Venecija

Miestas, pastatytas ant vandens

Rafinuota prabanga, kaukių mistika, romantika tvyranti ore ir užburiantis unikalus Venecijos grožis.

Stebuklingoji, užburianti ir abejingų nepaliekanti Venecija suteikia privilegijuotą galimybę žavėtis architektūros kūriniais, vandeniui teliūškuojant aplink. Čia susilieja architektūra, inžineriniai sprendimai ir toks tobulas rafinuotas, nesenstantis ir neblėstantis grožis trunkantis jau daugelį šimtmečių, kuris nepasikartos jokioje kitoje pasaulio vietoje. Miestas unikalus, o mistika ir romantika dvelkia tiesiog ore, ar šviečia saulė ar Venecija skendi mistiškame rūke. Pasiplaukiojimas siaurais kanalais gondola, kuria meilės atmosferą ir be žado palieka visus be išimties. Civilinė vestuvių ceremonija vyksta istoriniuose Venecijos savivaldybės rūmuose, iš jų terasos atsiveria užburiantis vaizdas į kanalą, o vandens žaismas ir įspūdingų pastatų fasadai sukuria tikros svajonės scenografiją. Vestuvių šventės vietos restoranai ar aristokratinės prabangios rezidencijos su vaizdais į lagūną.

  • Marija ir Ignas, Venecija

    „Žinojome, kad norime jaukių vestuvių užsienyje su gražiais vaizdais, geru oru ir oficialia santuoka. Dovilė atsakė į visus iškilusius klausimus, pasiūlė kelias vietas. Italija puikiai atitiko mūsų vestuvių viziją, o Venecija pakerėjo savo kanalais ir pasakiškais vaizdais, o taip pat pasirinkome Venecijoje prasidedantį kruizą Viduržemio jūroje medaus mėnesiui. Iki vestuvių ryto su Dovile bendravome tik laiškais, bet ji iškart pelnė mūsų pasitikėjimą ir tapo nepamainoma šios svarbios dienos dalimi:) Ji išsprendė visus organizacinius klausimus, rekomendavo tik savo srities profesionalus ir vertėjavo ceremonijos metu. Puokštės vizija gimė likus vos savaitei iki vestuvių, o rezultatas pranoko lūkesčius. Iš restorano Danieli terasos atsiveria gražiausias vaizdas, kokį tik galima rasti Venecijoje, o maistas ir aptarnavimas aukščiausios klasės. Drąsiai galime sakyti, kad tai buvo viena gražiausių dienų mūsų gyvenime. Visi ir viskas aplinkui buvo tik mums, sulaukėme sveikinimų ir komplimentų iš nepažįstamų žmonių 🙂 Italija, o ypatingai Venecija – mums dabar labai svarbi vieta. Ačiū, Dovile, už visas pastangas, atsakymus bei pasiūlymus!“ Porą įamžino Fotoidile fotografai
    http://www.fotoidile.lt/fotosesijos-uzsienyje/vestuvine-fotosesija-venecijoje/

  • Renata ir Robertas, Venecija

    “Dovilė puiki vestuvių planuotoja, išmananti savo darbą, pilna įdėjų ir minčių. Tą nuostabią mūsų dieną ji lydėjo visur, jautėsi rūpestis ir nuoširdumas. Buvo lengva per atstumą tvarkyti reikalus, nes buvo aišku ir patikima. Vestuvių dienos akimirkos neužmirštamos, visų įspūdžių ir paslapčių jums neatskleisime, nes tokios būna tik kartą gyvenime… Širdingai dėkojame, kad Dievas palaimino mūsų vestuves, o Dovilei už rūpestį, puikią nuotaiką ir idėjas, bei pasiūlymus, kurie buvo mums labai reikalingi ir naudingi.”

@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.
by Taika Ström