kategorijos + Paieška

“Norime tuoktis paprastai, bet ne prastai, artimiausių apsupty, nes vestuvės – mūsų šventė. Nenorime žaidimų “pristatyk savo draugą, sėdintį iš kairės, karti piršlį ir grobti stalą”. Norime tuoktis Italijoje, nes kompetetingi mokslininkai sutaria, jog meilė išrasta ten 😉 Norime susituokti greitai ir neišleisti gyvenimo santaupų. Ar galėsite pagelbėti?”

Vasario gale gavau jaunųjų, kurie norėjo pabėgti nuo tradicinių lietuviškų vestuvių prašymą. Jie nenorėjo paskęsti organizaciniuose rūpesčiuose, norėjo mėgautis savo diena. Supratę, kad svetimoje šalyje be pagalbos neišsivers, kreipėsi į mane. Mielai sutikau pagelbėti nors laiko viskam suorganizuoti nebuvo daug. Padavę prašymus gauti reikalingus dokumentus, jaunieji viską susitvarkė per savaitę. Tik mitas, kad dokumentų tvarkymas vestuvėms užsienyje, keblus ir sudėtingas, laiko reikalaujantis procesas. Man padedant civilinės santuokos dokumentams pasiruošti užtenka kelių savaičių. O mano kontaktų dėka vestuvių organizavimas yra itin paprastas ir greitas – nuo pirmo kontakto iki vestuvių užtrukome vos mėnesį laiko. Žinoma, pradėti anksčiau visada geriau, bet jeigu kitaip neišeina, tai ne bėda.

vestuves, uzsienyje, miesto meras, civiline santuoka italijoje

Jaunieji su juos sutuokusiu miesto meru

Jaunieji viską rinkosi per atstumą, matydami nuotraukas ir siūlomų tiekėjų interneto svetaines. “Informacija pakankamai aiški, o pasitikslinti visada galima per google earth”, sakė jaunasis. Taigi, net turint tiek mažai laiko nėra sunku, nes visi mano pasiūlymai jauniesiems tiko ir patiko. Jie išsirinko netoli Romos esantį, Bolsenos miestą su jaukiomis senamiesčio gatvelėmis, tykiu pietietišku tempu ir didžiuliu ežeru. Apgyvendinimui buvo išsirinkta autentiška senovinė aristokratų rezidencija, alsuojanti istorija. Vestuviniai pietūs vyko ant ežero kranto, ragaujant tipiškus itališkus virtuvės šefo patiekalus. Dieną po vestuvių buvo suorganizuota ekskursija į gretimais esantį viduramžių miestą.

“Mes pasitikėjome vestuvių planuotoja, nes vietinis viską žino geriau. Trumpai tariant, visų įspūdžių nenupasakot. Kai savo vestuvėse jautiesi, lyg lepinamas svečias, kai dingsta visas jaudulys ir gali tik mėgautis akimirka, manome, tai yra aukščiausia vestuvių tobulumo forma. Ir čia neperdedant ;)”

Kristina ir Vytenis

ITALIŠKOS

ISTORIJOS

Geidžiamiausios vestuvių vietos 

Jaunųjų Interviu

Itališkas meniu

VESTUVĖS DVIESE

PATARIMAI

Kaip sukurti SAVO svajonių vestuves?

Vestuvės užsienyje: kodėl ItAlijA GERIAUSIA?

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?