Tobulas nuotakos įvaizdis

nuotakos makiazas, nuotakos sukuosena, nuotakos ivaizdis, jaunosios makiazas

„Makiažas perteikia eleganciją, grožį, jausmus. Jis perteikia moteriškumą – visai kaip drabužiai. Makiažas turi būti sukuriamas lengvai, bet su fantazija.“

 – Giorgio Armani

Esu rami patikėdama savo nuotakas į italų profesionalų rankas. Mano nuotakų įvaizdžiais rūpinasi kruopščiai atrinktos vienos geriausių lookmaker Italijoje, laimėjusios nuotakos įvaizdžio konkursuose, dalyvaujančios pasaulio mados savaitėse, Romos ir Venecijos kino festivaliuose, mados šou, dėstančios aukštosios mados mokyklose, kuriančios įvaizdžius vestuvinių suknelių mados namams. Man garbė su jomis dirbti, o be to jos spinduliuoja pozytivia energija, kuri užkrečia! Nepasakosiu, dar kokius burtus daro, bet pasakysiu, kad nuotakoms atsidūrus kėdėje dingsta visas nerimas ir stresas, o jaunikiai pamatę savąją nuotaką, jos dar labiau geidžia. Makiažo specialistės siekia išryškinti jūsų natūralų grožį, o ne pakeisti veido bruožus, padarydamos kaukę. Makiažas parenkamas pagal nuotakos veidą ir norimą įvaizdį. Apskritai, italai yra perfekcionistai ir dirba tol, kol nuotaka lieka patenkinta esamu rezultatu. Juk, Italijos grožio ir mados industrija yra viena iš pirmaujančių pasaulyje.

„Nuotakai itin aktualu, jos įvaizdis – šukuosena ir makiažas – vestuvių dieną, tačiau organizuojant vestuves užsienyje nevisada yra galimybė pasibandyti. Prisipažinsiu, nesitikėjau tokio gero rezultato, kokį gavau nuvykusi į Italiją. Šukuosena buvo Wow, taip kaip man tinka ir patinka, o svarbiausia jaučiausi savimi! Turiu įprotį, kad dažniausiai po kirpyklos noriu persišukuot iš naujo. Manau, Italijoje tikrai neverta nieko bijoti, nes specialistai kruopštūs ir viskas buvo puikiai parinkta pagal mano plaukus ir veidą! Man gyvai patarė, kas tinka ir paaiškino, kodėl taip daro. Jaučiausi karaliene, nes profesionalų komanda sukūrė grožį ir galimybę jaustis savimi. Svarbiausia mano būsimojo akys žybėjo”

Nuotaka Aina

boho stiliaus vestuves, bohemiskos vestuves, bohemiskos sukuosenos

„Makiažo ir šukuosenos nebuvau pasibandžiusi iš anksčiau. Italė meistrė buvo labai profesionali, maloni ir nuramino, kad galime pabandyti skirtingus variantus, o nepatikus pakeisti, rezultatu likau labai patenkinta.”

Nuotaka Rasa

„Norėčiau išskirti lookmaker, kuri dirbo itin atsakingai, kruopščiai ir su itališka charizma įnėšė daug šypsenų. Mano pasirinktas nuotakos įvaizdis – šukuosena ir makiažas – buvo tokia, apie kokią visada svajojau!”

Nuotaka Rūta

vestuviu ivaizdis, nuotakos ivaizdis, nuotakos sukuosena, nuotakos makiazas

Nemažai nerimo kėlė, kad nepažinojau lookmaker, bet rezultatas buvo nepakartojamas. Jaudintis tikrai nevertėjo, nes Dovilė dirba su puikiais meistrais, kurie tikrai išmano savo darbą.

Nuotaka Iveta

„Venecijietė makiažo ir šukuosenų meistrė labai šauni mergina, po kiekvieno padaryto štricho vis paduodavo veidrodį su klausimu ar patinka? Atsižvelgė į visus mano norus. Noras buvo atrodyti kaip Marilyn Monroe, manome jai tai puikiai pavyko. Ji buvo tokia maloni, kad net po vestuvių atsiuntė visą sąrašą produktų su schema kaip galima tokį makiažą pasidaryti namuose.”

Nuotaka Ernesta

 

@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.