Italija

Made in Italy, kur gerai “pasišopinti” Italijoje?

kategorijos + Paieška

Į Italiją vykstama dėl meno, gero oro, saulės, maisto ir neslėpkime to – gero šopingo!!! Jeigu esate parduotuvių maniakai arba ieškantys firminių ir kokybiškų drabužių geromis kainomis, geriausia vykti į Italiją nuo liepos pirmojo savaitgalio arba nuo sausio šeštos dienos. Nuo šių datų prasideda pagrindiniai išpardavimai visoje Italijoje. Vitrinose mirguliuoja SALDI SALDI plakatai, kas itališkai reiškia išpardavimą. Iš pradžių nuolaidos būna apie 30-50 procentų, o mėnesio gale daugelyje parduotuvių rasite ir 50-70 procentų nuolaidas, tačiau dydžių pasirinkimas bus labai mažas. Italija yra visada gera idėja, o apsipirkti ten galite ištisus metus. Noriu pristatyti savo mėgiamiausias shopping vietas Romoje ir Venecijoje.

Venecijos T Fondaco dei Tedeschi

Calle del Fontego, prie pat Rialto tilto Ponte di Rialto, Venecija.
https://www.dfs.com/it/venice/stores/t-fondaco-dei-tedeschi-by-dfs

Nepaprasta vieta su vaizdu į Rialto tiltą ir visų garsiausių prekės ženklų didelis pasirinkimas. Čia rasite visas drabužių, aksesuarų, rankinių, batų ir brangiųjų papuošalų naujausias kolekcijas. Įspūdingas pastatas, kuriame buvo įsikūręs Italijos paštas, o viduramžių laikais buvo muitinė. Tik įėjus atsivers prabangos pasaulis. Netikite, kad šopingas ir gali būti meno išraiška? Tikrai gali. Verta dėmesio paskutiniame aukšte įkurta apžvalgos aikštelė, iš kurios atsiveria įspūdinga panorama į Venecijos centrą iš aukštai. Gan sunku rasti tokių vietų Venecijoje. Vienu metu gali būti tik 70 žmonių, todėl sezonu metu galite užsisakyti savo vietą, taip išvengsite stovėjimo eilėje. Pirmame aukšte įsikūręs baras, pailsėkite ir paragaukite Bellini, Rossini ar Spritz kokteilių, kurie buvo sukurti būtent Venecijoje.

Po šopingo užkilkite Scalinata Trinita Dei Monti ir pasigrožėkite atsiveriančiu vaizdu

Žymioji Piazza di Spagna Romoje

Pagrindinis Romos mados kvartalas yra Ispanijos aikštė. Į ją atvykti paprasta raudonąja metro A linija, išlipimo stotelė Spagna. Žymiausia ir prabrangiausiais aukštosios mados ženklais alsuojanti gatvė Via dei Condotti. Dažnai išvysite parduotuves apgultas japonų ir kiniečių turistų, rusų išeinančių su pilnais maišais. Nuo šios gatvės išsišakoja paraleliai mažesnės, bet ne mažiau prabangios gatvelės Via Frattina, Via Borgognona, Via Marguta, Via Babuino. Čia dažniausiai išvysite pagyvenusias, prašmatniai apsirengusias itales. O gatvės gale ši gatvė kertasi su populiariųjų firminių brandų gatve Via del Corso. Nenorite apsiriboti tik apsipirkimais? Siūlau užsukti į gatvės gale Via del Corso 305, įsikūrusią, vienos iš žymiausių Romos šeimų, prabangią vilą Galleria Doria Pamphilj. Jeigu norite išvengti turistų šurmulio, galite keliauti tiesiai į netoli Vatikano esančią Via Cola di Rienzo gatvę, kurią renkasi daugelis italų, norėdami išvengti spūsčių ir eilių prie matavimosi kabinų.

Prabangusis Romos La Rinascente

Via del Tritone 61, Roma. Metro linijos A stotelės Barberini arba Spagna
https://www.rinascente.it/rinascente/it/flagship-store/11115/roma-via-del-tritone/

Lengvai pasiekiama ir esanti Romos centre 5 aukštų parduotuvė pristato vidutinius ir brangiausius ne tik itališkus, bet ir kitų šalių aukštosios mados brandus. Pirmame aukšte galima pamatyti Acquedotto Vergine, Romos imperijos akveduko liekanas. Akvedukas buvo inauguruotas Imperatoriaus Adriano laikais, 19 a. prieš Kristų ir tiekė vandenį svarbiausiems Romos miesto centro fontanams, taip pat žymiajam Trevi fontanui Fontana di Trevi. Dažnai šioje dalyje pristatomos meno instaliacijos ar įdomios mados ekspozicijos. Šioje prabangioje parduotuvėje rasite viską, ko jums reikia ir dar daugiau. Drabužiai, papuošalai, namų interjero dizaino daiktai. Viskas vienoje vietoje ir tik aukščiausios kokybės. Pailsėti siūlau užsukti į paskutiniame aukšte įrengtą aperitivo barą ir restoraną “UP Sunset Bar”, su įspūdinga panorama į Romos miesto centrą iš aukštai. Tai madinga vieta, todėl vakarais nevisada galite rasti laisvą staliuką, geriau rezervuoti iš anksto, o užlipti pasigėrėti atsiveriančia panorama galima visada.
“Tikroji elegancija yra nebūti pastebėtam, o kad tavęs nepamirštų.”
Giorgio Armani

ITALIŠKOS

ISTORIJOS

Geidžiamiausios vestuvių vietos 

Jaunųjų Interviu

Itališkas meniu

VESTUVĖS DVIESE

PATARIMAI

Kaip sukurti SAVO svajonių vestuves?

Vestuvės užsienyje: kodėl ItAlijA GERIAUSIA?

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?