Venecija

Rafinuota prabanga

Stebuklingoji ir abejingų nepaliekanti Venecijos lagūna, kur susilieja menas ir, unikalaus miesto ant vandens, grožis.

Kaukių mistika. Gondolierių dainos, aidinčios kanaluose. San Marco aikštė. Tobulas ir neblėstantis grožis, kuris nepasikartos kitoje pasaulio vietoje. Romantika dvelkia ore, ar šviečia saulė ar Venecija skendi rūke. Rialto. Pasiplaukiojimas siaurais kanalais kuria meilės atmosferą ir be žado palieka visus be išimties, o vandens žaismas ir įspūdingų pastatų fasadai sukuria tikrą svajonę. Mėgaukitės privilegija žavėtis architektūros kūriniais, vandeniui teliūškuojant aplink. Svarbųjį taip ištarkite istoriniuose Palazzo Cavalli rūmuose, o šventę švęskite su vaizdu į Canal Grande.

 • Milana ir Donatas, Venecija

  vestuves venecijoje atsiliepimas, ispudziai vestuves venecijoje

  „Kai pradėjome galvoti apie vestuves, ilgai nesvarstę nutarėme pasidaryti sau šventę užsienyj. Italija yra šalis, kuria abu žavimės nuo vaikystės. Prisiminiau, kad internete mačiau nuotraukas iš Dovilės organizuojamų vestuvių. Tad po keletos minučių jau kalbėjomės ir derinome vestuvių detales. Dovile, norim pasakyti tau DIDELĮ AČIŪ, kad padėjai mums suorganizuoti šventę mažiau nei per du mėnesius!!! Nuo pat pirmos akimirkos gavome visą reikalingą informaciją, dėl dokumentų, lokacijos, kaip galėtų atrodyti vestuvių šventė ir net ką reiks atlikti grįžus į Lietuvą. Be tavęs, ši, ypatinga diena tikrai būtų kupina chaoso. Vestuvių dienos prisiminimai patys geriausi, o nuotraukos iš Venecijos tiesiog gniaužia kvapą. Jei kas svajojate apie tobulą vestuvių dieną – Dovilė ją tikrai sukurs apgalvodama net mažiausią detalę! Linkėjimai!”

 • Gintarė ir Raimondas, Venecija

  vestuves uzsienyje, atsiliepimai vestuviu uzsienyje, vestuves, vestuves italijoje

  „Labai norisi dar kartą padėkoti už mūsų nuostabiausios vestuvių šventės organizavimą. Dėkojame už mūsų norų išpildymą, itališkai venecijietiškos atmosferos sukūrimą, malonius pokalbius prie espresso puodelių ir vakarienės 🙂 Kai žiūrim atgal, matyt, ir nebuvo galima labiau išpildyti mūsų svajonės: „Turėti jaukią, kuklią ir tuo pačiu elegantišką vestuvių dieną skirtą tik mums dviems.” Negalėjom atsižiūrėti labai greitai gavę venecijietės fotografės nuotraukas. Užfiksuotos labai israiškingos ir nesuvaidintos mūsų akimirkos. Super! 10 balų Lorenzai :)) Dovile, Tau linkime pačios didžiausios sėkmės toliau kuriant tokią nuostabią atmosferą jauniesiems ir dalinantis geriausiu, ką turi Italija!” Linkėjimai, Gintarė ir Raimondas.

 • Giedrė ir Žilvinas, Venecija

  Nuostabi diena!!!! Ačiū už viską!!:) Viskas buvo kaip pasakoj ;))) Dar dabar netikim!

  Įspūdinga jaunųjų fotosesija #shotbylukas

 • Renata ir Robertas, Venecija

  „Dovilė puiki vestuvių planuotoja, išmananti savo darbą, pilna įdėjų ir minčių. Tą nuostabią dieną ji lydėjo mus visur, jautėsi rūpestis ir nuoširdumas. Buvo lengva per atstumą tvarkyti reikalus, nes viskas buvo aišku ir patikima. Veneciją, kurią buvome matę filmuose, paliko nuostabaus ir romantiško miesto įvaizdį, kurio nėra jokiame kitame pasaulio krašte. Todėl šiai ypatingai progai džiaugiamės išsirinkę tokią ypatingą vietą. Savivaldybė, kurioje vyko vestuvės labai graži, jauki salės atmosfera ir vaizdas pro terasą, labai maloni savivaldybės darbuotoja. Manome, kad viskas vyko sklandžiai dėka planuotojos, kuri viskuo pasirūpino. Patiko profesionalus, linksmas ir mielai bendraujantis venecijietis fotografas. Visos vestuvių dienos akimirkos neužmirštamos, visų įspūdžių ir paslapčių neaprašysi, kai jaudulys ir emocijos paima viršų. Tokios emocijos būna tik kartą gyvenime. Širdingai dėkojame, kad Dievas palaimino mūsų vestuves, o Dovilei už rūpestį, puikią nuotaiką ir idėjas, bei pasiūlymus, kurie buvo mums labai reikalingi ir naudingi.“

