Tivoli

Greita romantika

Tik trisdešimties kilometrų atstumu šalia didingosios Romos, niekada jai nepasidavęs Tivoli…

SPQT. Nedidelis ir jaukus, romėnų imperatorių laikus menantis, miestas. Dėl savo meno vertybių įtrauktas į aristokratų Grand Tour. Civilinė vestuvių ceremonija vyksta XIVa. freskomis dekoruotoje miesto savivaldybės salėje. Jus tuokia itin emocingas darbuotojas, kurio eilės priverčia ir laimės ašarą nubraukti. Po ceremonijos atsigaivinsite šaltu prosecco ir paragausite tipišką itališką aperitivo. Fotosesiją pratęsite, Europos Renesanso šedevru laikomu, Villa d’Este parke, su preciziškai sutvarkytu sodu ir trykštančiais įstabaus grožio vandens fontanais. Romantiška vakarienė geriausiame miesto restorane užbaigs jūsų trumpą ir nepamirštamą fuga d’amore. Subalansuota norintiems vestuvių dviese, greitai ir labai romantiškai.

 • Brigita ir Andžej, Tivoli

  „Norime padėkoti Dovilei, už puikiai suplanuotas vestuves Tivoli miestelyje. Planuojant vestuves viskas vyko sklandžiai, nebuvo jokių nesusipratimų. Didelį įspūdį paliko Dovilės siūlomas restoranas vestuvių vakarienei – nepakartojami patiekalai, bei aptarnavimas. Taip pat norėčiau paminėti puikius fotografus – Daniele ir Marilia – kurie įamžino mūsų dieną. Jei yra galimybė rinktis iš Dovilės siūlomų fotografų, tuomet neabejotinai siulyčiau juos. Ačiū ir linkime sekmės toliau organizuojant vestuves!”

 • Erika ir Robertas, Tivoli

  vestuves dviese, vestuves romoje, roma, vestuves uzsienyje, italijoje

  Dovile, aš labai džiaugiuosi, kad kreipėmės į jus. Esame dėkingi, nes mūsų vestuvių dieną atrodė, kad sapnuojame. Viskas buvo nuostabiai suplanuota, apgalvota kiekviena detalė, kad galėtume mėgautis nuostabiomis akimirkomis. Vartydami nuotraukas, jaučiamės lyg tą pačią dieną, tiesiog skanu prisiminti, viskas taip nuoširdu ir tikra, labai nekantraujame sugrįžti į nuostabiąją Italiją 💖🌏  Didžiausias ačiū jums.

  Jaunųjų fotosesija Villa D’Este parke https://vestuvesitalijoje.lt/vestuviu-fotosesija-italijoje/

 • Gintarė ir Mažvydas, Tivoli

  vestuves italijoje, vestuves uzsienyje atsiliepimas, vestuviu planuotoja dovile italijoje atsiliapimai

  „Dovile, norime tarti beprotiškai didelį ačiū, už tavo patirtį, talentą, komunikaciją ir patarimus, planuojant mūsų svarbiausią gyvenimo dieną. Tu įsiklausei į visus mūsų norus ir padarei 10 kartų daugiau. Ačiū tau, Dovile. Rekomenduojame ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️”

 • Gintarė ir Rolandas, Tivoli

  vestuves uzsienyje atsiliepimas, italija, vestuves

  „Visuomet svajojau, kad jei tekėsiu dar kartą, tai šį kartą jau tikrai kitaip;) Tik nežinojau, kokia tai bus šalis. Labai ilgai nedvejoję pasirinkome Italiją, meilės šalį;) Nežinau kodėl, bet vidinis jausmas sakė, kad turėtų taip būti. Mano nuojauta neapvylė. Dovilė padarė taip, kad tikrai ši diena virto gražiausia tos dienos pasaka. Tą dieną jautėmės pakylėtai:) Su Dovile dirbantys fotografai ir lookmaker tikri savo srities profesionalai;) Ačiū Tau, už pačią nuostabiausią gyvenimo dieną. Šilčiausi linkėjimai iš Lietuvos nuo mūsų – Gintarės ir Rolando.”

 • Asta ir Mantas, Tivoli

  vestuves dviese, vestuves uzsienyje, vestuviu fotosesija, ispudinga fotosesija parke, villa deste, italijos architektura

  PRIEŠ: „Niekada nesvajojau būti nuotaka su balta suknele, tradicines ar dabar madingas stilizuotas vestuves, nenoriu įžadų, kurie gali likti neištesėti, nes iš tiesų tikiu į Dievą… Mano mylimasis niekada nenorėjo „baliaus”, bet pasipiršo po poros metų draugystės su noru, kad nešiočiau jo pavardę. Šiais metais mūsų laukia didelės sukaktuvės, supratome, kad butu gražu šią sukaktį įprasminti santuoka. Pradėjom ieškoti galimybių mūsų vestuvėms: Graikija, Maldyvai, dar kur toli, bet vis nelipo… Kai pradėjau ieškoti galimybių Italijoje „užkabino”. Čia juk viskas: Dievas, istorija, gamta, oras, maistas… Kol ieškant kitų galimybių vis iškildavo klausimas: „Ar tikrai noriu vestuvių?”, tai suradus galimybę Italijoj ir Jus, Dovile, mums liko tik „N O R I U”, nes vaizdas, žinoma, labai svarbu, bet emocija svarbiau:) Labai džiaugiuosi radusi galimybę tai gražiai ir prasmingai įgyvendinti… „

