Italija

Toskanos svajonė – Borgo Santo Pietro

,

keliones toskanoje, enogastronominis turas, prabangios keliones, keliones italijoje, toskanos regionas, keliauti su dovile, dovile italijoje

kategorijos + Paieška

Prabangus Borgo Santo Pietro viešbutis tai idiliškai sukurta Toskanos svajonė ir ramybės oazė. Neveltui viešbutis buvo išrinktas kaip geriausias Europoje 2018, pagal Condé Nast Traveler. Kelio vingiai atveda į Borgo Santo Pietro Toskanos saulės atokaitoje, tuo metu autostrados ir gatvių triukšmas lieka kažkur toli prie Sienos. Nepraleidžiu progos pasigrožėti aplinkui kerojančiais vynuogynais, kiparisų alėjomis, išsibarsčiusiomis vilomis ant kalvų. Šis Italijos regionas natūraliu gamtos grožiu traukia svečius savo idiliškumu, natūraliu ramybės bei jaukumo jausmu. Beje, žodį idiliškas, norisi kartoti perdaug dažnai šiame straipsnyje. Todėl, manau, viešbučio šeimininkams tikrai pavyko Borgo Santo Pietro, atspindėti tai, ką Toskana turi geriausio.

Iškaba, vedanti į įspūdingo grožio, prabangų Borgo Santo Pietro viešbutį, važiuojant keliu yra beveik nepastebima. Tik įvažiavus pro vartus, viskas iškart pasikeičia, nes atrodo, kad patekau į kitą realybę – jokio triukšmo, gigantiškų pastatų. Paukšteliai čiulba, bitutės dūzgia, visur žydi gėlės, pasikartosiu, bet idiliškai sutvarkyta aplinka, kur kiekviena eksterjero detalė ar augalas yra savo vietoje. Tiesiog net negalėtum įsivaizduoti, kad galėtų būti kitaip. Taip ramu ir tobula, kai dar ir viešbučio personalas pasitinka su prosecco taure.

Pasijutau atvykusi į jaukią itališką vilą pas draugus. Toks jausmas išlieka užėjus ir į viešbučio vidų – jaučiuosi, kaip svečiuojuosi pas kažką namuose, kuriuose tvyro ramybė, neblaško didelės erdvės. Atvirkščiai – pagrindinę salę puošia išskirtinės interjero detalės. Borgo Santo Pietro savininkai baldų ir aksesuarų šiam viešbučiui dekoruoti ieškojo skirtingose antikvariatų parduotuvėlėse, kiekvieną kampelį kruopščiai kūrė siekdami atspindėti Toskanos įvaizdį ir tai, ką šis regionas gamina.

Unikalus interjeras čia dvelkia prabanga, tačiau ji – neįpareigojanti, neverčia viešbučio svečio jaustis nepatogiai. Atvirkščiai – prašmatniai įrengtas viešbutis žavi itališka estetika, sukuria atmosferą, kurioje norėtųsi ilsėtis kiekvienam, trokštančiam ramybės. Kyla noras prisėsti ir tiesiog paskaityti knygą, pavakario saulei apšviečiant saliono kambarį. Verta paminėti, jog Borgo Santo Pietro viešbutyje tėra vos 20 kambarių, kuriuose galima apsistoti. Klientams teikiamas individualus dėmesys, siekiama, jog šių atostogų jie napamirštų ir norėtų vėl čia grįžti. Daugelis viešbučio svečių čia atvyko iš tolimų pasaulio kampelių atšvęsti savo medaus mėnesio, gimtadienio ar sukaktuvių metines.

keliones italijoje su dovile, prabangios keliones italijoje, enogastronominiai turai

Che bella giornata al sole!

Žadą atimantis viešbučio teritorijos parkas

Apžiūrėti įspūdingą viešbučio teritoriją, įteikiamas žemėlapis, teritorija tikrai didžiulė. Daugybė dviračių, atgabentų iš Florencijos, yra paliekama teritorijoje, jais viešbučio svečiai gali laisvai naudotis viešbučio teritorijoje. Kiekvienas dviratis turi išskirtinai žavią dizaino detalę: sėdynės ir vairo rankenėlės yra ant odos rankomis išsiūvinėtos įvairiais ornamentais. Norintys, pasijusti itališkų filmų herojais ir pasivažinėti stiliaus ikona tapusiu raudonu motociklu “Vespa”, gali jį čia pat išsinuomoti.

