Jaunieji, kurie “SI” ištarė Italijoje

  Warning: Use of undefined constant paged - assumed 'paged' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/vestuves/domains/vestuvesitalijoje.lt/public_html/wp-content/themes/vestuvesitalijoje/template-atsiliepimai.php on line 38
 • atsiliepimai vestuves italijoje, vestuves prie juros

  Kristina ir Shane, Kapri sala

  „Tai buvo svajonių vestuvės! Net praėjus penkiems mėnesiams po šventės su savo vyru vis grįžtame atgal į savo šventę ir net dabar rašant jaučiu, kaip kūnu bėgioja šiupuliukai. Turėjome pačią tobuliausią tuoktuvių vietą, su nuostabia fotografe (Dovilės rekomendacija), nerealią fotosesiją viloje Sam Michele ir skaniausią vakarienę ypatingame restorane. Didelis ačiū už šventę, kurią prisiminsime visą likusį gyvenimą.”

 • vestuves italijoje, vestuves dviese atsiliepimas, vestuves uzsienyje

  Reda ir Tomas, Amalfi pakrantė

  Dovilė yra tikra savo srities profesionalė! Patys geriausi atsiliepimai ir nuoširdžios rekomendacijos! Jeigu norite vestuvių be rūpesčių, rinkitės Dovilę ir ji išpildys jūsų svajones, beliks tik pasimėgauti. Komanda, kuri dirba kartu, taip pat nuostabi! Esam labai labai laimingi susipažinę su Dovile ir patikėję jai savo vestuvių planavimą, kartotume dar ir dar kartą! Ačiū Tau labai!

 • vestuves italijoje atsiliepimai

  Vilija ir Gediminas, Tivoli

  Vestuvės – vienas didžiausių ir gražiausių gyvenimo įvykių, kuomet du vienas kitą mylintys žmonės prižada vienas kitam amžiną meilę. Mes su Gediminu (nors savo draugus ir giminaičius be proto mylime) visuomet norėjome kuklios, gražios šventės, kuri būtų skirta tik MUMS DVIEMS. Ten, kur niekas mūsų nepažįsta, šviečia saulė ir žmonių veidus puošia šypsena. Taip mūsų gyvenime atsirado idėja vestuves švęsti Italijoje į pagalbą pasitelkus Tave, Dovile! Ir tikrai neapsirikome – mūsų kukli šventė buvo nepaprasta! Lookmaker įsiklausė į mano norus ir viską atliko nepriekaištingai. Dovile, nesumeluosiu sakydama, kad tau atvykus jausmas buvo toks, kad kambaryje yra seniai ir gerai pažįstamas žmogus! Vestuvinė puokštė – WOW – pastelinės rudenio spalvos – tai ko prašiau ir ką dievinu. Ceremonija su nuostabiu, plačios šypsenos santuokos rūmų darbuotoju, žarstančiu komplimentus ir pasakojančiu nuostabiojo Tivoli istorijas. Fotografai, ne tik užfiksavo mūsų šventės akimirkas, bet ir po fotosesijos pakvietė kartu pailsėti ir pakelti prosecco taurę mūsų šventės proga. Dovile, norim tarti didelį AČIŪ, Tau už puikiai suroganizuotą „greituką” (apie norą tuoktis pranešėme, likus mėnesiui iki norimos vestuvių datos), už visus žmones, kurie prisidėjo prie mūsų šventės ir privertė jaustis taip, lyg būtume NAMUOSE, nes buvo taip gera ir jauku. Italija – mes būtinai sugrįšime!

 • Milena ir Armandas, Amalfi pakrantė

  Norime padėkoti Dovilei, už nuostabią šventę. Viskas buvo kur kas geriau, nei galėjom tikėtis!! Labai džiaugiamės, kad būtent Dovilė mums padėjo sukurti pasakiškas vestuves ir viską išpildė iki smulkmenų!! Rekomenduojame visu 100 procentu!! Pasitikėkite ir leiskite jūsų šventę paversti pasaka.

