Patarimai

Tobulas nuotakos įvaizdis

nuotakos makiazas, nuotakos sukuosena, nuotakos ivaizdis, jaunosios makiazas

kategorijos + Paieška

Mano nuotakų įvaizdžiais rūpinasi kruopščiai atrinktos vienos geriausių vizažisčių Italijoje, laimėjusios nuotakos įvaizdžio konkursuose, dalyvaujančios mados savaitėse, Romos ir Venecijos kino festivaliuose, bei kuriančios jaunųjų įvaizdžius italų vestuvinių suknelių mados namams. Esu labai rami patikėdama jus į profesionalų rankas. Savo komandoje turiu ne tik italių, bet ir ukrainiečių specialisčių, gyvenančių Italijoje. Taip pat bendradarbiauju su iš Lietuvos atvykstančiomis vizažistėmis, kurios gali prižiūrėti nuotakos įvaizdį visą dieną, bei sukurti skirtingus nuotakos įvaizdžius dienai ir vakarui. Susitarus galite pasidaryti bandomąjį makiažą ir šukuoseną Lietuvoje.

„Makiažas perteikia eleganciją, grožį, jausmus. Jis perteikia moteriškumą – visai kaip drabužiai. Makiažas turi būti sukuriamas lengvai, bet su fantazija.“

– Giorgio Armani –

Pasakysiu, kad nuotakoms vestuvių rytą pradėjus grožio ritualus dingsta visas nerimas ir stresas, o jaunikiai pamatę savo mylimąją, jos dar labiau geidžia. Dėl makiažo ir šukuosenos susitariama iš anksto pagal nuotakos norimą įvaizdį, derinamą su vestuvine suknele. Vestuvių dieną paliekama pakankamai laiko patikrinti kelis skirtingus variantus. Siekiama makiažu išryškinti jūsų natūralų grožį, o ne pakeisti veido bruožus. Apskritai, italai yra perfekcionistai ir dirba tol, kol nuotaka lieka patenkinta esamu rezultatu. Nepamirškite, jog Italijos grožio ir mados industrija yra viena pirmaujančių pasaulyje. Beje, jei anksčiau jaunikiai spyriojosi del grimo, tai dabar nei vienas neatsisako keliems grožio štrichams.

Ką sako pačios nuotakos dėl šukuosenos ir makiažo?

“Nuotakai itin aktualu, jos įvaizdis – šukuosena ir makiažas – vestuvių dieną, tačiau organizuojant vestuves užsienyje nevisada yra galimybė pasibandyti. Prisipažinsiu, nesitikėjau tokio gero rezultato, kokį gavau nuvykusi į Italiją. Šukuosena buvo Wow, taip kaip man tinka ir patinka, o svarbiausia jaučiausi savimi! Turiu įprotį, kad dažniausiai po kirpyklos noriu persišukuot iš naujo. Manau, Italijoje tikrai neverta nieko bijoti, nes specialistai kruopštūs ir viskas buvo puikiai parinkta pagal mano plaukus ir veidą! Man gyvai patarė, kas tinka ir paaiškino, kodėl taip daro. Jaučiausi karaliene, nes profesionalų komanda sukūrė grožį ir galimybę jaustis savimi. Svarbiausia mano būsimojo akys žybėjo”

Nuotaka Aina

boho stiliaus vestuves, bohemiskos vestuves, bohemiskos sukuosenos

“Makiažo ir šukuosenos nebuvau pasibandžiusi iš anksčiau. Italė meistrė buvo labai profesionali, maloni ir nuramino, kad galime pabandyti skirtingus variantus, o nepatikus pakeisti, rezultatu likau labai patenkinta.”

Nuotaka Rasa

“Norėčiau išskirti lookmaker, kuri dirbo itin atsakingai, kruopščiai ir su itališka charizma įnėšė daug šypsenų. Mano pasirinktas nuotakos įvaizdis – šukuosena ir makiažas – buvo tokia, apie kokią visada svajojau!”

Nuotaka Rūta

vestuviu ivaizdis, nuotakos ivaizdis, nuotakos sukuosena, nuotakos makiazas

Nemažai nerimo kėlė, kad nepažinojau lookmaker, bet rezultatas buvo nepakartojamas. Jaudintis tikrai nevertėjo, nes Dovilė dirba su puikiais meistrais, kurie tikrai išmano savo darbą.

Nuotaka Iveta

“Venecijietė makiažo ir šukuosenų meistrė labai šauni mergina, po kiekvieno padaryto štricho vis paduodavo veidrodį su klausimu ar patinka? Atsižvelgė į visus mano norus. Noras buvo atrodyti kaip Marilyn Monroe, manome jai tai puikiai pavyko. Ji buvo tokia maloni, kad net po vestuvių atsiuntė visą sąrašą produktų su schema kaip galima tokį makiažą pasidaryti namuose.”

Nuotaka Ernesta

nuotakos makiažas, jaunosios šukuosena

Mano komandos vizažiščių kurti nuotakų įvaizdžiai.

ITALIŠKOS

ISTORIJOS

Geidžiamiausios vestuvių vietos 

Jaunųjų Interviu

Itališkas meniu

VESTUVĖS DVIESE

PATARIMAI

Kaip sukurti SAVO svajonių vestuves?

Vestuvės užsienyje: kodėl ItAlijA GERIAUSIA?

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?