Amžinasis Romos miestas, tikintiems amžina meile!

Švęsdami savo vestuves Romoje, Jūs prisiliečiate prie tūkstantmečių istorijos, kuri prasidėjo Senovės Romoje. Pagal legendą, vilkė išaugino dvynukus Romulą ir Remą, kurie įkūrė Romos miestą ant septynių kalvų. Astos ir Igno bendro gyvenimo pradžios vestuvinę fotosesiją pradėjome nuo svarbiausios Kapitolijaus kalvos. Čia buvo meldžiamasi senovės dievams, Romos forume kalbėjo ir pergales šventė Julijus Cezaris, o Senatas priimdavo įstatymus. Tai buvo ne tik religijos centras, bet ir valdžios galios simbolis Romos Respublikos, o vėliau ir imperijos.

Į Kapitolijaus kalvą, kur šiandien yra Romos savivaldybė it. Palazzo dei Conservatori, Astą ir Igną atvedė didieji it. Cordonata laiptai, pastatyti pagal Mikelandželo projektą, imperatoriaus Karolio V šlovei. Užlipus laiptais, jie pateko į kitą Mikelandželo suprojektuotą erdvę – integrališkiausią ir harmoningiausią iš visų Romos aikščių – Kapitolijaus aikštės ansamblį. Centre ant pjedestalo stovi bronzinė Marko Aurelijaus skulptūra ant arklio. Aikštės gale ant senųjų it. Tabularium griuvėsių pastatyti Senatorių Rūmai it. Palazzo Senatorio. Dabartinių Naujujų Rūmų it. Palazzo Nuovo rūmų fasadą sukūrė kitas žymus italų architektas Giacomo Della Porta. Šiuo metu pastate įsikūręs muziejus, kuriame saugoma seniausia pasaulyje senovės marmuro kūrinių kolekcija.

pakeliui, trumpas sustojimas, bet ne prie Koliziejaus…

Aventino kalva

Susipažinus su amžinojo miesto istorija ir įsiamžinus, galime tikėtis, kad ir čia prisiekta meilė bus amžina. Fotosesiją tęsiame keliaudami (taip mano jaunuosius visada veža privatus vairuotojas) į žaliausią, paslaptingiausią ir prabangiausią Romos kalvą – Aventino. Karšta vasaros dieną galima atsigaivinti parke ir įkvėpti svaigaus apelsinų žiedų aromato, bei būtinai sustoti pažiūrėti pro Maltos ordino riterių rakto skylutę į Vatikaną.

„Kai esi Romoje, elkis kaip romėnas“

„Kai esi Romoje, elkis kaip romėnas“, atostogos romoje, prabangiso keliones, italijoje su dovile
@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.