Patarimai

Jaunikis Glam, vyriškos mados tendencijos iš Italijos

kategorijos + Paieška

Artėja Ta diena, kai lieka tik žingsnelis iki vienos svarbiausių JO gyvenimo dienų. Kai visų draugų ir giminių, o svarbiausia, JOS žvilgsnis bus nukreiptas į JĮ, o jis žvelgs tiesiai į JĄ, tvirtai paims jai už rankos, žavingai nusišypsos… Pati vestuvių ceremonija savaime jau yra spektaklis – pasaka, o du pagrindiniai šios pasakos akcentai nediskutuotinai yra Jaunosios ir Jaunojo drabužiai.

“Kiekvienas jaunikis tą dieną nori būti MOST WANTED, ar jis tradiciškai klasikinis, ar ieškantis mados naujovių.”

Šią dieną itin svarbu, kaip atrodys Jaunikis ir kokį kostiumą išsirinks. Tik dažnai Jaunikis ir jo aksesuarai keliauja į antrą planą. Jaunosios būna susirūpinusios savo svajonių suknele ir aksesuarais, visas internetas mirga nuo patarimų, o ateljė darbuotojos pirmiausia irgi kreipiasi į nuotaką, pamiršdamos antrąjį vestuvių herojų. O gal taip susiklosto todėl, kad vyrai greitai išsirenka ir lieka patenkinti, svarbu, kad būtų patogu ir greita?

italiska mada, jaunikis, jaunikio ivaizdis, vyriskas kostiumas

Coreliani Uomo

www.coreliani.com

Petrelli Uomo

www.petrelliuomo.com

Rocchini jaunikio kostiumas 2017

Giuseppe Rocchini Cerimonia

www.rocchinicerimonia.it

jaunikio kostiumas, jaunikio ivaizdis, jaunikio drabuziai is italijos

Maestrami Abbigliamento Uomo

www.maestrami.com

Fausto Sari Atelier

www.faustosari.com

Šių dienų reiklūs Jaunikiai

Šiandienos Jaunikis reiklus, ieško grožio tarp stilių įvairovės ir mados naujovių. Vertina detales, kurios jį galėtų išskirti iš minios vestuvių dieną. Svarbiausia, nepamiršti pagrindinės taisyklės – kostiumas turi būti pritaikytas, pagal jaunikio figūrą ir turi tobulai gulėti ant kūno. Patenkinti Jaunikio aprangos poreikius gali Carlo Pignatelli – Italijos proginių drabužių karalius su sava vestuvių interpretacija: „Svajonės, kurios tampa realybe”. Dizainerio jaunikio kolekcijų vestuviniai kostiumai ir aksesuarai „išieškoti”, viskas apgalvota iki mažiausios detalės. Kiekvienam vyriškam kostiumui sukuriamas išskirtinis įvaizdis, originalus stilius, išlaikant klasikos elementus. Atrinktos kokybiškos medžiagos, kruopščiausi siuvėjai, unikalūs darbo metodai ir siuvimo tradicijos. Taip buvo sukurtas 100 proc. “Made in Italy” prekės ženklas, kad patenkintų net ir reikliausių vyrų norus.

Jaunikio kostiumas, itališkos mados tendencijos

Yra šalis, kur ne taip lengva vyrui išsirinkti vestuvinį kostiumą. Tai Otalija. Jaunikis išlepęs, nenori bet ko, tiksliau sakant, nori geriausio ir, kaip ir nuotaka, gali rinktis ne valandų valandas, o mėnesius. Jis galvos apie kiekvieną detalę, apie tai, kas jam tinka ir kaip jis atrodys nuotraukose. Italijoje jaunieji savo vienai svarbiausių gyvenimo dienų ieško įspūdingo drabužio, kad ne tik būtų gražūs sau, bet kad ir galėtų pasirodyti prieš visą didelę giminę ir draugus. Gal ir per daug aštru sakyti, kad Italijoje įvaizdis yra viskas, bet 99 proc. vis tiek būsiu teisi. Taigi jaunųjų poros ieško arba patikimos ateljė, arba kūrybiško siuvėjo, galėsiančio paversti vestuves pasaka ir padėti sužibėti šią dieną.

“Ekscentriškas, rafinuotas ir stilingas vienu žodžiu – Dandy!”

Toks romantiškas dvasia, bet nepriekaištingos elegancijos drabužiais 2017 metų jaunikis ir jam kuriamų kostiumų tendencijos. Vestuvių dieną siūloma vilkėti tradicinius elegantiškus vyriškus kostiumus, su moderniu rafinuotumu ir iššaukiančiu aksesuaru. Nepriekaištingi deriniai, pvz. Švarkas su kristaliniais įdėklais ar dekoruotomis sagomis. Mažesni smokingo švarko atlapai. Kostiumo modeliai reprezentuoja estetinį drabužių sudėtingumą ir grožį, o aksesuarai ir detalės suteikia išskirtinį įvaizdį. Skirtingos detalių pritaikymo galimybės ir spalvos susijungia tarp modernumo ir elegancijos. Vertinama medžiagų kokybė ir rafinuotumas.

p.s. Vyrai, patikėkit, kas jau kas, bet nuotaka, jūsų pastangas tikrai įvertins! Vestuvių planuotojos žodis 😉

Straipsnis publikuotas „Vestuvės“ žurnale 2017m.

ITALIŠKOS

ISTORIJOS

Geidžiamiausios vestuvių vietos 

Jaunųjų Interviu

Itališkas meniu

VESTUVĖS DVIESE

PATARIMAI

Kaip sukurti SAVO svajonių vestuves?

Vestuvės užsienyje: kodėl ItAlijA GERIAUSIA?

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?