Kapri sala

Rojaus žemėje kampelis

Jeigu ieškote rojaus žemėje, tai jis tarp Neapolio ir Salerno įlankų, dieviškų vaizdų Kapri saloje.

Mėlynas dangus. Jūros light blue. Saulės spinduliai žaidžiantys ant vandens ir jų svaiginantys atspindžiai. Kalnų aukštis ir žuvėdros, sklandančios ore. Lekiant bestogiu taxi vaizdai užgožia kvapą. Oleandrų žydėjimas. Carthusia kvapas. Prabangioji via Camerelle ir Marina Grande uosto kičas tik atvykus. Pianino garsai iš Quisisana terasos. Vietos, kur atostogavo Romos imperatoriai, telkėsi pasaulio menininkai ir filosofai, o dabar užsuka viso pasaulio žvaigždės pradedant princais ir baigiant holivudu. La piazzetta di Capri mitas. Faraglioni uolos. Faro iškyšulys. Būtent čia parkuojamos ilgiausios pasaulio jachtos ir vasarą gyvenama la dolce vita ritmu. Natūrali prabanga. Ir tas civilinės ceremonijos skardis atveriantis nežemišką vaizdą į dangų, jūrą ir kalnus, kur ištarsite vienas kitam Taip.

 • Dovilė ir Žygimantas, Kapri sala

  Dėkojame už tobulą vestuvių dieną Kapri saloje. Vaizdai nuostabūs, foto gražesnės viena už kitą, vestuvinė vakarienė buvo nereali, o ceremonija vyko įspūdingoje vietoje! Liks brangūs prisiminimai visam gyvenimui! Ačiū labai! ❤

 • Jolita ir Domantas, Kapri sala

  vestuves, kapri sala, vestuves uzsienyje

  „Norime ištarti nuoširdų Ačiū tau, Dovile ir visai tavo komandai. Jūs nepakartojami! Be jūsų pagalbos mes nebūtume išpildę savo svajonės – vestuvių Kaprio saloje. Dovilė maloni, profesionali organizatorė. Greitai ir aiškiai viską mums paaiškino ir mes be jokių minčių pasakėm – TAIP. Kaprio sala – pasakiškai graži! Tai, tikras rojus žemėje. Sunku perteikti šitą grožį, žmonių nuoširdumą, jų visus sveikinimus, jų buvo tikrai daug. Didelis ačiū už rekomenduotą vakarienės vietą, ji buvo tiesiog – tobula. Ceremonijos vieta, lyg atviruke, atsiveriantis skardis ir jūra, bei cikadų pritariamasis choras, kuris skamba prisiminus šią stebuklingą dieną. Ačiū Jums už mūsų pasaką, kuri išliks ilgai! Svajokite, nes svajonės pildosi.”

 • Karolina ir Vilius, Kapri sala

  vestuves prie juros, vestuves kapri saloje italijoje, vestuves dviese, prabangios vestuves

  „Po mūsų puikių vestuvių praėjus porai savaičių ir įspūdžiams susigulėjus, dar kartą norime padėkoti Dovilei, be kurios mūsų šventė nebūtų įvykusi! ❤ Vestuvės Italijoje. Kitos užsienio šalies net nesvarstėme, nes Italija yra tiesiog nuostabi. Planuoti pradėjome likus vos kiek daugiau nei dviems mėnesiams iki vestuvių datos ir vos tik šiek tiek aprimus kovido pandemijai Europoje. Visas jaudulys, kad nespėsime ko nors padaryti ir suorganizuoti išgaravo po pirmo pokalbio su Dovile! Pasirinkome savo vestuves švęsti dviese Kapri saloje ir labai džiaugiamės savo sprendimu, nes ta sala turi kažką pasakiško! Visas bendravimas/planavimas sklandžiai vyko nuotoliniu būdu, ramiai ir be jokio streso, dokumentus pavyko greitai susitvarkyti ir mums liko tik rinktis iš Dovilės siūlomų variantų, kaip gali atrodyti mūsų šventė. Pasirinkus Dovilę planuoti mūsų šventę nukrito nuo pečių visas planavimo rūpestis ir galėjome ramiai svajodami laukti savo šventės. Dėl vestuvių dienos buvau visiškai tikra, kad viskas bus puiku Dovilės dėka. Ir iš tiesų viskas buvo TOBULA, jautru, gražu, skanu ir nepamirštama! O, Italija! ☀ AČIŪ ❤ Linkime sėkmės toliau kuriant tokias stebuklingas šventes!”

 • Ieva ir Darius, Kapri sala

  vestuves uzsienyje atsiliepimai, vestuves dviese, vestuves italijoje, vestuves covid metu uzsienyje

  „Esame labai laimingi pasirinkę vestuvių planuotoją Dovilę mūsų vestuvių planavimui Kaprio saloje❤️. Nuo pat atvykimo, sužavėjo salos grožis ir aura. Jautėmės tikri, kad tai yra geriausias mūsų sprendimas – vestuvės neapsakomo grožio saloje. Planavimas ir pasiruošimas buvo daug paprastesnis, nei tai gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Su Dovilės pagalba ir patarimais pasiruošimas vyko sklandžiai, nepaisant neprognozuojamų 2020 metų įvykių dėl covid. Visi planai buvo įgyvendinti 110 proc. ir jeigu kas paklaustų ar kartotumėme vestuves Italijoje? Neabejotinai atsakytumėm TAIP!”

