Atsiliepimai

Svaiginančios melodijos vestuvėse Sorrento

,

kategorijos + Paieška

Kokia buvo jūsų vestuvių vizija ir kas lėmė jūsų pasirinkimą vestuves švęsti būtent Italijoje? Kodėl savo vestuvėms išsirinkote Sorrento miestą?

Rūta

Tam tikrą laikotarpį galvojau, kam tos vestuvės, geriau nešvaistyti pinigų, o susirašyti ir lėkti į povestuvinę kelionę. Pasirodo, galima sujungti viską kartu! Jau po sužadėtuvių žinojome, kad norime vestuvių Italijoje. Draugų ir artimųjų patirtis tuokiantis Italijoje mus įkvėpė šiam žingsniui. Italija, visuomet žavėjo, stengdavausi karts nuo karto nors kelias dienas pakeliauti, pailsėti, juk tiek neatrastų vietų, ten slypi. Lietuvoje kainos pastaruoju metu per daug išpūstos, o viduje kirbėjo, kad norisi kažko daugiau ir matyt pats likimas lėmė, kad naršydama Facebook atradau vestuvių planuotojos Dovilės puslapį. Negaliu atsakyti, kodėl būtent pasirinkome Sorrento, bet pamačius Šv. Pranciškaus vienuolyno kiemelį, jis iškart padarė įspūdį ir širdis vis linko prie šios įstabios vietos, ją ir pasirinkome mūsų civilinei santuokai.

Artūras

Pirmiausiai įkvėpimas kilo būtent iš kitų išgirstos istorijos. Italijoje, be jokios abejonės, visai kitos oro sąlygos, aplinka, architektūra, o ypatingai geras maistas dar daugiau pliusų pridėjo priimant galutinį sprendimą. Esu lygiai taip pat susižavėjęs pačia Italija, kaip ir Rūta. Nemažai ten lankęs įžymių vietų, neišdildomi įspūdžiai išlieka iki šiol. Į Italiją visada gera grįšti, o dar kai atsirado galimybė ir vestuves surengti, tai iš viso tapo idealu, kitoms vestuvių vizijoms neliko vietos.

vestuves, vestuves kitaip,isvaziuojamoji santuoka, isvaziuojamoji vestuviu ceremonija, civiline santuoka

Chiostro di San Francesco civilinės santuokos vieta Sorrento mieste

Ar lūkesčiai atitiko realybę? Dėl ko labiausiai nerimavote ir kaip galiausiai vertinate italų darbo stilių ir kokybę?

Rūta

Lūkesčiai atitiko realybę, net viršijo. Nebuvo daug nerimo, karts nuo karto viduje pasvarstydavome, kaip viskas atrodys, ar pasiseks, ar neiškils problemų, juk nesame buvę toje vietoje. Vien internetu neužtenka pasižiūrėti vaizdų nuotraukų ar filmuotų turistų vaizdelių, vistiek gan sunku orientuotis aplinkoje. Tačiau ramybė išliko, nes turėjome tave, Dovile, žinojome ir nujautėme, kad bet kuriuo atveju galime pasitikėti ir viskas bus išspręsta. Italų darbo kokybei tikrai neturiu priekaištų, visuomet pasitempę, puikiai atrodantys, labai dėmesingi ir nuoširdūs žmonės. Vizažistė vėlavo pusvalandį dėl kamsčių, tačiau visai nepanikavau ir tai nuotaikos nesugadino, nes nujaučiau, kad viskas bus gerai ir ji tikra profesionalė, todėl labai puikiai susitvarkė net per trumpesnį negu numatytas laikotarpis. Labai gražiai atliktas makiažas, skoningas ir elegantiškas, išlaikytas naturalumas. Manęs draugės klausinėjo, ar nebijai dėl to, kaip tave padažys, juk italės taip ryškiai dažosi ir pan. Aš nebijojau, buvau susipažinusi su jos darbais. Italija yra mados ir grožio sostinė ir vizažistė puikiai žino, kas tinka vienoms, galbūt netiks kitoms ir būtinai atsižvelgs į pačios norus.

