentišką miesto centrą, o nuo kalvos atsiveria puikus vaizdas į Romą. Turite galimybę vestuvių fotosesijai pasirinkti Villa D’Este fontanų parką, kuris yra ypatingo grožio ir turi savo žavesio. Viskas taip arti, kad nereikės daug keliauti, nereikės papildomo transporto, todėl nesukaisite ir nepervargsite. Manau, kad pasirinkdami Tivoli miestą Italijoje, mes tada dar patys gerai nežinojome, kaip gerai pasirinkome mūsų vestuvių vietą.

Rasa ir Uldis

ITALIŠKOS

ISTORIJOS

Geidžiamiausios vestuvių vietos 

Jaunųjų Interviu

Itališkas meniu

VESTUVĖS DVIESE

PATARIMAI

Kaip sukurti SAVO svajonių vestuves?

Vestuvės užsienyje: kodėl ItAlijA GERIAUSIA?

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?