Idėjos

“The Tourist” įkvėptos vestuvės Venecijoje

kategorijos + Paieška

“People have two sides. A good side, a bad side, a past, a future. And that we must embrace both in someone we love.”

– Elise, The Tourist

Pirmosiomis pokalbių su Rasa ir Mindaugu minutėmis supratau, kad tai itin preciziška ir stilinga pora. Sužadėtiniai savo vestuvių dienai norėjo, tik to, kas geriausia ir dar daugiau. Viskas buvo suderinta iki minimalių detalių, nuo restorano staliuko vietos aperityvui iki detalaus katerio maršruto Venecijos kanalais.

prabangios vestuves Venecijoje, prabangios vestuves, venecija, prabanga, prabangiosk eliones

Savo vestuvių atostogoms su šeima Venecijoje jaunieji išsirinko prabangius XVIIIa. venecijietiško stiliaus apartamentus pačioje miesto širdyje, visai netoli didžiojo kanalo it. Canal Grande.

Nuotaka norėjo neeilinio jaunosios makiažo. Išklausius nuotakos norus, bei įvertinus visą įvaizdį italė lookmaker patarė nuotakos įvaizdžiui suteikti “drama” efektą. Dieninei daliai ir fotosesijai buvo panaudotos itin ilgos juodos blakstienos ir…

…raudonos lūpos…

Nuotaka atsisakė tradicinės jaunosios puokštės. Paprasčiausiai dėl to, kad… Jai jos tiesiog nereikėjo.

Vieno pokalbio metu jaunikis prasitarė, jog patiko filmas “Turistas”, kuris būtent buvo filmuotas Venecijoje. Taip kilo idėja vestuvių fotosesijai panaudoti filmo siužeto elementus, atspindinčius aistringą jaunųjų porą.

Elise Clifton-Ward: “Man labai patinka vyrai, kurie žino, ko nori.”

Venecijoje yra apie 150 kanalų, kuriuos jungia 409 tiltai, o salose, kurių 117, yra virš 3000 siaurų gatvelių. Jeigu pamatysite tiltą, dažniausiai jis jungs dvi salas. Plaukiant po tiltu reikia pasibučiuoti.

Yra tik trys tiltai per Grand kanalą: marmurinis Ponte di Rialto, pastatytas 1588 – 1591 m., medinis Ponte Accademia, pastatytas 1854 m. ir iš akmens Ponte degli Scalzi, kuris pakeitė geležinį tiltą 1858 m.

Ispettore John Acheson: Questo è esattamente il motivo per cui lei lo ha scelto. Per distrarci.

Fotosesijos idėjoms įgyvendinti buvo būtinas prabangaus rudo medžio apdailos tipinis venecijietiško stiliaus kateris. Atvykus į Veneciją, iškart bandau susitarti su stoviniuojančiais taksistais. Papasakoju visą vestuvių fotosesijos idėją. Primenu, kad mano jaunoji bus gražesnė už pačią A. Jolie, o tai gryna tiesa. Beje, tai Italijoj padeda derybų metu. Maža, didelė paslaptis.

Taksistas šypsosi ir traukia savo foto albumą. Rodo jo nuotrauką su A. Jolie, kurios fone ir pats J.Depp! O svarbiausia, rodo savo taksi numerį ir numerį, kuris matosi foto. Viskas atitinka – jo taxi tikrai buvo nufilmuota filme “Turistas”!!!

Venecijos rajonas – „Punta della Dogana“ arba „Punta della Salute“ arba „Punta da Màr“ – trikampis, kuris dalija Canal Grande su Giudecca kanalu ir iš kurio atsiveria vaizdas į San Marco katedrą.

Detalės, už kurių slepiasi Venecijos prabanga, alsuoja istorija. Jūs irgi galite būti to dalimi.

ir aistra… amore… passione…

Elise Clifton-Ward: Pakviesk mane vakarienės, Frenkai?
Frank Tupelo: Ką?
Elise Clifton-Ward:
Frank Tupelo: Ar norėtum su manim pavakarieniauti?
Elise Clifton-Ward: Moterims nepatinka klausimai.
Frank Tupelo: Prisijunk prie manęs vakarienei.
Elise Clifton-Ward: Skamba, perdaug reikalaujančiai.
Frank Tupelo: Prisijungsi prie manęs?
Elise Clifton-Ward: Kitas klausimas.
Frank Tupelo: Aš vakarieniausiu, jeigu norėsi, gali prisijungti. 

prabangi vietas, prabangus restoranas, vestuves, vestuves venecijoje

Iškilmingai vestuvių vakarienei savo artimųjų apsuptyje jaunieji pasirinko prabangiuosius rūmus Palazzo Papadopoli arba kitaip Aman Palace. Jaunųjų skonis šiuo klausimu visiškai sutapo su George Clooney, kuris pernai su savo mylimąja atšventė savo vestuves būtent šioje rezidencijoje.

Skonis, stilius, didingos istorijos dvelksmas – taip, tai tikrai leidžia pasiduoti teikiamų emocijų stichijoms. Išvada?

„Palazzo Papadopoli“ arba „Palazzo Coccina Tiepolo Papadopoli“ yra Venecijoje esantys rūmai, įsikūrę San Polo rajone. Turi vaizdą į Grand Canal tarp Palazzo Giustinian Businello ir Palazzo Donà Sant’Aponal, priešais „Palazzo Grimani di San Luca“.

Elise: Um, aštuonkojo risoto su šampanu, prašau. 
Padavėjas Antonio: Puikus pasirinkimas. Puiku.
Frank Tupelo: Jis man nieko nepasakė. Ar jam nepatiko mano pasirinkimas?
Elise: Tavo pasirinkimas buvo puikus.

ITALIŠKOS

ISTORIJOS

Geidžiamiausios vestuvių vietos 

Jaunųjų Interviu

Itališkas meniu

VESTUVĖS DVIESE

PATARIMAI

Kaip sukurti SAVO svajonių vestuves?

Vestuvės užsienyje: kodėl ItAlijA GERIAUSIA?

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?