Dviratuką paminti baltu žvirkeliu prie +32 temperatūros ne taip jau ir lengva, todėl jį iškeičiu į pasivaikščiojimą sodo takeliais. Čia sukurtas parkas, kuriame įrengti fontanai, suoliukai prisėsti. Negaliu atsistebėti, kaip viskas taip tobulai įsipaišo į gamtovaizdį. Vaikščiojant tiesiog grožiuosi nuostabiais rožynais, dirbtiniu ežeru, apsodintu įvairiarūšiais augalais. Pievoje vaikšto povai. Suprantu, kodėl Borgo Santo Pietro – idealus pasirinkimas kiekvienam, mėgstančiam ramybę, bei norinčiam trumpam apsigyventi itališkame sapne.

spa italijoje, spa toskanoje, prabangios vietos italijoje

SPA zona sodo viduryje

SPA ir kosmetika “Seed to Skin”

Norintiems pasilepinti viešbutis siūlo itin aukštos klasės SPA, kurio vidinis interjeras visiškai neprimena spa. Atrodo, lyg jaukiai įrengtas namų kambarys, kuriame groja raminanti muzika. Čia pat parduodama ir masažams, bei kitoms procedūroms atlikti, naudojama, taip pat šioje teritorijoje pagaminta “Seed to Skin” kosmetikos gaminiai.

Viešbutis BORGO SANTO PIETRO

https://borgosantopietro.com

ADRESAS: Borgo Santo Pietro 110, Loc. Palazzetto, 53012 Chiusdino (SI)

michelin restoranas, michelin restoranai italijoje, michelin restoranai toskanoje, geras restoranas italijoje

Michelin restorano Meo Modo viduje

Ekologiškas restoranas Meo Modo, pelnęs Michelin *

Apėjus visą viešbučio teritoriją, pasigėrėjus parkais, sodais ir visomis įmanomis gražiausiomis eksterjero detalėmis grįžtu į restoraną. Restoranas Meo Modo iškart sužavi savo prabangiu jaukumu. Nieko nėra perdaug, o kiekviena interjero detalė turi savo vietą. Kaip sakė genijus Leonardo da Vinči “Genialumas slypi paprastume”. Juk Italijoje prabanga ir yra tam skirta, kad kiekvienas klientas galėtų jaustis laisvai ir nesuvaržytai, o kartu būtų išpildytas kiekvienas jo noras. Žinoma, kad tokio lygio vietose, aptarnaujantis personalas turi jau nuspėti jūsų norus, jums nespėjus apie tai pagalvoti. Tai yra aukščiausia aptarnavimo klasė.

michelin restoranas, michelin restoranai italijoje, michelin restoranai toskanoje, geras restoranas italijoje

Mano staliukas ir vakarienės metu lydėjęs nuostabus jazminų kvapas

Pagrindinėje salėje vos aštuoni staliukai, tačiau tiek pat ir aptarnaujančio personalo. Vaizdas sėdint prie staliuko atsiveria į sutvarkytą sodą ir į tolumoje esantį Toskanos peizažą, įprastą matyti atvirukuose. Kuriama ramybės aura, o virtuvės šefų komanda stengiasi patiekti tradicinius Toskanos regiono virtuvės patiekalus moderniai. Jų filosofija atitinka ir šiuo metu žymiausių pasaulyje restoranų strategiją, grįžti prie žemės, prie sezoninių produktų, kurie būtų atvežami iš čia pat esančios teritorijos “0 km” atstumu. Tikslas sužadinti ragautojo penkis pojūčius skania ir paprasta gero maisto interpretacija, pagrįsta produktų šviežumu.