 • atsiliepimas vestuves romoje, italijoje

  Edita ir Visvaldas, Roma

  Norime padėkoti Dovilei ir jos komandai. Esame be galo dėkingi nuostabiam kolektyvui ir ypač didelis ačiūūū Dovilei!!! Klauskite Dovilės drąsiai, ji padės apsispręsti ir išpildys jūsų svajones. Mes išsirinkome didingąją Romą ir santuoką sudarėme Tivolyje Palazzo San Bernardino. Tie atsiminimai išliks amžinai, o Italiją įsimylėjome amžiams ir tikrai grįšime!

 • vestuvesitalijoje su dovile atsiliepimas, vestuviu planuotoja dovile, vestuves uzsienyje

  Viktorija ir Aidas, Ravello

  Dovile, emocijos aprimo, todėl labai norim dar kartą padėkoti už nerealią šventę, tikrai tikėjomės mažiau, nei gavome. Išpildėtė visus norus ir daugiau, ačiū už kantrybę, už palaikymą ir už tokį Jūsų nuoširdumą. Šventė buvo tobula tik Jūsų dėka!
  Ačiū.

 • Brigita ir Andžej, Tivoli

  „Norime padėkoti Dovilei, už puikiai suplanuotas vestuves Tivoli miestelyje. Planuojant vestuves viskas vyko sklandžiai, nebuvo jokių nesusipratimų. Didelį įspūdį paliko Dovilės siūlomas restoranas vestuvių vakarienei – nepakartojami patiekalai, bei aptarnavimas. Taip pat norėčiau paminėti puikius fotografus – Daniele ir Marilia – kurie įamžino mūsų dieną. Jei yra galimybė rinktis iš Dovilės siūlomų fotografų, tuomet neabejotinai siulyčiau juos. Ačiū ir linkime sekmės toliau organizuojant vestuves!”

 • Greta ir Mantas, Amalfi pakrantė

  „Kyla šypsena iki ausų, viską atsiminus. Esame begalo sužavėti Dovilės vestuvių planavimu, kiekvienos detalės apgalvojimu, bei išpildymu. Nuo dienos pradžios ligi pat pabaigos viskas buvo tiesiog tobula – pradedant magiška tuoktuvių vieta ir baigiant gurmaniška vakariene su nuostabiu vaizdu. O geriausia tai, kad su Dovile, bei jos visa italų komanda jautėmės begalo jaukiai, šiltai ir laisvai. Tai žmonės mokantys įtraukti į tikro, nuoširdaus ir betarpiško bendravimo sūkurį. Grazie mille, Dovile, tau ir visai komandai!!!”

 • vestuves italijoje, retro stiliaus vestuves, vintage stilius vestuvese

  Kristina ir Rolandas, Tivoli

  „Dovilė išpildė mūsų ilgai brandintą svajonę, buvo verta tiek laukti. Tai nenusakoma, jokiais žodžiais, sunku aprašyti. Vis prisimename mūsų Tivoli ir Dovilę. Buvo magiškas grožis, jausmas. Savo vestuvių dieną buvome, kaip nerealaus grožio sapne ir tai neįkainojama. Italijai nėra lygių, o vestuvėms tai pati nerealiausia vieta. Ir tik Dovilė. Su didele pagarba dėkojame tau Dovile dar kartą ir norime vėl susitikti su tavimi Italijoje. Svajonės pildosi ir tu verta tik pačių geriausių komplimentų.”

 • Dovilė ir Žygimantas, Kapri sala

  Dėkojame už tobulą vestuvių dieną Kapri saloje. Vaizdai nuostabūs, foto gražesnės viena už kitą, vestuvinė vakarienė buvo nereali, o ceremonija vyko įspūdingoje vietoje! Liks brangūs prisiminimai visam gyvenimui! Ačiū labai! ❤

@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.