Made in Italy, arba kur gerai „pasišopinti“ Italijoje?

Į Italiją vykstama dėl meno, gero oro, saulės, maisto ir neslėpkime to – GERO ŠOPINGO!!! Jeigu esate parduotuvių maniakai arba ieškantys firminių ir kokybiškų drabužių geromis kainomis, geriausia vykti į Italiją nuo liepos pirmojo savaitgalio arba nuo sausio 6d., nes nuo šių datų prasideda pagrindiniai išpardavimai visoje Italijoje, iš pradžių 30-50proc., o mėnesio gale daugelyje parduotuvių rasite ir 50-70proc. nuolaidas. Vitrinose mirguliuoja SALDI SALDI plakatai, kas itališkai reiškia išpardavimą. Italija yra visada gera idėja, o pasišopinti ten irgi gera ištisus metus. Noriu pristatyti savo mėgiamiausias šopingo vietas Romoje ir Venecijoje.

made in italy, italu mada, italu aukstoji mada, pagaminta italijoje, sopingas italijoje
#ROMEISANATTITUDE

La Rinascente ROMA

VIA DEL TRITONE 61, Roma. Metro linijos A stotelės Barberini arba Spagna
https://www.rinascente.it/rinascente/it/flagship-store/11115/roma-via-del-tritone/

Lengvai pasiekiama ir esanti Romos centre parduotuvė pristato brangiausius ne tik itališkus, bet ir kitus aukštosios mados brandus. Pirmame aukšte galima matyti, akveduko it. dell’Acquedotto Vergine liekanas, kuris buvo inauguruotas dar Imperatoriaus Adriano laikais, 19 a. prieš Kristų ir tiekė vandenį svarbiausiems Romos miesto centro fontanams, taip pat ir žymiajam Trevi fontanui, it. Fontana di Trevi. Kiekvieną mėnesį toje dalyje pristatoma kokia instaliacija ar eksponuojama kažkas įdomaus. Šioje parduotuvėje rasite viską, ko jums ir reikia ir dar daugiau. tai ir drabužiai, papuošalai, namų dizainos daiktai ir viskas tik top kokybės. Pavargę nuo pasirinkimo gausos galėsite paužkandžiauti. Paskutiniame aukšte įrengtas restoranas ir aperitivo baras, su įspūdinga panorama į Romos miesto centrą. Tai gan populiari ir madinga aperityvo vieta, todėl vakarais nevisada galite rasti laisvą staliuką, todėl geriau rezervuoti iš anksto. Užlipti pasigėrėti panorama visada galima.

„Tikroji elegancija yra nebūti pastebėtam, o kad tavęs nepamirštų.“
Giorgio Armani

Po šopingo visi mielai prisėda pailsėti ant Scalinata Trinita Dei Monti arba atsigaivinti ir suvalgyti ledų

Piazza di Spagna, ROMA

Pagrindinis Romos mados kvartalas yra Ispanijos aikštė, it. Piazza di Spagna. Atvykti paprasta metro A, raudona linija, stotelė it. Spagna. Žymiausia ir prabranga alsuojanti gatvė it. Via dei Condotti, dažnai išvysite parduotuves apgultas japonų ir kiniečių, rusų išeinančių su pilnais maišais. O nuo jos išsišakoja mažesnės siauros, bet ne mažiau prabangios gatvelės it. Via Frattina, Via Borgognona, Via Marguta, Via Babuino, čia dažniausiai išvysite pagyvenusias, prašmatniai apsirengusias itales. O gatvės gale ši gatvė kertasi su mažiau prabangia, bet taip pat populiarių firminių brandų šopingo gatve it. Via del Corso. Man patinka ir gera šopingo gatvė yra netoli Vatikano it. Via Cola di Rienzo, ji nėra tiek užgulta turistų ir ją renkasi daugelis italų, todėl galima išvengti spūsčių ir eilių prie matavimosi kabinų.

parduotuves italijoje, made in italy, venecija, sopingas venecijoje, ka veikti venecijoje
Tai must visit, kai būsite Venecijoje

Fondaco dei Tedeschi VENECIJA

Calle del Fontego, Venecija. Prie pat Rialto tilto, it. Ponte di Rialto
https://www.dfs.com/it/venice/stores/t-fondaco-dei-tedeschi-by-dfs

Šis parduotuvių kompleksas, įsikūręs netoli Rialto tilto. Įspūdingas pastatas, buvo muitinė viduramžių ir vėlesniais laikais. Paskutiniame aukšte apžvalgos aikštelė, iš kurios atsiveria įspūdinga panorama į Veneciją iš aukštai. Gan sunku rasti tokių vietų Venecijoje. Pirmame aukšte įsikūręs baras, pristatantis įdomius kokteiliukus aperityvui.

@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.
by Taika Ström