Idėjos

Citrinos, amore ir fantazija

kategorijos + Paieška

Gražiausio istorinio Amalfi miesto viešbučio fonas, nepriekaištingi vaizdai į žydrus ir banguotus vandenis, ryški saulė, tekanti per žaliai vešlias citrinmedžių giraites ir besiskverbianti tiesiai į jaunųjų elegantišką terasą, iš kurios atsiveria vaizdas į visą miestą ir pagrindinį uostą, su plaukiojančiais laivais, spindinčiais ryto šviesoje… Taip nepaprastai, visų šių vaizdų apsupty Agnė ir Ernestas pradėjo savo vestuvių rytą Amalfi pakrantėje.

„NH Collection Grand Hotel Convento di Amalfi“ viešbutis, buvę vienuolių kapučinų namai, kurie yra vienas ryškiausių orientyrų Amalfio pakrantėje. Vieta, kuri tikrai atima žadą ir pamačius tari “Wow”. Jis puikiausiai atitiko stilingos Jaunųjų poros norus, kurie savo pabėgimui dviese norėjo ne tik istorijos, bet ir tikros itališkos la dolce vita patirties, bei nuotraukų, vertų žurnalo viršelio.

Ir taip, čia, Amalfi pakrantėje, kuri gali būti vadinama pati svajingiausia vieta žemėje… Jie ištarė taip vienas kitam ir pasikeitė meilės įžadais prieš Dievą mažoje kalnų bažnytėlėje. Skambant tradicinės mandolino ir gitaros muzikai, su nepakartojamais vaizdais ir kunigo jausmingomis kalbomis. Po bažnyčioje ištarto taip, Jaunieji pasileido po Amalfi miesto gatveles, palikdami visus be žado, klausydamiesi italų aplodismentų ir šūksnių “Auguri, Auguri!” 

ITALIŠKOS

ISTORIJOS

Geidžiamiausios vestuvių vietos 

Jaunųjų Interviu

Itališkas meniu

VESTUVĖS DVIESE

PATARIMAI

Kaip sukurti SAVO svajonių vestuves?

Vestuvės užsienyje: kodėl ItAlijA GERIAUSIA?

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?