Artūras

Pritariu Rūtai, viskas tikrai viršijo visus lūkesčius. Tas vidinis nerimas šiek tiek buvo dėl pačios vietos ir aplinkos. Internetu ieškant informacijos ir vietovės vaizdų, gali susidaryti vienoks įspūdis, o pakankamai sunku suvokti ir pajausti pačią erdv. Niekas nenuvylė, gavome viską taip kaip ir turėjo būti. Kadangi jau esu keliavęs po Italiją, tai jau esu susipažinęs su jų darbo kokybe. Buvo iškilę nesklandumų, bet jie tokie minimalūs ir nelabai įsiminė, bet vistiek manau, kad viskas pakankamai aukšto lygio. Sakyčiau, kad net jie dar labiau stengiasi per vestuves, nes jiems yra labai svarbu, kad šventė būtų pavykusi, nes juk tokia ypatinga diena, negalima jos sugadinti. Įdomus dalykas tas, kad jie vestuvių dieną labiau rūpinasi ir teikia pirmenybę jauniesiems, o ne svečiams, nors mūsų supratimu visada svečiams pirmenybė.

prabangus, viešbutis, prabangios vestuvės, viešbutis vestuvėms, viešbutis sorrento

Itališkas aperityvas viename prabangiausių Sorrento viešbučių, su terasa į jūrą.

Ar sunku vestuves planuoti per atstumą? Kiek užtruko dokumentų tvarkymas?

Rūta

Jokių sunkumų ir sakyčiau paprasta kaip 2×2. Galbūt tai lėmė, kad buvome su Dovile susitikusios Lietuvoje gyvai pasišnekėti ir jau tada susidarė įspūdis, kad tai nėra kažkas kosmiško ir antgamtiško. Viskas labai realu ir įgyvendinama, svarbiausiai žinoti, ko nori. Aišku, visiems iškart kyla minčių, kad tai labai brangu, bet iškart galiu nuraminti, kad tikrai taip nėra. Net sakyčiau gali gautis daug pigiau nei Lietuvoje, vis tik Lietuvoje vestuvių paslaugų kainos tikrai aukštos ir kai kuriais atvejais net per aukštos už siūlomą kokybę. Tam tikrų sunkumų mums niekad nekilo, juk visą darbą teko padaryti Tau, o mes tik susakėme savo norus ir pageidavimus. Ypatingai šiais laikais tikrai labai paprasta bendrauti per atstumą yra visos įmanomos ryšio priemonės, kurios nekainuoja. Visada greitai gaudavome atsakymus į visus klausimus, niekada neužsibaigdavo žodžiu nežinau ir viskas. Visada visais klausimais buvo pasidomėta ir atsakyta pilnai. O dokumentų tvarkymas buvo pats lengviausias dalykas, mano manymu. Tikrai galvojau, kad bus sudėtingiau.

Artūras

Jei Rūtai buvo labai lengva, tai man dar lengviau. Pagrinde viskuo rūpinotės judvi su Rūta, man tik užtekdavo viską sužinoti ir pareikšti nuomonę – sutikti arba nesutikti. O dokumentų tvarkymas tikrai labai paprastas ir nesudėtingas dalykas.

prabangios vestuvės, vestuves italijoje, vestuves sorrento, sorento vestuvės, iškilmių salė, pobūvių salė

Čin čin į jaunųjų sveikatą!!!

Kas labiausiai įsiminė vestuvių dieną Italijoje?