  PO: „Neslėpsiu, kad lūkesčiai buvo nemaži ir nepaliko nerimas iki pat šventės ryto… iki įėjo Dovilė su plačia šypsena ir džiugiu pasisveikinimu. Tą akimirką apėmė ramybė ir laimė, kuri lydėjo visą dieną. Toks atviras ir nuoširdus bendravimas, lyg po ilgo laiko susitiktume su sena gera drauge, buvo viena iš didžiausių dovanų tądien. Puikiai suorganizuota diena ypatingoje aplinkoje su nuostabiais žmonėmis, įsimintina ir prasminga ceremonija. Skanios ir gausios vaišės, natūrali ir lengva fotosesija, bei romantiška vakarienė. Kaip jau minėjau, prieš šventę lūkesčiai buvo nemaži, tačiau po jos gerokai viršyti! Ačiū, Dovile!”

 • Sandra ir Mindaugas, Tivoli

  vestuves italijoje, vestuves tivoli, vestu

  „Kai sutinki žmogų sau, nebaisu net didžiausią gyvenimo šventę nukelti ten, kur nemoki kalbos, nepažįsti kultūros, nėra artimųjų… ir viskas pasirodo paprasta… Norėjome kitaip, lengviau – be įtampos, šventiškai ir tik sau 🙂 Esame tikri, kad taip buvo geriausiai mums 🙂 Turėjome tiek daug gerų emocijų, kad nupasakoti neišeitų 🙂 Nuolatinis, lengvas juokas mus lydejo visą likusią savaitę Italijoje. Diena buvo pakylėta ir jautri… Nuostabus rytas su espresso kava užkūrė visą dieną 🙂 Italai sužavėjo savo nuoširdžiais sveikinimais nepažįstamai jaunųjų porai. Nuolat girdėjome balsus šaukiančius AUGURI!!! Po mūsų vestuvių Italijoje, Lietuvoje mus namie pasitiko draugai. Žinok Dovile, negalėjau papasakoti mūsų vestuvių istorijos, nes nuolat verkiau 😉 Tokia jautri ta akimirka… ir jos nė už ką nekeisčiau į „mišrainių balių” 🙂 Tivoli savo vestuvių šventę turėjome tik mes! Galėjome skirti ir džiaugtis vienas kito dėmesiu. Grižus namo ir smagiai pasisedėjus artimųjų žmonių rate supratau, kokios būtų buvę vestuves mūsų draugams ir giminėms. O mes? 🙂 Dovile, AČIŪ 🙂 Mielai tavęs lauksime mūsų namuose su mūsų gamintu itališku limoncello.”

 • Silva ir Raimondas, Tivoli

  „Džiaugiamės savo pasirinkimu tuoktis Italijoje, imperatorių mieste Tivoli, pirmiausia todėl, kad didžiausia vestuvių puošmena buvo ne kaspinai ar balionai, o užburianti Italijos gamta ir senovinė architektūra. Antra – buvo lengva viską planuoti, nes nieko planuoti nereikėjo! Viskas buvo suplanuota už mus, o mums tik liko „susiplanuoti” man suknelę, o vyrui – kostiumą 🙂 Kai mūsų savivaldybės darbuotojas apibūdino, kokioje vietoje vyksta mūsų vestuvių ceremonija, pasijautėme lyg prisilietę prie antikinės istorijos. Simboliškas aperityvas po ceremonijos buvo lyg dosnūs pietūs, o vestuvių komanda – šilti ir profesionalūs žmonės. Nuotraukos labai patiko – viena už kitą gražesnės. Ačiū tau, Dovile, už sklandų vestuvių organizavimą ir atsakymus į kvailiausius klausimus 🙂 Viskas praėjo net per greit!”

 • Jūratė ir Tomas, Tivoli

  vestuves italijoje, prabangios vestuves, vestuves uzsienyje, nuotaka, vestuviu fotosesija

  „Norim jums Dovile padėkoti, nes mums viskas viskas patiko labai labai abiem ir mūsų svečiams! Tivoli miestas, restoranas, maistas, lookmaker ir jūs! Ačiū.”

