Patarimai

Jaunujų interviu apie vestuves užsienyje dviese

,

kategorijos + Paieška

Kaip sugalvojote vestuves švęsti užsienyje?

Iveta: Visuomet maniau, kad savo vestuves švęsime Lietuvoje, kadangi visi giminės ir šeimos nariai ten gyvena. Kitokios minties niekada ir nebuvo, kol nebuvom susižadėję. Dainius kartą, nežinia, rimtai ar juokais, paminėjo, kad galėtume susituokti užsienyje, kaip tai padarė mano pusseserė. Tuo metu ta mintis atrodė nepriimtina ir nesvarsčiau jos. Kai po sužadėtuvių pradėjom kalbėtis apie vestuves, prisiminiau Dainiaus siūlymą tuoktis užsienyje ir iškart pagalvojau apie Italiją. Dainius visada norėjo ten nuvykti, o man ta šalis atrodė tobula vestuvėms – dvelkianti elegancija, grožiu, rafinuotumu, nors prieš tai niekuomet nesilankiau čia! Kai Dovilės “Vestuvės Italijoje” puslapyje pamačiau Tivoli mieste Villa d’Este fontanų parke darytas jaunųjų fotosesijos nuotraukas, iškart prieš akis iškilo mūsų vaizdas prie didingų fontanų. Tos vietos grožis mane taip sužavėjo,  supratau, kad čia yra tinkamiausia vieta mūsų vestuvėms, nes jūra visur mėlyna, o smėlis gelsvas, bet Tivoli miestas su fontanų parku yra unikalūs.

Dainius: Visad norėjau vestuvių Italijoje, nes ši šalis man patinka dėl didžiulio istorinio paveldo. Visada pirmenybę teikiau architektūrai, o ne gulėjimui paplūdimyje. Ivetai pasiūlius Tivoli miestą, didžiulį įspūdį padarė Villa d’Este fontanų parkas ir jo istorija, todėl su džiaugsmu pritariau vestuvėms būtent toje vietoje.

Ar dėl ko nors teko nerimauti?

Iveta: Viskas buvo tiesiog magiška! Labai didelių lūkesčių net ir neturėjau, nes sprendimą tuoktis Italijoje priėmėm staiga, iki vestuvių likus vos dviem mėnesiams. Per tą laiką reikėjo pasirūpinti dokumentais, suknele ir t.t.  Galbūt, daugiausia nerimo kėlė, kad nepažinojau nei fotografo, nei lookmaker, tačiau rezultatas buvo nepakartojamas. Jaudintis tikrai nevertėjo, nes Dovilė dirba su profesionalais, kurie išmano savo darbą. Vestuvių dieną jaučiausi labai ramiai, o jaudulys pasijautė tik pradėjus puoštis, bet pamačius Dovilės ramybę ir draugišką šypseną, nerimas dingo.

Dainius: Lūkesčiai tikrai atitiko realybę. Labiausiai nerimavau dėl oro, nes Lietuvoje ir Anglijoje, kur gyvename, orai nelepina. Italijos oro salygos buvo perfetto, kaip pasakytų italai. Labai patiko italų atsidavimas darbui.

Ar sunku planuoti vestuves per atstumą?

Iveta: Mano manymu, vienintelis sunkumas buvo dokumentų, reikalingų vestuvėms, tvarkymas, nes negyvename Lietuvoje. Buvo baisu, jog nespėsim per tokį trumpą laiką. Labai puiku, kad Dovilė atsiuntė sarašą reikalingų dokumentų, su paaiškinimais, kaip ir kur juos gauti, kitu atveju, nebūčiau žinojusi, nuo ko pradėti. Dokumentus Lietuvoje gavau iškart per kelias dienas, o Dovilės rekomenduotas vertėjas vertimą padarė žaibišku greičiu, galiu nuoširdžiai pagirti.

Dainius: Didžiausias rūpestis buvo reikalingų dokumentų ir vertimų gavimas. Reikėjo grįžti į Lietuvą, kad greičiau gautume civilinei santuokai Italijoje reikalingus dokumentus, nes tvarkyti per Ambasadą būtų užtrukę ilgiau, o mes laiko neturėjome. Visa kita nekėlė jokių problemų.

Kas labiausiai įsiminė jūsų vestuvių dieną Italijoje?

Iveta: Viskas nuo pradžios iki pabaigos buvo įsimintina! Vis dar prisimenu su jauduliu visas akimirkas, žiūrėdama vestuvių nuotraukas. Įstrigo tie visiškai nepažįstami žmonės, kurie buvo tokie malonūs ir su nuoširdžia šypsena mus sveikino, sakė komplimentus. Tai buvo tikrai pasakiška. Aš niekada nemėgau demėsio, bet tai buvo itin malonu. Linkiu ir kitoms poroms rinktis tai, ko geidžia jūsų širdis. Norite pajusti tikrą itališką dvasią ir pamatyti koks iš tikrųjų yra itališkas gyvenimas bei italai? Tai vestuvės Italijoje ir Tivoli miestas bus kaip tik jums.

Dainius: Labiausiai įsiminė mano gyvenimo meilės veidas, tokios laimingos jos dar nebuvau matęs. Itin jaudinanti akimirka buvo, kai reikėjo užmauti žiedą ant rankos. Atvirai, nemaniau, kad kitoje šalyje viskas gali taip sklandžiai klostytis. Viskas paliko neišdildomą įspūdį. Manau, visa tai Dovilės ir jos suburtos komandos nuopelnas. Tikrai patarčiau, nedvejoti ir rinktis vestuves Italijoje. Ši šalis yra išskirtinė tiek savo architektūra, tiek klimatu. Nėra jokios kitos šalies, kur galėtumėte pasidžiaugę gražiu oru dar ir aplankyti istorinius objektus, kurie yra nuostabiausi pasaulyje. Siulyčiau rinktis Tivoli, jeigu esate iš tų žmonių, kurie vertina tikrąją Italiją.

ITALIŠKOS

ISTORIJOS

Geidžiamiausios vestuvių vietos 

Jaunųjų Interviu

Itališkas meniu

VESTUVĖS DVIESE

PATARIMAI

Kaip sukurti SAVO svajonių vestuves?

Vestuvės užsienyje: kodėl ItAlijA GERIAUSIA?

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?