Rūta

Labai sunku išskirti kažką konkretaus, nes visa diena buvo nuostabi. Kiekvieną dieną vis dar mintimis grįžtu į tą dieną, širdis dar džiaugiasi. Be abejo, kad pati jausmingiausia buvo ceremonija, jai labai žavesio pridėjo muzikantai, ir vien jau pati aplinka kėlė šventinę nuotaiką. Taip pat šeimos, artimųjų ir draugų nusiteikimas, taip pat įnešė daug džiaugsmo tai dienai. Labai smagu, kad beveik visi galėjo dalyvauti mūsų šventėje. Nuostabi vieta aperityvui, prabangi aplinka, su vaizdu į jūrą, aukšo lygio maistas ir gėrimai, pateikimas, aptarnavimas. Jautėmės kaip tikri karaliai pokylyje. Net minčių nekilo, kad galėtume daryti vestuves kitoje šalyje. Kiekvienas renkamės savo vietą ir kiekvienam ta vieta ypatinga.

Artūras

Be abejo, kad ceremonija labai įstrigo, Rūta viską labai tiksliai išdėstė. Man dar labai didelį įspūdį padarė, koks buvo rodomas dėmesys mums. Tikrai sulaukėme daug sveikinimų ir ovacijų, niekas negailėjo gražių žodžių mums. Tai buvo ne vien tik italai, turistai taip pat. Jautėmės kaip tikros žvaigždės, nes mus nuolat visi fotografuodavo arba norėdavo su mumis nusifotografuoti, kaip kokie paparaciai sekdami įžymybes. Iš vienos pusės tai buvo malonu ir smagu šitiek dėmesio gauti, bet iš kitos pusės juk esame lietuviai ir nesame pratę prie tokio dėmesio ir komplimentų. Nuo tokio dėmesio tikrai galima išlepti, juolab, kad itin populiarioje net pasaulyje Sorrento ledainėje, Dovilės pažįstamas, mus vaišino didele porcija nuostabaus skonio ledais ir buvome išlydėti su gausiomis ovacijomis!

prabangus viešbutis, vieųbučio terasa, viešbutis vestuvėms, vestuvės italijoje

Fotosesija su įspūdingais Sorrento vaizdais

Ką patartumėte ar palinkėtumėte kitoms jaunųjų poroms, galvojančioms apie vestuves Italijoje, Sorrento?

Rūta

Pirmyn! Nustoti dvejoti, kad bus per brangu ar per sunku, ar išvis neįmanoma. Svarbiausia nuspręsti iškart, ar norite tik dviese ar su šeima ir draugais, nes tas turi labai daug įtakos šventės planavimui ir organizavimui. Ir nepasiduokite kitų įtakai, tai yra tik jūsų šventė ir ją darote, kaip norite jūs, o ne kažkas kitas.

Artūras

Tikrai taip, vykite dvejones šalin. Jei tik yra noro ir svajojate apie vestuves Italijoje, tik pirmyn. Galimybių visada atsiras ir tai tikrai nėra labai brangu ir neįmanoma. Šio sprendimo tikrai nesigailėsite, turėsite labai gražią, šiltą ir ypatingą šventę. Juolab, kad viskuo gali pasirūpinti Dovilė. Būtinai kreipkitės į ją!

Mėgstu daryti staigmenas jauniesiems! Pažįstamo italo ledainėje jaunieji gavo didžiausią ledų porciją dovanų!

Apibūdinkite 3 žodžiais

Ceremonijos vieta: Jaukumas, turintis gilią istoriją, išskirtinis.

Aperityvas: Skanus ir sotus maistas, suteikiantis prabangos pojūtį, aukšto lygio aptarnavimas.

Vestuvių planuotoja: Profesionalumas, nuostabi geležinė kantrybė, šiltas bendravimas.

Rūta ir Artūras

ITALIŠKOS

ISTORIJOS

Geidžiamiausios vestuvių vietos 

Jaunųjų Interviu

Itališkas meniu

VESTUVĖS DVIESE

PATARIMAI

Kaip sukurti SAVO svajonių vestuves?

Vestuvės užsienyje: kodėl ItAlijA GERIAUSIA?

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?