   

 • Ernesta ir Robertas, Venecija

  Ernesta Robertas

  „Vestuvių planuotoja Dovilė sutaupė mums nervinių smegenų ląstelių ir bemiegių naktų. Mūsų vestuvės buvo tokios, kad net įsivaizduoti negalėjome, kad taip bus, Dovile pasitikėjome visu šimtu procentu ir ji išpildė viską ir dar su kaupu. Viskas vyko be streso, romantiškai, taip kaip ir norėjome, tik mes dviese Venecijos grožio apsupty. Dovilė buvo ne tik puiki idėjų generatorė, bet ir puiki pašnekovė, gidė ir visa palaikymo komanda. Netiesa, kad norint gražios šventės reikia labai daug pinigų, mes esame paprasti žmonės, kurie pagyveno tikroje pasakoje.”

  Šiltas jaunųjų interviu apie romantiškas vestuves Venecijoje žiemą. 

 • Marija ir Ignas, Venecija

  „Norėjome jaukių vestuvių užsienyje su gražiais vaizdais, saulėtu oru ir oficialia santuoka. Italija puikiai atitiko mūsų vestuvių viziją. Susisiekus su Dovile, gavome atsakymus į visus iškilusius klausimus. Buvo pasiūlytos kelios vietos, bet Venecija pakerėjo savo romantiškais kanalais ir pasakiškais vaizdais, o medaus mėnesiui pasirinkome Venecijoje prasidedantį kruizą po Viduržemio jūrą. Iki vestuvių ryto su Dovile bendravome laiškais, bet ji iškart pelnė mūsų pasitikėjimą ir tapo nepamainoma šios svarbios dienos dalimi. Ji išsprendė visus organizacinius klausimus, rekomendavo tik savo srities profesionalus ir vertėjavo civilinės ceremonijos metu. Puokštės vizija gimė likus vos savaitei iki vestuvių, bet rezultatas pranoko lūkesčius. Iš restorano, kur buvo mūsų vestuviniai pietūs, atsiveria gražiausias vaizdas, kokį tik galima rasti Venecijoje, o maistas ir aptarnavimas aukščiausios klasės. Drąsiai galime sakyti, kad vestuvių diena buvo gražiausia diena mūsų gyvenime. Visi ir viskas aplinkui buvo tik mums, sulaukėme sveikinimų ir komplimentų net iš nepažįstamų žmonių. Italija, o ypatingai Venecija – mums dabar labai svarbi vieta. Ačiū, Dovile, už visas pastangas, atsakymus, bei pasiūlymus!”

  Jaunųjų vestuvių fotosesiją Venecijoje, įamžino Fotoidile fotografai.

 • Eglė ir Edgaras, Venecija

  vestuves venecijoje, vestuves dviese uzsienyje, civiline santuoka uzsienyje, italija, vestuves italijoje

  „Pasirinkome Veneciją, kuri mūsų troškimus išpildė su kaupu. Dovilės suplanuota diena buvo maloniai lengva ir neapkrauta. Tai buvo taip nerealu! Daug dėmesio saulaukėme vestuvių rytą vos pravėrus viešbučio duris. Teigiamos emocijos, siunčiamų bučinių jūra, nepaliaujami aplodismentai, šypsenos ir palinkėjimai visomis kalbomis mus lydėjo visą dieną. Lėkėme vandens kateriu Venecijos kanalais geriant šampaną, šokant su draugais. Vakare, saulei leidžiantis ir apšviečiant Venecijos salas, plaukėme į restoraną gondola. Kanaluose gondolininkai traukė serenadas, kurias aidas nešioja po visą salą. Architektūra, priverčia vaikščioti užvertus galvą ir malonių potyrių vedamas pamiršti net oro įkvėpti. Santuokos vieta ir iš balkono atsiveriantis vaizdas į Rialto tiltą, vaizdas daugiau nei užkrečiantis! Kokios emocijos ir potyriai, kad žodžiais neapsakysi! Nebuvo nė akimirkos, kad suabejotume savo pasirinkimu švęsti Italijoje! Venecija verta meilės miesto titulo ir mes savo vestuvių dieną buvome jos dalimi. Leiskite sau švęsti, mylėti ir mėgautis vienas kitu! Nedirbkite per savo vestuves, netarnaukite tetom ir kaimynams, nesukit galvos, apie salių puošimą, karbonadų minkštumą ar pamergių suknelių suderinamumą! Švęskit Venecijoje ir gausite nepamirštamas emocijas visam gyvenimui.”

@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.