Vestuvės Romos didybėje

vacanze romane, vestuves romoje, italija, vestuves, vestuves uzsienyje

Daugelis svajoja susituokti amžinajame Romos mieste, nes tiki, kad ir jų meilė bus amžina. Romoje yra galimybė rinktis iš trijų pagrindinių vietų civilinei santuokai sudaryti:

Il Campidoglio

Pirmoji vieta Romoje yra ant Kapitolijaus kalvos, Raudonajame kambaryje, pavadintame būtent dėl apmušalų ir kilimų vyraujančios spalvos. Kapitolijaus kalva yra mažiausia, bet garsiausia iš septynių Romos kalvų, tai buvo kultūros ir religinis centras Senovės Romos laikais. Nuo jos atsiveria unikalūs vaizdai: Romėnų forumas, Koliziejus, Venecijos aikštė, esanti pačiame Romos centre.

Villa Lais

Civilinė ceremonija vyksta žaliuojančiame Appia Tuscolana parke buvusioje romaninio stiliaus koplyčioje. Ji žymi savo freskomis ir dekoracijomis, o piešiniai ant sienos senovės Romos motyvai. Sėdimų vietų tik 20.

Terme di Caracalla

Trečia vieta yra bažnyčia S. Maria in Tempulo, žinoma kaip Vignola Mattei kompleksas arba Terme di Caracalla. Dažniausiai naudojama civilinėms vestuvėms. Visa struktūra yra žaliuojančiame parke, o viduje itin elegantiška atmosfera.

Visose struktūrose kaina 1200 eurų darbo dienomis ir 1400 eurų švenčių dienomis. Galima tuoktis visas dienas, atitinkamai pasirinkus darbo valandas. Registruotis reiktų iš anksto bent apie 4-6 mėnesius prieš norimą vestuvių datą.

@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.
by Taika Ström