Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?

vestuves uzsienyje, prabangios vestuves, stulbinanti vestuviu vieta, restoranas prabangus

Civilinės santuokos ceremonija

Civilinės santuokos Italijoje kainos svyruoja nuo 200 iki 5000 eurų. Viskas priklauso nuo regiono ir konkrečios savivaldybės. O kiekviena savivaldybė turi kelias vietas ir skirtingas kainas, taip pat kainą įtakoja laikas ir diena, kada tuokiatės. Savaitgaliais ir nedarbo valandomis kainuoja dvigubai brangiau. Pavyzdžiui, Romoje kaina – 1200 eurų, Venecijoje – 600 eurų, Amalfi pakrantėje – nuo 550 eurų, Kapri saloje – nuo 500 – 1500 eurų, prie Gardos ežero – 600 eurų, prie Komo ežero – 1800 eurų, Florencijoje – 3000eurų.

Bažnytinės santuokos ceremonija

Nėra tikslaus kainininko Vestuvių sakramento priėmimo Bažnyčioje, nes kiekviena pora pagal savo galimybes palieka auką bažnyčiai. Jeigu Bažnyčioje, kurioje tuokiatės kunigas nešneka itališkai, auka papildomai paliekama kunigui, kuris sutvarko jūsų dokumentus ir laiko mišias. Dažniausiai visose bažnyčiose reikalavimas yra bent minimali gėlių kompozicija altoriui, nepriklausomai, ar puošite visą bažnyčią ar ne. Vargonų arba pasirinktinai choro muzika irgi užsakoma mišių metu.

Mitas, kad simbolinės santuokos ceremonija kainuoja pigiau. Reikia samdyti ceremonijos vėdėją ar aktorių, kurio kaina svyruoja 500-1000 eurų, o taip itin įspūdingos viešbučių ar restoranų, rezidencijų salės ar terasos ima papildomą ceremonijos vietos mokestį 200-1500 eurų, priklausomai nuo vietos ir regiono.

Šventinė vestuvių vakarienė

Italijoje vestuvių meniu yra pagrindinis dalykas. Po vestuvių italai neklaus, kaip buvo papuošta salė ar kas siuvo jūsų vestuvinę suknelę. Pagrindinis klausimas bus, kur šventėte ir koks buvo meniu. Jeigu turite išskirtinių pageidavimų maistui, tai vestuvių vakarienei gali prašyti visko, maisto įvairovė itin plati. Nuo jūsų pasirinktų patiekalų ir vynų priklausys galutinė kaina. Vynai vestuvėms turėtų būti doc ir docg, kurie bus atkimšti prie jūsų akių, parodyta etiketė ir išpilstyti. Stalo vynai paprastai pateikiami stikliniame inde arba atnešami buteliuose jau atkimštuose.

Grįžkime, prie meniu, kuris sudarytas iš užkandžių it. antipasto, dviejų pirmųjų it. primi piatti ir vieno antrojo patiekalo it. il secondo, vaisiai, vestuvinis tortas. Į meniu kainą žmogui gali būti įtraukta mineralinis ir paprastas vanduo, vynas, kava po vestuvinio torto ir it. limoncello, amaro ar grappa virškinimui po sočių pietų. Toks maisto kiekis tiesiog įprastas.

„Italai gyvena, ne tam kad valgytų, o kad skaniai valgytų.“ Anonimas

Patikėkit, čia ir aukštos klasės restoranuose valgoma daug ir neišeisite iš restorano alkani. Kaina skaičiuojama žmogui restorane prasideda nuo 80 eurų ir gali siekti 300 eurų. Atsižvelkite, ar vieta, kur vyks jūsų vestuviniai pietūs ar vakarienė yra restoranas ar it. trattoria, turi mažesnes kainas ir žemesnę aptarnavimo kokybę.

5* ar Michelin aukščiausio lygio restoranuose  kaina svečiui 180-300 eurų, 4* ir prabangiame restorane 150-250 eurų, gerame restorane su vaizdu 100-170 eurų, trattoria – 60-80 eurų. Galutinę kaina apsprendžia žmonių skaičius ir gėrimai. Italų vestuvės dažnai prasideda nuo 100 svečių, todėl, esant mažam žmonių skaičiui, jie nelinkę daryti nuolaidų. Dažnai restoranai ar viešbučiai turi kelias atskiras sales, kur švęsti galima nuošaliau nuo svetimų. Jeigu norėsite tos vietos tik jūs, bus papildomas mokestis.

bridal look, vestuves italijoje, nuotakos makiazas sukuosena italijoje, vestuves dviese, vestuves uzsienyje
Tai jūsų diena ir jūs turite atrodyti nepriekaištingai, o svarbiausia jaustis gražiausia pasaulyje!

Jaunosios Šukuosena ir makeup

Dirbu su itin patyrusiomis ir profesionaliomis įvaizdžio kūrėjomis, stilistėmis. Jų darbai kalbai patys už save, tai darbas žymiems mados namams ir stilistams Italijoje, laimėjimai nuotakų įvaizdžio kūrimo konkursuose Italijos mastu, dėstymas mados akademijoje, kino ir mados festivaliai. Profesionalės dirba stengdamosis išryškinti jūsų natūralų grožį, o nepakeičiant veido bruožus. Visos šneka angliškai ir atvyksta į jūsų viešbutį. Šių paslaugų kainos Italijoje didelės svyruoja 400-600 eurų už makiažą ir šukuoseną, bei nuotakos įvaizdžio konsultaciją. Mano komandos lookmaker yra perfekcionistės ir dirba tol, kol nuotaka lieka patenkinta esamu rezultatu.

 

 

@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.
by Taika Ström