Todėl ir Borgo Santo Pietro viešbutį supanti teritorija atlieka ne vien estetinę sodo funkciją. Čia plėtojamas ir ekologiškas ūkis, kurio gėrybės panaudojamos restorane. Daržovės ir prieskoninės žolelės užauginamos dideliame 270 arų plote. Vien daržovių auginama 200 rūšių, 50 skirtingų aromatinių žolelių ir 40 gėlių. Lankytojai gali savo akimis išvysti kaip auga produktai, kuriais restorane galės gardžiuotis. Virtuvės šefas kartu su daržininkais pats prižiūri ūkį. Žodis “biologiškas produktas” čia yra realybė, o ne marketingo šūkis.

ekologiškas ukis, geras restoranas italijoje, michelin restoranai italijoje

Nuosavas restorano Meo Modo Ekologiškas ūkis

Meilė viskam, kas padaryta čia, namuose. Kas rytą kepama duona, daromos uogienės ir jogurtas. Viskas pateikiama viešbučio svečiams pusryčiams ir restorano lankytojams. Laikomos bitės iš kurių gautas medus, taip pat naudojamas patiekalams. Viešbučio fermos gyvuliams leidžiama laisvai judėti 11 hektarų ploto miškuose, jiems skiriamas natūralus pašaras, tad suabejoti patiekalų sudėtimi bei kokybe netenka. O restoraną tai daro tikrai išskirtinį.

michelin restoranas, michelin restoranai italijoje, michelin restoranai toskanoje, geras restoranas italijoje

Žaliasis Meo Modo meniu, kur tik atsivertus pirmą lapą surašyti Įsipareigojimai

Degustacinis Meo Modo meniu

Restorane galite pasirinkti meniu “a la carta”, reiškia rinksitės patys kiek ir ko norite valgyti arba degustacinį meniu. Degustacinį meniu galite rinktis iš šešių, aštuonių arba dešimt patiekalų. Patiekalai bus parinkti virtuvės šefo. Michelin tipo restoranuose aš visada imu degustacinius meniu, nes visgi čia atvykstu ne kad pavalgyčiau, bet kad gaučiau naujų skonių pojūčių emocijų. Karts nuo karto reikia ir “kulinarinio orgazmo”.

michelin restoranas, michelin restoranai italijoje, restoranas toskanoje

Užkandis “Iš žemės ant stalo” 1 iš 6 pasirinktų degustuoti patiekalų. Efektas yra!

michelin restoranas, michelin restoranai italijoje, michelin restoranai toskanoje, geras restoranas italijoje

Antra dalis užkandžio “Iš žemės ant stalo”. Valgomos žemės pojūtis geras.

geri restoranai italijoje, italiskas restoranas, italiskas maistas, toskana

UOVO, porro e funghi. Kiaušinis su grybais ir poru, tai 2 iš 6 degustuojamų patiekalų, man asmeniškai labiausiai patikęs.

geras vynas, vynas, italiskas vynas, geriausias vynas, raudonas vynas

Draugas Brunello iš Montalcino yra visada geras pasirinkims Toskanoje

michelin restoranas, michelin restoranai italijoje, michelin restoranai toskanoje, geras restoranas italijoje

RIGAGLIE DI POLLO, anguilla e vermouth di Prato. Vištos vidaus organai su unguriu ir vermutu iš Prato zonos

michelin restoranas, michelin restoranai italijoje, michelin restoranai toskanoje, geras restoranas italijoje

4 iš 6 degustuojamų patiekalų – Risotto su trumais

michelin restoranas, michelin restoranai italijoje, michelin restoranai toskanoje, geras restoranas italijoje

AGNOLOTTI, coniglio con condimento alla cacciatora. Agnolotti tipo pasta su zuikiu, pagal medžiotoją

michelin restoranas, restoranai italijoje, kur pavalgyti toskanoje, aukstoji virtuve

PICCIONE, mandorle e spinaci. Balandžio karpačas su migdolais ir špinatais

michelin restoranas, restoranai italijoje, kur pavalgyti toskanoje, aukstoji virtuve

Šalia balandžio pateikiama gaidžiuko koja. Gan ekspresyvu!!!

michelin restoranas, michelin restoranai italijoje, michelin restoranai toskanoje, geras restoranas italijoje

Žemės tema pradėjome meniu, ta pačia tema ir biagsime

Restoranas* MEO MODO

www.meomodo.it

ADRESAS: Borgo Santo Pietro 110, Loc. Palazzetto, 53012 Chiusdino (SI)

ITALIŠKOS

ISTORIJOS

Geidžiamiausios vestuvių vietos 

Jaunųjų Interviu

Itališkas meniu

VESTUVĖS DVIESE

PATARIMAI

Kaip sukurti SAVO svajonių vestuves?

Vestuvės užsienyje: kodėl ItAlijA GERIAUSIA?

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?