Vestuvės Romos didybėje

vacanze romane, vestuves romoje, italija, vestuves, vestuves uzsienyje

Daugelis svajoja susituokti amžinajame Romos mieste, nes tiki, kad ir jų meilė bus amžina, bet daugelį gąsdina turistų srautai, kurie plūsta į šį miestą. Bet… Jūs juk būsite su vietiniais, todėl turėtumėte nieko nebijoti, nes mes tikrai žinome didingų vietų ir kaip išvengti turistų spūsčių. Pradėsime, nuo Gianicolo ir jo panoramos, dovanojančios ramybę, nuo turistų šurmulio, bei atveriančios miesto Grande Bellezza. Tai ne filmas, Jūsų o realybė.

Romos vadinamasis „Fontanone“, tiksliau  it. fontana dell’Acqua Paola, kuris tapo vienu iš pagrindinių Paolo Sorrentino filmo „La Grande Bellezza“ simbolių. Šis fontanas ne tik magiškas savo barokine architektūra, bet ir nuo Gianicolo kalvos atsiveriančiu nuostabiu vaizdu į Romos centrą.

Roma, tu esi AMOR! Ir noriu, kad tai pajaustumėte, tokią svarbią jums dieną pasirinkę šį svarbų miestą. Motorolerių pypsėjimas, miesto chaosas ir 12cm aukštakulniai smingantys į antikinį sanpietrini grindinį. Sustosim vienai nuotraukai prie Koliziejaus, kaip daro visi Romos gyventojai. Jūsų fone, kiekviename žingsnyje bus istorija ir įstabios architektūros kūriniai. Kur bepažvelgsite, į kairę ar į dešinę vis prieš akis iškils didingas grožis ir galybė.

Pagrindinė vieta Romoje civilinei santuokai sudaryti yra ant Kapitolijaus kalvos, it. Il Campidoglio. Ji mažiausia, bet garsiausia iš septynių Romos kalvų, nes buvo kultūros ir religinis centras Senovės Romos laikais. Nuo jos atsiveria unikalūs vaizdai: Romėnų forumas, Koliziejus, Venecijos aikštė.

Civilinės ceremonijos kaina 1200 eurų darbo dienomis ir 1400 eurų švenčių dienomis. Galima tuoktis visas dienas, atitinkamai pasirinkus darbo valandas. Registruotis reiktų iš anksto bent apie 4-6 mėnesius prieš norimą vestuvių datą.

@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.