Amalfi pakrantė

Saulė, jūra, kalnai ir citrinos

Svajos ir citrinos, ryški saulė, kalnų ir jūros magiški vaizdai, susiliejantys su begaliniu žydru dangumi.

Jaukūs miesteliai, susispietę ties vaizdingąja pakrante, o prabangios vilos, paskendę tarp citrinmedžių giraičių žalumos. Žmonių draugiškumas ir nuoširdumas. Vingiuojantys kalnuose keliukai su nuolatiniais posūkiais uolose, paraleliai Viduržemio jūrą. Pasakiški pakrantės uolų ir žydros jūros begalybės vaizdai civilinės ceremonijos vietoje pakeri visus. Ten, kur daug kas mano, kad neįmanoma būtų statyti, italai sukūrė vieną gražiausių pakrančių pasaulyje. Čia apsilankius, vaizdas, skonis ir jausmas įsirėžia giliai į atmintį. Ar galėtų čia būti jūsų vestuvės? SI!

 

 • Saulė ir Karolis, Amalfi pakrantė

  atsiliepimai vestuves italijoje uzsienyje, vestuviu planuotoja italijoje dovile

  „Esame begalo laimingi, kad pasirinkome tuoktis Italijoje ir kad Dovilė ten dirba kaip vestuvių planuotoja! Viskas išpildyta iki maximumo, į norus atsižvelgta – ko galima norėti daugiau?! Nuoširdus AČIŪ už įgyvendintą svajonę, kuri virto realybe, Tavo dėka. Nors diena buvo ilga, bet kupina pačių geriausių emocijų. Geriausias sprendimas apskritai, pasirinkti planuotoją, nes mums daryti beveik nieko nereikėjo. Didžiausios rekomendacijos Dovilei!”

 • Dovilė ir Donatas, Amalfi pakrantė

  vestuves istalijoje atsiliepimai, vestuviu planuotoja italijoje dovile, vestuves uzsienyje

  „Dovile, norime tau nuoširdžiai padėkoti už išpildytą svajonę. Vestuvės buvo puikiai suplanuotos, tavo rekomendacijos, tiekėjai išpildė mūsų lūkesčius su kaupu. Viskas profesionaliai suplanuota – tiesiog tobula. Esi šiltas žmogus, su kuriuo buvo malonu bendrauti. Visiems, kurie ieško vestuvių planuotojos tikrai nedvejokite, jūsų svajonės bus išpildytos. Didelis AČIŪ Tau!!! Su šilčiausiais linkėjimais!”

 • Karolina ir Marius, Amalfi pakrantė

  vestuves italijoje atsiliepimai

  „Dovile, norime Tau padėkoti už išpildytą Svajonę, tau ir tavo komandai. Už nuoširdumą, paprastumą ir šilumą, kad sukūrei gražiausią pasaką, apie kokią patys nei nesvajojome, kad tokia gali iš tikrųjų būti. Už jaukius vakarus Amalfi pakrantėje, ekskursijas ir šiltus pokalbius. Ne kiekvienas žmogus moka ir gali tiek daug savyje sutalpinti Italijos, sudominti savo pasakojimais ir istorija – kiek tai pavyksta Tau:) Dovilės komanda – Dovydas ir Seda – absoliutūs savo srities profesionalai – peržiūrėjus visas nuotraukas vėl grįžome į tą dieną prisiminimais – tai yra kažkas, ką žodžiais sunku nusakyti. Kaip Dovilė vis pabrėždavo – Italijos neįmanoma neįsimylėti, ši šalis tiesiog turi kažką tokio! Ta euforija, vaikštant gatvelėmis vestuvių dieną ir girdint plojomus – Auguri! Šiurpuliukai begioja po kūną prisiminus:) Nežinau, ar dar kur kitur galima patirti tokias emocijas, jeigu ne Italijoje. Amalfi kraštovaizdžiai, architektūra, tobulas oras, maistas, žmonės ir jų temperamentas – tai yra tai, kas nepalieka abėjingų. Net nedvejojant – jei nežinote kokioje šalyje švęsti savo vestuvių dieną, drąsiai sakau, kad Italija ir Dovilė – tobulas duetas. Esame begalo dėkingi už laiką, patarimus, tai buvo tikra pasaka- Dovilės sukurta pasaka mums. Viskas buvo išpildyta tobulai ir be priekaištų – vienintelis dalykas, tai norėtume atsukti laiką ir pakartoti tą dieną iš naujo, nes tokios akimirkos praskrieja tarsi sekundė. Grazie mille! Linkėjimai!”