  Jaunųjų priešvestuvinė fotosesija ant vandens „Backstage: „Light blue“ priešvestuvinė fotosesija”

 • Gintė ir Vytas, Kapri sala

  vestuves saloje, kapri sala, vestuves uzsienyje, vestuves italijoje

  „Kai nusprendėme vestuves rengti užsienyje, ilgai nesvarstę pasirinkome Italiją. Ten buvo mūsų pirma bendra kelionė, ten skanus maistas, nuostabi gamta ir architektūra. Apie Dovilę buvome girdėję daug gerų atsiliepimų iš pažįstamų, todėl nesvarstėme, kokią planuotoją rinktis. Svajojome, pasidaryti šventę tik sau ir švęsti dviese. Galbūt kažkam, gali kilti klausimas, kam tokiu atveju reikalingas planuotojas? Neįsivaizduojame, kaip būtų reikėję susitarti dėl visų dokumentų su savivaldybe, išsirinkti vietą, susitarti su visais tiekėjais. O tuo pačiu dar ir mėgautis vestuvių diena be Dovilės pagalbos. Labai rekomenduojame rinktis planuotojos paslaugas švenčiant ir tik dviese. Mūsų noras kuo mažiau rūpesčių ir streso vestuvių dieną buvo įgyvedintas su kaupu! Su Dovile bendravome pagrinde emailais, į visus klausimus atsakymo sulaukdavome greitai ir išsamiai. Patiko visi Dovilės rekomenduoti tiekėjai, o vakarienė 5 žvaigdžučių viešbučio restorane su skaniausiu maistu ir nuostabiu vaizdu užbaigė Tobulą dieną. Pats didžiausias Ačiū, Dovilei, ir rekomenduojame Dovilės paslaugas visiems nusprendusiems pasirinkti Italiją kaip vestuvių destination.”

 • Aušra ir Gintaras, Kapri sala

  vestuves italijoje, nuomone apie vestuves uzsienyje, atsiliepimai vestuves italijoje, vestuves kitaip

  „Esame be galo dėkingi Dovilei ir jos komandai už pačią geriausią mūsų gyvenimo dieną. Italija mus sužavėjo nuo pat pirmos pažinties ir savo vestuves įsivaizdavome tik čia. Dovilė ne tik įgyvendino visas mūsų svajones, bet jas ir pralenkė. Ji savo darbo srities profesionalė, energija trykštantis ir išskirtinis žmogus 🙌🏻🌸. Ačiū, už Tavo nuoširdumą ir profesionalumą 🤗. Dėkojame už sukurtą mūsų pasaką Kapri saloje ♥️”

  „Tegyvuoja tobulas vestuvių rytas!” Jaunųjų ryto nuostabi fotosesija

 • Daiva ir Giedrius, Kapri sala

  vestuves dviese, vestuves italijoje, vestuves uzsienyje atsiliepimai, vestuves italijoje atsiliepimai

  „Dovile, norime tau ištarti didžiulį už mūsų šventės organizavimą. Ji buvo nuostabi! Pasitarę su Dovile, šventės vietai pasirinkome Kapri salą, kuri begalo žavi mažomis ir jaukiomis tarp uolų išsibarsčiusiomis miestelio galvelėmis, prabangiomis ant uolų pakibusiomis vilomis, išskirtine architektūra, italų svetingumu ir įspūdingais jūros vaizdais. Nebuvome labai pasinėrę į vestuvių dienos detales, nes daugiau nei 100% pasitikėjome Dovile. Visa tai, ką ji sukūrė, buvo daugiau nei nuostabu. Šventės dieną mus supo labai šilta ir profesionali Dovilės komanda, kurių dėka mes galėjome jaustis jaukiai ir patogiai. Italija tai vieta į kurią norisi dar ir dar kartą sugrįžti!„

 • Milda ir Edmundas, Kapri sala

  milda edmundas

  „Norime padėkoti fantastiškai vestuvių planuotojai Dovilei už suorganizuotas mūsų svajonių vestuves. Tavo nuoširdus rūpestis, profesionalumas, įsiklausymas į individualius poreikius, gera nuotaika – viskas buvo lengva ir be streso. Rezultate dar ir viršijo visus mūsų lūkesčius.”

  Jaunosios ir jaunojo nuomonės bendrame interviu apie pasakiškas vestuves Kapri saloje

 • Agnė ir Saulius, Kapri sala

  „Abu turėjom aiškią mūsų vestuvių viziją: „Vestuvės – šventė mums, o ne giminėms“. Civilinės santuokos ceremonijai norėjome įsimintinos ir gražios vietos prie jūros. Vestuvėse dalyvavo mūsų mažylis, todėl pasirinkimą lėmė ir vaikui draugiška aplinka. Su vestuvių planuotoja Dovile galėjome išsirinkti bet kokią vietą Italijoje, tačiau Kapri salos vaizdai mus tiesiog užbūrė. Nerealūs vaizdai nuotraukose, o realybėje – grožis išvis neišsakomas žodžiais. Mus pasitiko įspūdingo grožio gamta, pasakiškas oras ir draugiški, besišypsantys italai. Labiausiai sužavėjo įspūdinga ceremonijos vieta, kur vienas kitam ištarėme priesaikos žodžius. O vaizdas iš restorano, kur buvo mūsų vakarienė, atėmė žadą visomis prasmėmis. Maistas ir aptarnavimas aukščiausios klasės. Viskas atitiko ir su dideliu kaupu! Iš pradžių nerimavome, ar viskas bus taip, kaip išties svajojame. Praėjus mūsų nuostabioms vestuvėms supratome, jei darbą atlieka savo srities specialistas, nėra ko prisigalvoti. Vestuvių planuotojos Dovilės ir jos italų komandos darbas labai kokybiškas, viskas apgalvojama iki menkiausių smulkmenų. Dovile, didelis AČIŪ tau.”

@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.