Wedding all'italiana

with Dovile

Press

 • lietuvos rytas
Ciao,
aš Dovilė ir gyvenu Romoje
Esu vestuvių planuotoja, norinti Jums perduoti tai, ką Italija turi geriausio, pildant Jūsų svajones.
Susipažinkime
It's not just wedding in Italy, it is the Italian lifestyle in wedding.
Dovile
happy couple wedding day
Locations
A breathtaking architecture and a rich history that blends with beautiful natural imagery, stylish environments, sun and blue sea, the quality of flavors, and most importantly the spirit of "la dolce vita" and passionate emotions.
Questions
 • Civilinė, bažnytinė ar simbolinė santuoka?

  Galite rinktis, apie ką svajojate. Italijoje susitvarkius reikalingus dokumentus, nėra jokių kliūčių įregistruoti oficialiai galiojančią civilinę ar bažnytinę santuoką. Mitas, kad dokumentų tvarkymas yra sudėtingas, laiko reikalaujantis procesas. Mano konsultacijų ir kontaktų dėka procesas bus lengvas. Civilinės santuokos dokumentams sutvarkyti užteks kelių savaičių, o bažnytinei santuokai pasiruošti užtruksite 4-6 mėnesius. Simbolinei – dokumentų nereikia. Profesionalūs ceremonijos vedėjai gali suvaidinti civilinės santuokos ceremoniją arba imituoti „bažnytinę santuoką“ ne bažnyčioje.

  Plačiau apie skirtingas santuokos ceremonijas Italijoje https://vestuvesitalijoje.lt/civiline-baznytine-ar-simboline-santuoka-italijoje/

 • Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?

  Reikia išmesti iš galvos idėją, kad tuoktis Italijoje yra tik išrinktųjų privilegija ir reikalingas didelis biudžetas. Viskas priklauso nuo patirties ir vaizduotės. Suorganizuoti didelio biudžeto vestuves yra daug lengviau, nei ekonomines, kurios dažnai, kitų akyse, atrodys prabangios. Italija graži ir įvairi, todėl čia daug vietų, kur papildomi papuošimai visiškai nereikalingi. Jaunieji gali investuoti į naujus įspūdžius, patirtį ir kokybę.

  Mano siūlomi vestuvių paketai dviese https://vestuvesitalijoje.lt/kiek-kainuoja-vestuves-dviese-italijoje/. Vestuvės, kuriose dalyvauja iki 10 svečių gali kainuoti 5-10tūkst., iki 20 svečių galima suorganizuoti, turint 10-20tūkst. vestuvių biudžetą. Daugiau informacijos apie kainas https://vestuvesitalijoje.lt/vestuviu-italijoje-kaina/

 • Svajojame apie vestuves tik dviese Italijoje?

  Kyla įvairiausių rūpesčių organizuojant vestuves savoje šalyje: ką kviesti ir kur švęsti. Tada kokius tiekėjus pasirinkti, kokią programą padaryti, kad draugai nenuobodžiautų ir giminėms patiktų. Galiausiai jūs norite pajausti, kad tai jūsų diena ir jūs esate pagrindiniai herojai. O šios ypatingos dienos atsiminimai, susiję su jūsų meilės istorija, jus lydės visą gyvenimą. Palikite organizacinius rūpesčius man. Jūsų norai bus išpildyti, viskas apgalvota ir viskuo pasirūpinta. Jums tereikės gaudyti naujas emocijas ir ištarti TAIP gražiausiose Italijos vietose: Venecijoje, mieste ant vandens, amžinojoje Romoje arba imperatoriškame Tivolyje, rojaus žemėje saloje – Kapri ir Amalfio pakrantėje, o turint ypatingų norų ieškau vietų, pagal jūsų norus.

  Norite tik susikrauti lagaminą ir atvykti, turiu paruošus vestuvių paketus „viskas įskaičiuota“ https://vestuvesitalijoje.lt/vestuves-dviese-uzsienyje/

 • milda edmundas

  Milda ir Edmundas, Kapri sala

  “Norime padėkoti fantastiškai vestuvių planuotojai Dovilei už suorganizuotas mūsų svajonių vestuves. Nuoširdus rūpestis, profesionalumas, įsiklausymas į individualius poreikius ir gera nuotaika viršijo visus mūsų lūkesčius.”
  01
 • Ernesta Robertas

  Ernesta ir Robertas, Venecija

  "Dovile pasitikėjome visu šimtu procentu ir ji išpildė viską ir su kaupu - mes dviese Venecijos grožio apsupty. Netiesa, kad norint gražios šventės reikia labai daug pinigų, mes esame paprasti žmonės, kurie pagyveno tikroje pasakoje."
  02
 • Lina Donatas

  Lina ir Donatas, Roma ir Tivoli

  “Italijoje viskas paprasta, natūralu, net nereikia dekoracijų, dirbtinės pompastikos, nes oras, gamta, architektūra, viskas tobula. Nieko nereikia pridėti ar atimti. Tiesiog patiems prisiderinti prie jos. ”
  03
 • Daiva Daniil

  Daiva ir Daniil, Gardos ežeras

  “Dovilė gyvena Italijoje ir joje jaučiasi itališka siela. Ji lydėjo mus visur iki paskutinės minutės. Tai specialistas ne tik išmanantis, bet ir mylintis savo darbą. Sakome Tau, Dovile, didžiausią AČIŪ, kad mūsų vestuvių diena tapo pasaka!”
  04
You may have the universe, if I may have Italy.
Giuseppe Verdi
quote image venecia
Stories
My stories come from daily emotions and travel experiences, rich flavors and stories from real people, mostly love for Italy and for life itself.
@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.