Atsiliepimai

Interviu apie vestuves Venecijoje

,

kategorijos + Paieška

Kodėl savo vestuvėms pasirinkote Italiją ir būtent Veneciją?

Italija mums visada atrodė labai romantiška šalis, todėl mūsų kelionių sąraše jau buvo kurį laiką. Dėl to nusprendėme mesti visas mintis apie vestuves kur nors prie jūros kranto ant smėlio ir susituokti ten, kur jau ilgą laiką norėjome nukeliauti. Venecija sužavėjo savo paslaptingumu, prabanga ir grožiu. Tuo labiau, kad mūsų svajonių vestuvės buvo tik dviese. Taip pat dėl mūsų pasirinkimo sulaukėme didelio palaikymo iš vestuvių planuotojos Dovilės. Ji jau daug metų gyvena Italijoje, daug keliauja, todėl žino, ką pasiūlyti.

Ar lūkesčiai atitiko realybę?

Viskas buvo tiesiog tobula! Visi lūkesčiai buvo išpildyti iki smulkmenų, nes viskas buvo kaip pasakoje, net pasvajoti ar įsvaizduoti negalėjome, kad būtent viskas taip bus. Kaskart pasižiūrėję nuotraukas, vis pasvajojame viską vėl pakartoti. Net davėme sau pažadą, kad būtinai kas penkerius metus per savo metines ten būtinai sugrįšime. Apsistojome nuostabiame keturių žvaigždučių viešbutyje “Savoia&Jolanda”. Vaizdas pro langą… Deja, nėra žodžių tokiam grožiui apsakyti. Lagūna, laivai, gondolos, nuostabūs raudoni saulėtekiai atsispindintys vandenyje. Ar gali būti kas geriau dviems romantikams įsimylėjeliams? Jau nekalbame apie kambarių švarą, grožį ir viešbučio aptarnavimą. Kadangi kelionės metu mūsų vestuviniai rūbai labai susiglamžė, viešbučio darbuotojai buvo labai malonūs ir pasirūpino tuo, sutartu laiku buvo atgabenti į mūsų kambarį kaip nauji.

Kokie pagrindiniai vestuvių dienos įspūdžiai?

Išrinkti labiausiai įstrigusių dienos įspūdžiu neįmanoma, nes viskas buvo kaip geras filmas ar skanus maistas, kurį norisi kartoti dar kartą ir dar kartą. Viskas, pradedant nuo makiažo ir šukuosenos ryte iki dienos pabaigos pasiplaukiojimu vandens taxi, buvo vienas didelis įspūdis. Fotografas buvo tiesiog nuostabus, visą laiką kartojo elkitės natūraliai, lakstė aplink mus, bandydamas pagauti mus pačiuose gražiausiuose Venecijos kampeliuose ir kas mums labai svarbu, nuotraukų retušavimas vyko vos porą savaičių ir jau labai greitai galėjome džiaugtis nuostabiais vaizdais ir atsiminimais. Nuotraukų kokybė neišpasakytai gera. Pati vestuvių ceremonija buvo labai laisva ir neįpareigojanti, mes visiškai nesijaudinome, dėl to turime dėkoti Dovilei, nes ji visą laiką buvo šalia ir mums visą dieną visiškai dėl nieko nereikėjo rūpintis.

Ką manote apie italų darbo stilių?

Italų darbo stilių galima lyginti su maistu, kuris yra tiesiog nuostabus. Aptarnavimas yra tokio lygio net paprasčiausioje kavinėje, kad galėtum pasijusti ne tik kaip draugas atėjęs į svečius, bet kaip ir karalius. Draugiškai užmezgamas kasdieninis pokalbis anglų kalba. Sužinojus, kad atvykome čia susituokti, vietiniai labai apsidžiaugia ir sveikina. Dovilė ir jos draugas italas jau pažinojo vietų savininkus ar kitus darbuotojus, todėl gavome iš visų ypatingo dėmesio. Žinant bent porą frazių ar žodžių italų kalba, kad ir užsisakant kavos, tiesiog glosto italų širdį. Vestuviniai pietūs ir aptarnavimas buvo aukščiausio lygio restorane Grand Canal Venezia kaip iš kokio filmo su slaptu agentu. Venecijietė makiažo ir šukuosenų meistrė labai šauni mergina, po kiekvieno padaryto štricho vis paduodavo veidrodį su klausimu ar patinka? Atsižvelgė į visus mano norus. Noras buvo atrodyti kaip Merilyn Monroe, manome jai tai puikiai pavyko. Ji buvo tokia maloni, kad net po vestuvių atsiuntė visą sąrašą produktų su schema kaip galima tokį makiažą pasidaryti namuose.

Ką patartumėte kitoms jaunųjų poroms, galvojančioms apie vestuves Venecijoje?

Patartume nedvejoti jei turite tokią svajonę. Tiesiog imkite ir padarykite tai. Nebandykite įtikti visiems giminaičiams, su jų nusistovėjusiomis nuostatomis ir papročiais. Galų gale, jūs esate svarbiausi ir po kiek laiko atsiminsite vienas kito žvilgsnį ir ištartus žodžius tą dieną, o ne trečios eilės pusbrolį valgantį karbonadą, kurio po vestuvių daugiau taip ir nebematėte.

Ernesta ir Robertas

ITALIŠKOS

ISTORIJOS

Geidžiamiausios vestuvių vietos 

Jaunųjų Interviu

Itališkas meniu

VESTUVĖS DVIESE

PATARIMAI

Kaip sukurti SAVO svajonių vestuves?

Vestuvės užsienyje: kodėl ItAlijA GERIAUSIA?

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?