 • Agnė ir Ernestas, Amalfi

  vestuves, prabangios vestuves, vestuves italijoje

  „Dovile, esame dėkingi Tau ir Tavo komandai. Mūsų diena buvo stebuklinga, kupina tik pačių geriausių emocijų☀️ Ačiū ir linkime sėkmės ateities darbuose!” Stilinga jaunųjų fotosesija „Citrinos, amore ir fantazija”

 • Goda ir Justas, Amalfi pakrantė

  suo vestuvese, keturkojis vestuvese, vestuves ir suo, vestuves italijoje

  „Dovile, didžiausias dėkui nuo mūsų dviejų, bei mūsų keturkojo. Gavom viską, ko norėjome, ir net kai kada daugiau. Kartais atrodė, kad Dovilė yra aiškiaregė ir numatydavo galimus iššūkius, o šiems visada turėjo sprendimus. Pavyzdžiui, pre-wedding fotosesija buvo numatyta vestuvių rytą, tačiau pasikeitus orų prognozėmis ir pranešant lietaus. Dovilė viską per kelias valandas perorganizavimo dieną anksčiau – fotosesiją, fotografą ir lookmaker. Todėl turime gražias nuotraukas wedding ir pre-wedding. Suburta komanda super! Punktualumas super! Sklandumas super! Net ir mūsų noras, kad šuniukas dalyvautų bažnytinėje ceremonijoje, pilnai įgyvendintas. Ačiū, nekeistume absoliučiai nieko!”

  Jaunųjų priešvestuvinė fotosesija „Įsimylėjeliai ir Luna – priešvestuvinė fotosesija Villa Cimbrone”

 • Ana ir Gediminas, Amalfi pakrantė

  vestuves uzsienyje atsiliepimai, vestuves italijoje

  „Tariame didelį AČIŪ Dovilei!🌸 Kai nusprendėme tuoktis Italijoje, neužtrukome ieškant vestuvių planuotojos – Dovilės reputacija kalba už save:) Labai džiaugiamės atsidavę į jos rankas. Niekada net nebūčiau pagalvojusi, kad visas vestuvių šventės planavimas gali apsieiti be jokių rūpesčių! Nepaisant 2020 metų situacijos pasaulyje, su tam tikrais planų koregavimais, viskas pavyko tobulai! Mūsų lūkesčiai buvo viršyti kelis kartus! Pasitikėjome Dovile dėl visko  ir to pasekoje – tuokėmės įspūdingo grožio Amalfi pakrantėje. Vestuvių santuokos sakramentą vedė ir mus laimino nuostabaus nuoširdumo kunigas, nuo kurio gerų žodžių ir palinkėjimų ašaros kaupėsi akyse. Mėgavomes skaniausiais Italijos patiekalais ir italų svetingumu, o visą tą grožį įamžino geriausi savo srities profesionalai fotografai Nerijus ir Gintarė! Buvo nepamirštama! Ačiū Dovilei, dar kartą už visus patarimus, pasiūlymus, pamokymus, už tavo organizuotumą, pasišventimą savo darbui, už gerą nuotaiką, už gražius žodžius ir už tai, kad buvai šalia tokią svarbią mums dieną! Nepamiršime to niekada 🥰 Grazie mille!❤️”

 • Samantė ir Mindaugas, Amalfi pakrantė

  baznytine santuoka italijoje dviese

  „Dovile, norime tau už viską padėkoti. Esame labai laimingi ir dėkojame už bendravimą visus metus planuojant ypatingą vestuvių dieną, kuri praskriejo labai greitai. Esi puiki planuotoja, miela Dovile. Džiaugiuosi, kad visada puikiai susikalbėdavome. Ačiū tau labai labai. Vestuvių dieną bažnyčioje Kunigas paliko mums didžiausią įspūdį ir tiesiog užbūrė savo žodžiais, visada jį prisiminsim. Žiedlapių jūra, gėlių puokštės ir žvakės bažnyčioje nustelbė visą mano jaudulį. Fotografai italai buvo nerealūs ir labai kantrūs. Smuikininkas griežė nepakartojamai ir net sugebėjo iš klausos akomponuoti mano dainai. Smuiko garsai man dar dabar mintyse skamba. O mano įvaizdį lookmaker padarė nepakartojamą. Nerealus jausmas. Aperityvas ir vakarienė – awesome, labai aukšto lygio. Pasijutome labai svarbūs. Visos dienos metu tvyrojo itališka dvasia ir buvome apsupti labai fainų žmonių. Dovile, norim tau padėkoti, kad atvedei mus į pasaką. Visada tave prisiminsiu kaip nerealų, labai fainą ir šiltą žmogų. Su džiugesiu tenka pripažinti, kad įsimylėjau šią šalį iš pirmo žvilgsnio. Nėra dienos, kad apie ją nepagalvočiau, nepasvajočiau, nesižavėčiau. Santuoka Italijoje kartu su Dovile buvo geriausia, kas galėjo mums atsitikti.”