 • Inga ir Oleg, Tivoli

  vestuves, vestuves uzsienyje, vestuves italijoje, vestuves tivoli, vestuves dviese, senovine baznycia, idejos fotosesijai

  „Vestuvių akimirkos buvo nepamirštamos, atmosfera ir nuotaikos – super! Esame labai laimingi, jog pasirinkome Italiją tai – šalis, kuri priverčia jaustis žiauriai gerai ir net neturim tam paaiškinimo, tiesiog taip yra ten 🙂 Džiaugiamės, kad pasirinkome Dovilę būti mūsų vestuvių planuotoja 🙂 Esi labai talentinga 🙂 Žaviuosi tavo darbais! Esi tikra savo srities profesionalė ir labai šiltas ir pozityvus žmogus! Sekmės ir stebinkit mus kuo daugiau 🙂 „

 • Rasa ir Uldis, Tivoli

  vestuves italijoje, vestuves dviese, bohemiskos vestuves, vestuviu idejos

  „Dovile, ačiū labai už viską, labai mums pagelbėjote ir mums gera atsiminti savo vestuves su malonumu. Jos buvo būtent tokios, kokių norėjome, jos buvo apie mus, o ne svečius ar pompastiką. Linkiu planuoti vestuves dar daugiau laimingų porų :)))”

  Jaunųjų pasakojimas, apie jų vestuves Italijoje „Bohemiškos vestuvės: Vasarvidžio dienos sapnas Villa D’Este”

 • Iveta ir Dainius, Tivoli

  „Dovile, net sunku atrasti tinkamus žodžius išreikšti savo dėkingumui už mūsų vestuvių organizavimą. Viskas buvo taip puiku, kad vis dar su nostalgija prisimename tą nuostabią dieną, kiekvieną akimirką, visą grožį aplinkui ir tavo, Dovile, dovanotą šilumą mums, kurios tą dieną mums labai reikėjo, nes buvome dviese. Prieš pat vestuves buvo visokių minčių ir dvejonių, ar mūsų sprendimas buvo tikrai teisingas švęsti užsienyje tik dviese, bet vestuvių dieną viskas buvo taip tobula, kad dabar jei kas ir atsuktų laiką atgal viską darytumėm lygiai taip pat. Net menkiausios dvejonės nebūtų nei dėl šalies, nei dėl savo šventės patikėjimo Dovilei. Ji nuostabus žmogus, dirbantis mylimą darbą, o juk nieko daugiau ir nereikia norint, kad viskas puikiai pavyktų, tiesiog meilės darbui. Dar ir dar, ir dar kartą A Č I Ū už viską. Mes labai labai laimingi savo pasirinkimu ir dar laimingesni, kad turėjome proga susipažinti su tavimi Dovile. Linkim daug pasisekimo tolimesniame vestuvių planavime.”
  Su meile, Iveta ir Dainius”

  Jaunųjų interviu „Vestuvės užsienyje dviese: ką pasakoja patys jaunieji?”

 • Vilma ir Vaidas, Tivoli

  vestuves dviese italijoje, vestuves dviese uzsienyje, vestuves italijoje, fotosesija italijoje

  „Dovile, mūsų šventė buvo pati nuostabiausia, kokia tik galėjo būti, dėka Jūsų visų, kurie buvote šalia mūsų. Šiltesnio žmogaus nei tu Dovile, dar nebuvome sutikę, tokios šiltos ir taip mylinčios savo darbą. Ačiū.”

 • Lidija ir Arūnas, Tivoli

  „Norime padėkoti Dovilei už puikiai suplanuotas vestuves Tivoli mieste, pasidžiaugti geromis emocijomis ir jaukiais prisiminimais iš mūsų vestuvių dienos. Viskas buvo labai nuoširdu, gražu ir jauku. Dovilės ir jos komandos sukurta atmosfera mums leido mėgautis ir džiaugtis, nesijaudinti dėl nieko. Didelis ačiū už nuostabią šventę!”

 • Augustė ir Edgaras, Tivoli

  vestuves tivoli, civiline santuoka, vestuves uzsienyje, santuoka uzsienyje

  „Labai Tau norime padėkoti už puikų laiką ir organizuotumą! Tavo puikią nuotaiką, ji tikrai užkrečia! Ta diena buvo T O B U L A! Iš tikro net nesitikėjome, kad bus taip fainai!!!! Viskas praeis taip smagiai ir sklandžiai, be jokio streso ir bus taip labai gražu ir smagu!! Ačiū, Tau dar kartą!!:)”

 • Ernesta ir Tadas, Tivoli

  vestuves dviese uzsienyje, civiline santuoka uzsienyje, atsiliepimai vestuves uzsienyje, nepamirstamos vestuves

  „Dovile, norime padėkoti už sklandų ir operatyvų bendradarbiavimą kuriant mūsų vestuvių šventę. Mielai pakartotume kiekvieną vestuvių akimirką dar kartą! Žmonės, kurie padėjo buvo su mumis buvo nuostabūs ir visi italai. Mėgavomės tuo, kad nereikėjo skubėti, žvilgčioti į laikrodį, o visur kuo puikiausiai spėjome. Visiškai neskubėdami, turėdami tiek laiko, kiek mums reikėjo. Savivaldybės darbuotojas, sutuokęs mus, įnešė dar daugiau šventinės nuotaikos ir stiprių emocijų. Ceremonija buvo itin jausminga. Įsiminė kiekviena vestuvių akimirka, nes mūsų šventė Italijoje buvo tobula, tokia, kokios norėjome ir dar daugiau.“

@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.