AMALFI PAKRANTĖ

Citrinos, saulė, kalnų ir jūros magiški vaizdai.

Svajos ir ryški saulė, bei vaizdai, susiliejantys su begaliniu žydru dangumi. Jaukūs miesteliai, susispietę ties vaizdingąja pakrante, o prabangios vilos, paskendę tarp citrinmedžių giraičių žalumos. Žmonių draugiškumas ir nuoširdumas. Vingiuojantys kalnuose keliukai su nuolatiniais posūkiais uolose, paraleliai Viduržemio jūrą. Pasakiški pakrantės uolų ir žydros jūros begalybės vaizdai civilinės ceremonijos vietoje pakeri visus. Ten, kur daug kas mano, kad neįmanoma būtų statyti, italai sukūrė vieną gražiausių pakrančių pasaulyje. Čia apsilankius, vaizdas, skonis ir jausmas įsirėžia giliai į atmintį. Ar galėtų čia būti jūsų vestuvės? SI!

ROJUS ŽEMĖJE

Tik AMALFI PAKRANTĖje

Amalfi katedra. Viena gražiausių katedrų Italijoje, į kurią veda didingi laiptai su 57 laiptukais, ir kur po ceremonijos Jums ploja turistai iš viso pasaulio. 

Įspūdinga, viską aplink nustelbianti katedra, viena gražiausių vidurio Italijos regione.

Fotosesija įspūdingose vietose

Scala Sant'Eustachio. Tik pėstute pasiekiama Šventojo Eustachijaus bazilika, įsikūrusi aukštai Amalfi pakrantės Scala miesto kalnuose, su atsiveriančia įspūdinga panorama į jūra ir kalnus.

Ravello sodas Civilinei santuokai. Pasakiški pakrantės uolų ir žydros jūros begalybės vaizdai civilinės ceremonijos vietoje Principessa di Piemonte soduose pakeri visus.

TU GALI 
VISĄ PASAULĮ, JEI MAN 
           ITALIJĄ.

turėti

paliksi

—  GIUSEPPE VERDI

Civilinės Santuokos vietos Amalfi pakrantėje

Skaityti

Citrinos, amore ir fantazija

Skaityti

Skaityti

Jaunųjų interviu: Santuoka Amalfi katedroje

Skaityti

ĮSIMYLĖKITE

ITALIJOJE

Vienas kitą iš naujo

Mano kuriamos vestuvės nėra tik vestuvės Italijos fone, tai daugiau Jus persmelkianti lavina itališko gyvenimo būdo emocijų. Ar esate pasirengę pamilti Italiją?