 • Karolina ir Tomas, Ravelo

  vestuves italijoje atsiliepimas, vestuves italijoje su dovile, vestuves uzsienyje,

  „Didelis AČIŪ Dovilei, už mūsų vestuves Italijoje! Viskas išpildyta nuo A iki Z. Jeigu norite vestuvių dienos, kai aplink visi šypsosi, o vaizdai atima žadą, tai Italija būtent ta šalis. O Dovilė ta, kuriai patikėjus savo svarbiausia diena, nebus jokio nereikalingo streso ir galvos skausmo. Dovilės dėka, ne tik turėjome savo svajonių vestuvės, bet ir aplankėm puikias vietas ir pažinome šiltus žmones. Vienareikšmiškai galime pasakyti – pasitikėjimas 100% A presto ❤”

 • Eglė ir Tomas, Amalfi pakrantė

  atsiliepimai vestuves italijoje, vestuves uzsienyje, ar rinktis vestuves europoje

  „Džiaugiamės, kad mūsų vestuves Amalfio pakrantėje planavo Dovilė. Kodėl? Nes mums nereikėjo daryti beveik nieko, tik atrašyti į elektroninius laiškus ir atskristi. Subalansuota itališkai, bet tinka ir konkretumo norinčiam lietuviui. Rekomenduojame, nes: 1. planavimas „online” (tik el. laiškai ir skambučiai) sutaupė daug laiko ir nervų
  2. likome 100 proc. patenkinti italų darbu ir rezultatais. Jeigu kas skaito ir baiminasi, kad pasirinkus italų tiekėjus jie gali „pavesti”, vėluoti, tai šią mintį meskite iš galvos – viskas tikslu kaip šveicariškas laikrodis, profesionalu, nuoširdu ir atsižvelgiant į jūsų norus. 3. pietų Italija garantavo gerą orą, kvapą gniaužiančius vaizdus, daug gerų emocijų ir maisto, o Dovilė ne tik gerai atliktą darbą, bet ir daug nuoširdaus bendravimo, juoko ir patarimų.
  Linkėjimai!”

 • Gabrielė ir Mantas, Amalfi pakrantė

  vestuves uzsienyje atsiliepimai, vestuves italijoje

  „Italija žavėjo mane jau nuo vaikystės. Kai nusprendėme, kad tikrai nenorime vestuvių Lietuvoje, Italija greit tapo numeris vienas mūsų pasirinkimų sąraše. Ir žinoma, tikrai nesigailime šio savo pasirinkimo. Saulė, jūra, kalnai, nuostabus maistas… ko daugiau reikia nuostabiai dienai? Pasakysiu nuoširdžiai, vestuvių planuotojos ieškojom neilgai. Iškart labai patiko Dovilės sukurti vestuvių paketai, kurie leido nusimatyti biudžetą ir jau rinktis iš Dovilės siūlomų variantų. Todėl planuojant vestuves nebuvo kilę jokių nesusipratimų ir Dovilė sukūrė išties nuostabią mūsų šventę 🥂 Ačiū tau, Dovile ir tavo komandai ir ypač tavo rekomenduotam italui fotografui. ️Ciao!”

 • Kristina ir Kastytis, Maiori

  vestuves italijoje atsiliepimai, vestuves uzsienyje atsiliepimai, vestuves uzsienyje pliusai, amalfi parkante, jaunieji

  „Mums itin patiko Amalfi pakrantė, kurioje vyko mūsų vestuvės. Visas vestuvių organizavimas super, mes ir visi mūsų svečiai labai laimingi. Italų fotografų nuotraukos labai gražios, o lookmaker sukūrė mano norimą boho chic įvaizdį! Ačiū, Dovile.”

