Ciao,
aš Dovilė ir gyvenu Romoje
Esu vestuvių planuotoja, norinti Jums perduoti tai, ką Italija turi geriausio, pildant Jūsų svajones.

Roma, Venecija, Toskana, Amalfio pakrantė, Kapri sala, Komo ežeras… Keliavau Italijoje pakankamai, kad nebijočiau pasiklysti antikinėse gatvelėse. Sutikau vietinius, kuriuos galiu vadinti savo draugais. Laisvai kalbu itališkai. Pažįstu jų tradicijas ir papročius. Neįsivaizduoju savo gyvenimo be rytinio cappuccino ir šilto cornetto, saulės spindulių ant veido, ciao bella gatvėje, spaghetti sukimo lėkštėje, aistringo itališko temperamento, la dolce vita gyvenimo būdo emocijų, made in Italy kokybės, lėkimo Vespa, vėjui plaikstant plaukus, gero ir kokybiško maisto, ir svarbiausia jos, la più bella del mondo, Italijos.

Kiekvienas Italijos miestas ir regionas man paliko savo išskirtinį įspūdį, skonį, spalvas ir sielą. Organizuodama vestuves ar renginius noriu perduoti emocijas ir naujus pojūčius per nepriekaištingą italų darbą ir svetingumą, aukščiausios klasės aptarnavimą ir kokybišką maistą, nuostabią gamtą ir istorines vietas, italų eleganciją ir rafinuotumą, bei kartu tą paprastą, neįpareigojantį, stilingą natūralumą, bei jums dirbančius profesionalus ir visą dėmesį, skirtą tik Jums. Kuriu unikalų renginį, kuriame kiekviena pora gali laisvai išreikšti savo asmenybę, stilių ir norus. Juk, tikroji prabanga, tai unikalios patirtys, suteikiančios emocijas visam gyvenimui.

Italijoje gyvenu daugiau nei dešimt metų. Vestuves ir renginius organizuoju nuo 2014 metų. Visomis planavimo detalėmis rūpinuosi pati, tiesiogiai bendraudama su kiekvienos srities profesionalais. Įgytas ekonomikos magistras, studijos užsienyje, praktika pasaulinėje verslo konsultacijų kompanijoje ir darbo kelionėse po Europą įgyta patirtis leidžia perprasti klientų norus ir laisvai bendrauti bet kurioje aplinkoje. Visai nesvarbu, ar tai bus romantiškos vestuvės dviese, jauki šeimos šventė ar prabangi puota prestižinėse Italijos vietose su jūsų draugais iš viso pasaulio. Svarbu, ką rinksitės jūs, kai įmanoma viskas?

Su meile iš Italijos,

Dovilė

INSTAGRAM @VESTUVESITALIJOJE

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

@vestuvės italijoje 2017
Draudžiama Vestuvės Italijoje informaciją ir nuotraukas naudoti be sutikimo.