Atsiliepimai

Tarptautinės vestuvės pilyje prie Gardos ežero

,

vestuves, vestuves uzsienyje, vestuves italijoje

kategorijos + Paieška

Kodėl savo vestuvių fonui pasirinkote Italiją?

Kai pradėjome planuoti vestuves, abu žinojome, kad nenorime didelių vestuvių. Mano vyras ne Lietuvis, todėl mums buvo kilusi mintis tiesiog pabėgti dviese į kitą pasaulio kraštą susituokti, kur baltas smėlis, žydra jūra ir saulė. Visgi, norėjome, kad mūsų šeima ir artimiausi draugai būtu kartu, mums tokią svarbią dieną. Pradėjus ieškoti, kur būtų idealiausia daryti vestuves, variantų buvo begalė. Rasti kažką idealaus buvo sunku. Vieną dieną mano vyras sako: “O kodėl mums nesusituokus Italijoje, juk mes ten buvom kelis kartus, o nuo to laiko tiesiog įsimylėjom šią šalį. Gamta ir vaizdai užburiantys, maistas nuostabus, išskirtinė architektūra, draugiški žmonės.” Tai viskas, ko mes norėjom, todėl Italija puikiai atitiko mūsų poreikius. Tai šalis į kurią norisi sugrįžti, nes net ir grižtant į tas pačias vietas, atrandi kažką naujo. Todėl neliko jokių abejonių, kur švęsti mūsų vestuves.

Kuo jus sužavėjo Gardos ežeras ir kaip pasirinkote civilinės santuokos vietą?

Turėjome susikūrę savo vestuvių viziją – vanduo, kalnai, šeima, draugai ir geras oras. Labai džiaugiuosi, kad suradau vestuvių planuotoją Dovilę, kuri iš daugelio variantų padėjo mums išsirinkti miestelį prie Gardos ežero. Vieta ir vaizdai, kurių neišeina apsakyti žodžiais. Tai reikia pamatyti, pajausti, tai kažkas nuostabaus, dvelkia ramybe ir atgaiva sielai. Viešbutis, kuriame gyvenome ir šventėme buvo ant kalno su nuostabiausiu vaizdu į ežerą, kalnus ir miestelį centre, kuriame buvo mūsų vestuvių ceremonijos pilis. Galėčiau stovėti ir žiūrėti į tą vaizdą valandų valandas, ta aplinka tiesiog užburė visus. Mes tikimės kad, kitąmet apsilankysime Italijoje mūsų pirmojo jubiliejaus proga.

Papasakokite, apie savo vestuvių dienos įspūdžius.

Susituokti pilyje buvo tikra gyvenimo pasaka. Tai buvo nuostabiausia mūsų diena. Mes labai dėkojame Dovilei už tokią gražią dieną. Viskas buvo suplanuota iki menkiausių smulkmenų. Dovilė yra fantastiška vestuvių planuotoja. Mūsų vestuvės vyko be jokio streso ir su didžiausia šypsena veide. Svečiai sakė, kad tai buvo pačios nuostabiausios vestuvės jų gyvenime. Labai esame dėkingi Dovydui, www.dlopetaitis.lt. Fotosesijos metu mes jautemės visiškai laisvai, o jis įamžino gražiausias mūsų gyvenimo akimirkas, kurios bus puoselėjamos visą gyvenimą. Vaizdai iš restorano, kur vyko vestuvių vakarienė fantastiški, maistas nuostabus, patenkinti visi skirtingi mūsų svečių norai. Dar kartelį Ačiū, Dovilei, Dovydui ir Sedai, kurie padėjo padaryti mūsų dieną ypatinga.

Svetlana ir Roman

ITALIŠKOS

ISTORIJOS

Geidžiamiausios vestuvių vietos 

Jaunųjų Interviu

Itališkas meniu

VESTUVĖS DVIESE

PATARIMAI

Kaip sukurti SAVO svajonių vestuves?

Vestuvės užsienyje: kodėl ItAlijA GERIAUSIA?

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?