Civilinė, bažnytinė ar simbolinė santuoka?

prabangios vestuves, vestuves uzsienyje, kapri sala, vestuves italijoje, nuostabi fotosesija, vestuviu fotosesija

Visiems Europos Sąjungos piliečiams, tuokiantis Italijoje, susitvarkius reikalingus dokumentus, nėra jokių kliūčių įregistruoti galiojančią civilinę ar bažnytinę santuoką. Tik mitas, kad dokumentų tvarkymas tai sudėtingas ir laiko reikalaujantis procesas. Išties nėra ko bijoti. Mano konsultacijų ir kontaktų dėka viskas bus lengva ir greita. Civilinės santuokos dokumentams susitvarkyti užteks kelių savaičių, o bažnytinei apie keturių mėnesių. Aš rekomenduočiau pasirinkti tikrą santuoką, o ne simbolinę, taip visą gyvenimą atsiminsite pirmąjį ir tikrąjį TAIP.

vestuves, italija, vestuves uzsienyje, taip jaunoji, jaunikis
Taip, Si, Yes

Civilinė santuoka

Italijoje civilinė santuoka sudaroma pasirinkto miesto savivaldybėje. Jus tuokia savivaldybės darbuotojas italų kalba, o aš verčiu į lietuvių. Ceremonija nėra „sausa”, italai mėgsta pašnekėti, o ypač – apie meilę. Dažniausiai Italijos miestų savivaldybės yra įsikūrusios reto grožio istoriniuose pastatuose. Galima pasirinkti iš kelių variantų  ceremonijų salę ar gražius istorinius vidinius kiemelius. Taip pat leidžiama tuoktis istorinėse vilose, įspūdinguose parkuose ar tiesiog gamtoje, prie jūros ar ant jūros kranto. Susituokę gaunate oficialius santuoką patvirtinančius dokumentus, galiojančius Lietuvoje. Italijoje moterys lieka su savo pavarde, o užsieniečiams galioja jų valstybės taisyklės. Apskaitant įvykusią santuoką užsienyje, jeigu esate Lietuvos pilietė, Lietuva taikys savo taisykles ir deja, mano mielosios, tikrai negalėsite turėti savo vyro pavardės su vyriška galūne.

Bažnytinė santuoka

Bažnytinė santuoka Lietuvos piliečiams Italijoje galima! Dokumentus Jums tvarkys jūsų parapijos kunigas Lietuvoje. Reikės išklausyti ir sužadėtinių kursus. Visų dokumentų parengimas ir pasiruošimas užtrunka apie keturis-šešis mėnesius. Su kunigais Italijoje bendrauju aš, jums tuo rūpintis nereikia ir atvykti prieš vestuves užtenka dieną prieš. Italijoje nevisur noriai tuokia užsieniečius bažnyčioje, kai kur reikalauja, kad būtų susituokę civiliškai. Pavyzdys, Kapri saloje užsieniečių netuokia bažnyčioje, o Venecijos San Marco katedroje tuokia, jeigu esate susituokę civiline santuoka. Aš dažniausiai bažnytines santuokas organizuoju Amalfi pakrantėje, Toskanos regione ir Romoje. Yra galimybė mišioms pasikviesti lietuvį kunigą.

Simbolinė santuoka

Simbolinė santuoka Italijoje galima visur, profesionalūs aktoriai ar ceremonijų vedėjai gali suvaidinti civilinės santuokos ceremoniją ar imituoti „bažnytinę santuoką“, t.y. jaunųjų palaiminimą ne bažnyčioje. Taip pat galima daryti ceremoniją pagal jūsų norus, su įžadu skaitymu. Nereikia tvarkytis jokių dokumentų. Prisiminimui gausite gražų lapą, kuris teisinių pasekmių neturės. Dažniausiai simbolinė ceremonija vyksta viešbučių ar privačių vilų terasose, laiką galima derinti pagal jūsų norus.

Jums belieka tik išsirinkti savo vestuvių vietą https://vestuvesitalijoje.lt/vestuviu-vietos/

@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.