Geidžiamiausios vestuvių vietos Italijoje

prabangios vestuves, prabangios vestuves venecijoje, vestuves venecijoje, vestuves uzsienyje

Toli nusidriekiantys vynuogynai, tarp kiparisų ir alyvmedžių giraičių skendinti Toskana, penkiasdešimt žydros jūros atspalvių Kapri saloje, kur kuriamos Dolce&Gabbana reklamos, pasaulio centras ir kultūriniais objektais turtinga amžinoji Roma, šviežios citrinos ir prabangios vilos ant uolos skardžių Amalfi pakrantėje, gondolierių dainos aidinčios Venecijos kanaluose, kalnai ir įspūdinga gamta prie Komo ežero… T A I   I T A L I J A

prabangios vestuvės, vestuviu fotosesija, fotosesija italijoje, amalfi pakrante, vestuves uzsienyje
Prabangiausia Viduržiemio jūros rezidencija Villa Cimbrone, Amalfi pakrantė

La Bella Italia

Saulės nutviekstos gatvės, iki ryto galintys užsitęsti aperityvai, pietūs sukant ant šakutės spaghetti al dente, o jūros gėrybės pavakariams. Pro viešbučio langus girdisi motorolerių pypsėjimas, ant suoliuko susikabinę sėdi įsimylėję senoliai, o jausmus aistringai besiaiškina paaugliai. Būtent tokiomis spalvomis tapomas Italijos paveikslas garsiausiuose filmuose, geriausiose knygose ir smagiausiose žmonių patirtyse. Juk jei dar ir neteko būti, bent viena ausimi esate apie tai girdėję, tiesa? O jeigu jau buvote, galvojate kaip vėl sugrįžti. Italija užkrečia, kartą paragavęs, nebegali sustot…

Įspūdinga vieta civilinei santuokai buvusioje bažnyčioje po atvirumi dangumi, isvaziuojamoji santuoka, vestuves lauke, vieta vestuvems
Įspūdinga vieta civilinei santuokai buvusioje bažnyčioje po atvirumi dangumi, Toskana

Kurie regionai populiariausi vestuvėms Italijoje?

Florencijos savivaldybės „Destination wedding in Italy“ 2015 metų tyrimas rašo, kad Italijoje, iš viso įvyko apie 7000 užsieniečių iš viso pasaulio vestuvių, kuriose vidutiniškai dalyvavo 47 svečiai. Tyrimo duomenis, rodo, kad populiariausi regionai išsidėstė taip:

  1. Toskanos regionas yra visiškas lyderis su savo prašmatniai natūraliu rustic vestuvių stiliumi ir labai aukšta paslaugų „made in Italy“ kokybe.
  2. Lombardija – prabangioji zona gražiųjų Komo ir Gardos ežerų, kuriuos itin mėgsta pasaulio žvaigždės. 
  3. Kampanijos regionas – įspūdingoji Amalfi pakrantė, Sorrento ir Kapri sala, ten kur visada šviečia saulė ir visi žmonės priima jus lyg seną draugą.
vestuves prie komo ezero, prabangios vestuves, vestuves gamtoje, kuklios vestuves, komo ezeras, vestuves uzsienyje
Komo ežero grožis susiliejantis su kalnais

Viešbutis ar privati vila?

Jaunieji vestuvių šventei Italijoje dažniausiai renkasi liukso klasės viešbučius. Italija šioje srityje nepralenkiama, nes 5* viešbučiai yra įspūdingo grožio. Viešbučių tinklai Belmond, Cipriani, Baglioni, NH verčia svajoti ir itin tinka tokiai įsimintinai dienai. Nebijokite išleisti daugiau, savo vestuvių dienai, juk prisiminimai ir nauji ispūdžiai liks ilgam. Populiarios atskiros vilos ir rezidencijos, kur galima švęsti niekieno netrukdomi ir nevaržomi. Gan didelis pasirinkimas yra visuose Italijos regionuose, bet dažnai nuomuojama savaitei. Reiktų įvertinti visus pliusus ir minusus švenčiant privačioje viloje, kurioje papildomai reikės pasirūpinti daugeliu šventės atributų ir tai itin išpūs šventės biudžetą, lyginant su viešbučiu, kuris teikia beveik visas paslaugas.

prabngios keliones, kapri sala, vestuves kapri salohe, vestuves uzsienyje, vestuves italijoje, ispudingas viesbutis
Vienu gražiausiu pasaulyje pripažintas viešbutis Kapri saloje pakabintas ant skardžio

Taigi, svajokite ar kaukšėsite 12 cm aukštakulniais antikinėmis gatvelėmis, fotografuositės lėkdami mažuoju Fiat 500 ar sėsit prie „Vacanze Romane“ filmo stilingosios Vespos vairo siaurose gatvelėse? Vestuvių rytą pradėsite su stipriu espresso ar cappuccino bei šiltu cornetto. Ar vilkėsite savo nuostabią suknelę ir valgysite picą, bijodama išsitepti, girdėsite itališkus balsus aplinkui, nebijosite laisvai reikšti savo emocijas, bei jas galėsite atšaldyti skaniausiais gelato pasaulyje… Todėl jeigu norite viso to ir dar daugiau jūsų vestuvių dieną, rašykite, skambinkite ir įgyvendinsiu visas jūsų svajones. Jūsų diena bus užburianti, ir nepaliks nei jūsų, nei artimųjų abejingų, nereikės stabdyti laiko, nes kiekviena akimirka Italijoje bus žavinga, nes tai jūsų Vestuvės!

2015 metų duomenys apie užsieniečių vestuves Italijoje
@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.
by Taika Ström