Kai galite rinktis, būkite savimi vestuvių dieną!

stilinga jaunuju fotosesija su piza

Šiuo metu jaunieji, labiausiai nori susikurti vestuves „sau”. Pagrindiniai kriterijai yra emocijos ir unikalumas. Kiekviena pora yra individuali, bet visi nori naujų patirčių. Aukšta kokybė, bet normali kaina ir tai, kas nauja. Pastebiu, kad jaunieji, naujų pojūčių ir noro pažinti vedami, nugali baimes renkasi naujas vietas, kuriose nėra buvę. Ieškoma unikalumo. Susikuriama šventė sau ir tai, kas porai kuria emocijas – išpildoma savi norai, o ne tradicijų primetami.

Ar tai gali būti stilizuota ir seksuali fotosesija su pizza palikus atitinkamai laiko prieš ceremoniją?! Tikrai taip!!

Nepamirškite, kad esant kitoje šalyje mažiau formalumo ir daug lengviau laužyti nusistovėjusias tradicijas. Daugiau vietos lieka norams, fantazijai ir improvizacijoms, nes visi gali jaustis laisviau. Italijoje niekas jūsų nepažįsta. Kaip viskas besusiklostytų, tai bus dar vienas nuotykis prie visos vestuvių dienos šventės Italijoje. Todėl ir nebelieka tikslo visko surežisuoti, jaunieji atsikrato vestuvinio streso, nes už viską atsakinga planuotoja, vestuvių planuotojos pastaba 🙂

Taigi, nebėra rėmų turėti tobulą dieną su tobulais žmonėmis, o grįžtama prie žmogiškų ir natūralių emocijų, atsipalaidavimo ir tiesiog naujų įspūdžių ragavimo. Taip kiekviena pora susikuria savo įkvepiančią meilės istoriją ir tampa pavyzdžiu ne tik draugams, bet ir pripažintais herojais ar įkvėpėjais savo vaikams ar anūkams ateityje.

Fotografė Eglė Sabaliauskaitė www.vzx.lt

@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.