 • Deimantė ir Gediminas, Amalfi

  prabangios vestuves, vestuves italijoje, vestuves uzsienyje, grazios vestuves

  „Nuo tos akimirkos, kai susižadėjome, nenorėjome tradicinių vestuvių, o svajojome apie išvyką su šeima ir artimiausiais draugais. Iš pradžių galvojome apie kitą Europos šalį – Ispaniją, kuri iš nuotraukų atrodė nereali vieta vestuvėms! Tačiau nuvykus ir gyvai pamačius situaciją, supratome, kad tai ką matome neatitinka mūsų lūkesčių. Pradėjome domėtis vestuvėmis Italijoje, o internete radome Dovilės puslapį. Susisiekus su Dovile, papasakojome, ko norime ir kas mums svarbiausia. Dovile mus puikiai suprato, davė išsamias rekomendacijas ir susitikome Italijoje. Čia esame jau buvę anksčiau, bet atvykus apžiūrėti Dovilės rekomenduotų vietų, mes jas tiesiog įsimylėjome. Mus pakerėjo viskas – architektūra, kraštovaizdis, emocingi ir nuoširdūs žmonės, kultūra, maistas… Pirmą kartą susitikus su Dovile, aš supratau, kad tai yra būtent tas žmogus, kuris planuos mūsų vestuves.

  Galėsime pasitikėti ir visi mūsų lūkesčiai bus išpildyti! Dovilė nuostabi! Ji daug metų gyvena Italijoje, laisvai šneka itališkai ir išmano visus šios šalies ypatumus, kas yra be galo svarbu planuojant vestuves kitoje šalyje. Bendravimas su Dovile buvo labai lengvas ir nuoširdus. Dažniausiai bendravome elektroniniais laiškais ir telefonu. Jos atsakymai visada būdavo išsamūs ir ji greitai atsakydavo į visus rūpimus klausimus. Jei planavimo eigoje būdavo kažkas neaišku, ar iškildavo, kokių neramumų Dovilė juos išsklaidydavo ir rasdavo sprendimus. Mūsų vestuvės vyko Amalfi pakrantėje. Tai buvo pati nuostabiausia mūsų gyvenimo diena! Praėjo jau beveik keturios savaitės, o mes vis dar gyvename euforijoje! Mes mėgavomės savo diena ir buvome ramūs, nes jautėme Dovilę šalia! Italų šūksniai ir bendravimas, sveikinimai, vaikų dainos skirtos mums – tai buvo kažkas nepaprasto! Tai buvo tikra pasaka! Ačiū, tau Dovile už sukurtą pasaką! Tavo suplanuotos vestuves net pranoko mūsų lūkesčius, kurie buvo tikrai nemaži! Esame be galo laimingi savo vestuvėms pasirinkę Italija su Dovile!”

 • Martyna ir Martynas, Scala

  „Norime padėkoti Dovilei, organizavusiai mūsų vestuves Amalfi pakrantėje. Planuotojos paslaugas Dovilė atliko be problemų. Savo vestuvėmis, o ypač pasiūlyta civilinės ceremonijos vieta likome neapsakomai patenkinti. Nenuvylė nei vieni Dovilės rekomenduoti tiekėjai. Visų teikiamos paslaugos buvo kokybiškos ir viskas įvykdyta laiku. Nuostabus fotografo Dovydo ir jo žmonos lookmaker duetas, muzikantai, nuostabūs floristo darbai, logistika ir nepakartojama vakarienė su vaizdu į jūrą – 10 balų! Nebijokite, patikėti savo meilės šventės Italijoje į Dovilės rankas! Tiems, kurie ruošiasi tuoktis Amalfi pakrantėje, ar kitur Kampanijos regione labai patariame pasikviesti tradicinius muzikantus. Mūsų ceremonija buvo lyg pasaka, grojant mandolino ir gitaros muzikai. Didelis ačiū, Dovilei!”

  Civilinė vestuvių ceremonija įstabiai magiškoje vietoje.

 • Eglė ir Linas, Amalfi

  stilingos vestuves, vestuves uzsienyje, alfa romeo, made in italy, positano

  „Mūsų šventė buvo tokia, kokios ir norėjome! Viskas buvo tobula!”

 • Gintarė ir Ervinas, Ravello

  vestuves prie juros, vestuves amalfi pakranteje, vestuvine arka, geliu arka jauniesiems

  „Esame super laimingi praėjus mūsų vestuvėms, nes viskas buvo TOBULA! Dovilė sukūrė tikrą šventę ne tik svečiams, bet svarbiausia mums patiems. Nuo pat ryto rūpesčių buvo nulis, mes tiesiog džiaugėmės kiekviena akimirka, neleido net į laikrodį žvilgčioti. Visi tiekėjai su kuriais dirba Dovilė, patenkino mūsų lukesčius su kaupu. Taigi, tikrai rekomenduojame patikėti vestuvių planavimą Dovilei ir turėsite neišdildomus įspūdžius iš savo šventės!😘😘😘”

  Jaunųjų Gintarės ir Ervino civilinės santuokos vestuvių istorija iš saulėtosios Amalfi pakrantės. 

@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.