Italija

Sensi. Degustuojant jūrinius šparagus

,

italijos eksperte, italijoje su dovile, prabangios keliones, kelioniu patirtis, keliones italijoje

kategorijos + Paieška

Visose Italijos vietose, kur planuoju vestuves ar renginius, išbandau vietinę virtuvę – noriu pažinti regiono patiekalus, bei vynus. Stengiuosi patikrinti naujai atsidariusius restoranus, kad galėčiau rekomenduoti jauniesiems ir svečiams. Taip pat man patinka pabūti vietose “ant bangos” ir sekti naujausias tendencijas kulinarijos srityje. Mėgstu ne tik gerai pavalgyti, bet ir pavirpinti gomurį retais skoniais, bei duoti džiaugsmo fotoaparatui. Juokaujama, kad aukštoji virtuvė skirta kulinariniams orgazmams patirti 😉 Amalfi pakrantės restoranas “SENSI”, apjungia tradicinę pietų Italijos virtuvę su gurmaniškos virtuvės naujovėmis, it. alta cucina.

Pristatomi nauji, netikėti patiekalų deriniai ir dar neragauti skoniai. Visos maisto gėrybės ir produktai iš Amalfi pakrantės arba netoliese esančių miestelių. Aptarnavimas malonus, itin atidūs padavėjai pristato ir tiksliai papasakoja apie kiekvieną patiekalą. Galimybė išsirinkti iš gan plataus vynų sarašo. Šiuolaikiška ir jauki, bei ramybe alsuojanti aplinka, kviečia atsipalaiduoti. Lengvai pučia jūrinis vėjelis, o laukiant patiekalų galima iš aukštai apžvelgti visą Amalfi miesto pakrantę ir uostą. Restoranas turi įspūdinga terasą su vaizdu į jūrą.

Atsipalaiduokite ir mėgaukitės Viduržiemio jūros virtuve

Jaunas virtuvės šefas, kulinarijos akademiją baigė pas vieną iš geriausių italų virtuvės šefų Gianfranco Vissani. Specializavosi Italijoje, dirbo Anglijoje, o dabar grįžo namo ir įgytą patirtį skleidžia Amalfi pakrantėje. Meniu kainos palyginti geros, patiekalai kainuoja 10-26 eurų. Nepamirškime, kad esame Amalfi pakrantėje, vienoje gražiausių pasaulyje. Galima rinktis degustacinius meniu, kurie sudaryti iš 5-7 patiekalų, jų kainos svyruoja tarp 70-100 eurų. Galima rinktis iš tradicinio, inovatyvaus ir šefo rekomenduojamo meniu. Kiekvienam pagal skonį, o aš išbandau viską:) ir galiu patikinti, kad kiekvienas patiekalas turi tą x elementą, kas jį daro inovatyviu ir palieka įspūdį. Manau, pirmoji Michelin žvaigždutė pakeliui.

Restoranas SENSI

https://sensiamalfi.it
ADRESAS: Via Pietro Comite 4, 84011 Amalfi

ITALIŠKOS

ISTORIJOS

Geidžiamiausios vestuvių vietos 

Jaunųjų Interviu

Itališkas meniu

VESTUVĖS DVIESE

PATARIMAI

Kaip sukurti SAVO svajonių vestuves?

Vestuvės užsienyje: kodėl ItAlijA GERIAUSIA?

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?