Bohemiškos vestuvės: Vasarvidžio dienos sapnas Villa D’Este

boho stiliaus vestuves, bohemiskos vestuves, bohemiskos sukneles, bohemiskos sukuosenos

Kokia buvo jūsų vestuvių vizija ir kas lėmė jūsų pasirinkimą vestuves švęsti būtent Tivoli mieste, Italijoje?

Mes norėjome, kad mūsų vestuvės būtų romantiška ir ypatinga diena būtent mums. Tiksliai žinojome, ko nenorime: daug laiko atimančio, stresą keliančio planavimo, spręsti, ką pakviesti, rūpintis detalėmis ir mažmožiais vestuvių dieną ir pan. Esame iš skirtingų šalių ir mūsų šeimos kalba skirtingomis kalbomis, todėl nuspręsti, kur ir kokia kalba užimti visus svečius per vestuves, buvo labai keblu. Svajonė visad kirbėjusi galvoje – susituokti tik dviese – pasirodė kaip geriausia alternatyva. Dėl šalies buvo sunkiausia nuspręsti ir labai ilgai ieškojome, bet nugalėjo Italija dėl savo grožio, puikaus klimato, nuostabios architektūros, skanaus maisto ir svarbiausia, Dovilė atsakė į mano klausimus greitai ir konkrečiai. Jos tinklalapyje galima pasirinkti iš gan daug vestuvių paketų dviese įvairiose Italijos vietose, pamatyti, kaip atrodo tos apylinkės, ir kokių vestuvinių nuotraukų galima tikėtis patiems. Tai suteikė pasitikėjimo renkantis vestuvių vietą ir pačią planuotoją.

Dėl ko labiausiai nerimavote ir kaip galiausiai vertinate italų darbo stilių ir kokybę jūsų vestuvių metu?

Prieš vestuves buvo labai neramu apskritai, bet tik atvykus į Italiją mus pasitiko Dovilės vairuotojas ir mes važiuodami į Tivoli smagiai pakalbėjome apie, galima sakyti, viską. Žmonės ten labai šilti ir draugiški, ir net nekalbėdami angliškai stengsis pakalbinti ar padėti. Todėl toks draugiškas elgesys mus labai nuramino. Nerimavome dėl daug ko, bet daugiausia nerimo buvo dėl fotosesijos. Nors, tik pradėjus fotosesiją pamatėme, kad visai nebuvo, ko nerimauti, nes patyrusi fotografė puikiai išmanė savo darbą ir pasakydavo, ką ir kaip daryti. Todėl dabar gauname labai daug komplimentų mūsų vestuvinėms nuotraukoms. Makiažo ir šukuosenos nebuvau pasibandžiusi iš anksčiau. Italė meistrė buvo labai profesionali, maloni ir nuramino, kad galime pabandyti skirtingus variantus, o nepatikus pakeisti, rezultatu likau labai patenkinta. Italai yra tikrai labai atsipūtę, mums tai pakėlė nuotaiką ir padėjo atsipalaiduoti patiems vestuvių dieną.

„Planuojant vestuves užsienyje ir turint vestuvių planuotoją daug rūpesčių nukrenta nuo pečių. Jums belieka pasirūpinti dokumentais, apranga ir kaip praleisti medaus mėnesį.“

Kas labiausiai įsiminė jūsų vestuvių dieną Italijoje?

Prisiminimai apie vestuvių dieną tik geri ir malonūs. Buvo labai lengva ir paprasta, nes buvome tik dviese ir galėjome susikoncentruoti tik į mus ir pilnai išgyventi savo ypatingą dieną. Mūsų abiejų lūkesčius pranoko tuoktuvių vieta, Tivoli miesto rotušė. Visad norėjau susituokti apsupta gražių vaizdų, todėl tuoktuvės viduje buvo kompromisas, bet kai įėjome į vidų ir pro plačiai atvertus langus pamatėme vaizdą į Romą iš aukštai, buvome sužavėti. Dar dabar, kai pasakojame apie tai savo draugams ir artimiesiems, priverčiame juos aikčioti nuo mūsų liaupsių. Tas vaizdas yra daug geriau nei bet kokia jūra!!! Didžiausias svertas pasirenkant Tivoli miestą Italijoje buvo Villa D’Este fontanų parkas dėl fotosesijos. Jie buvo visiškai nuostabūs. Vakare, leidžiantis saulei, vakarieniavome restorane su puikiu vaizdu ir prie pat skardžio, apsupti didingos architektūros. Atsiminimai nuostabūs!

Ką patartumėte kitoms jaunųjų poroms, galvojančioms apie vestuves Italijoje, Tivoli miese?

Mes labai rekomenduojame Tivoli miestelį, visų pirma dėl to, kad jis toks mažas ir jaukus, viskas pasiekiama pėstute per keletą minučių. Iš jo atsiveria puikus vaizdas į Romą ir turėtumėte nuostabiai gražią vestuvinę fotosesiją Villa D’Este fontanų parke. Viskas taip arti, nereikės daug keliauti, nesukaisite ir nepervargsite. Manau, kad pasirinkdami Tivoli miestą Italijoje, mes tada dar patys gerai nežinojome, kaip gerai pasirinkome mūsų vestuvių vietą.

Rasa ir Uldis

@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.
by Taika Ström